Rüyada Ölü yıkamak Görmek

Rüyada ölü yikamak, onun borcunu ödemeye isarettir, ölünün, kendi kendiNI yikadiginin görülmesi, o ölünün, evlat ve torunlarinin üzüntü ve kederden kurtulmalarina, hayra ermelerine mal ve evlatça artmalarina isarettir. Bir insanin bir ölüyü yikadigini görmesi, dini bozuk bir kimsenin meydana çikmasina ve o kimsenin o insan vasitasi ve irsadiyla tövbe etmesine isarettir.

Ölü yıkamak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ölü yıkamak Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Merhaba, önceki gün gasilhanede bir 10 yaşlarında erkek çocuk yıkayıp kefenlediğimizi gördüm. Yanımda başka biri daha vardı (ne çocuğu nede yanımdaki zatı tanıyorum) çocuk yıkayıp kefenlediğimiz sırada ara sıra gözlerini açıp inliyordu. Ben yanımdaki zata soruyorum “Bu ölü değil mi?” diye. Zat ise “Ölüler ara sıra böyle inler, mezara girdikten sonra susarlar” dedi. Sonra uyandım vakit sabah namazı vaktiydi. Bu rüyayı benim için yorumlar mısınız lütfen? Şimdiden teşekkürler.

  2. Gerçekte ölmemiş rüyamda ölmüş halamı kıyafetli yıkarken gördüm, ölmüş görümcem de yanımda.

  3. İyi günler, rüyamda ölmüş olan dedemin başı doğuya, yönü sola gelecek şekilde kefenli olduğu halde yerde yatarak yıkanmayı beklediğini gördüm. Yıkanacağı sudan ben elimi değmeden bir tas alıyordum su kirli bir vaziyette idi yere serpiyordum. Daha sonra anneme ölünün suyundan aldım diye açıklama yapacakken annem “Bir şey olmaz. Baban duymasın” diye beni susturuyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olurum. Sağ olun.

  4. Rüyamda ben ve başka biri 4 – 5 yaşlarında kızı morga götürüyoruz ve 2 kişi daha bize yardım etmek için geliyor. Tam kızı yıkamak için koyduğumuz zaman diğer 2 kişi birden kayboluyor. Başka biri ise onları artık bulamazsın diyor tam o arada sıçrayarak uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir