Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, rüya sahibinin, istediği şeylerin olmayacağına, elindeki imkanları kaybedeceğine ve şansının uzunca bir süre dönmeyeceğine yorulur. Yaşanan bir tartışma bu durumun daha da uzamasına sebep olabilir.

Rüyada ölü balık görmek ne anlama gelir, büyük umutlarla girilen ve yüklü miktarda gelir getirmesi beklenen bir işin istenmeyen sonuçlar doğuracağına ve baş ağrısı yaratacağına işarettir.

Rüyada ölü balık görmek nedir; aile içinde eşler arasında bazı tartışmaların vuku bulacağı, sorunlu bir dönem yaşanacağı, çocukların bu durumdan olumsuz etkileneceği ve gerek okul hayatlarında gerekse de sosyal hayatlarında bu sebepten ötürü çekingen bir kişiliğe sahip olacakları anlamına gelir.

Rüyada ölü balık görmek ne demek; talihsizliklerin baş göstermesi yüzünden deyim yerindeyse  sıfırın tüketileceğine, uzun zamandan beri oturulan makamın mevkinin kaybedileceğine, kardeşlerin birbirine düşeceğine ve ruhen kötü zamanlar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada ölü balık görmek tabiri, gam, keder ve üzüntü anlamına gelir. Haksızlığa uğramaya, rakipler tarafından kötü işlerle itham edilmeye, akrabalardan birinin hatası yüzünden sorumlu tutulmaya ve darbe üzerine darbe yemeye delalet edilir.

Rüyada ölü balık görmek İslami rüya tabirleri, rüyayı gören kişinin, kendisi için iyi olacağını düşündüğü bir konuda adım atacağına ve kısa süre içinde bu adımının yanlış olduğunu anlayacağına işaret eder. Ortaya atılmış olan bir iftira yüzünden insanların gözünden düşüleceği şeklinde yorumlanır.

Ölü Balık

“Rüyada Ölü Balık Görmek” için bir yorum

  1. Merhabalar, Eşim rüyasında beni bir teknede balık ayıklarken görmüş. Önüm arkam bir sürü irili ufaklı balıkla doluymuş. Balıklar ölüymüş. Yorumu ne olabilir? Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir