Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, büyük umutlarla ve neredeyse eldeki tüm imkanların kullanılmasıyla ortaya konulan çalışmanın ya da girişilen işin araya girecek kötü durumlar yüzünden yarıda kalacağı, bu yüzden hem ruhsal hem parasal olarak çok sıkıntı çekileceği ve moral olarak kötü günler geçirileceği anlamına gelir. 

Rüyada ölü bebek cesedi görmek, rüya sahibinin işini kaybetmesinden ötürü kendisine yeni bir iş arayacağına, ancak bulunduğu şehirde ya da ülkede kendisine uygun bir iş bulamamasından ötürü başka bir yere taşınacağına ve orada yeni bir hayat kurmaya çalışacağına alamettir.

Rüyada ölü bebek görmek ne anlama gelir, işlerle ilgili sorunların çözümü için ortaklık kurulması gerekir. Projelerin birbiri ardına sekteye uğrayacağına ve iş ilişkilerinde büyük bir aksilik yaşanacak demektir.

Rüyada ölü bebek görmek nedir; rüya sahibinden menfaat sağlamaya çalışan biri tarafından ortaya atılan bir iftira yüzünden büyük bir bunalımın ortasına düşüleceğine ve uzun bir süre devam edecek bir karalama kampanyasıyla uğraşmak zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada ölü bebek görmek ne demek; kurulan bir ortaklıkta işe fesat karıştıran bir kişi yüzünden eldeki kazanç kapısından olmaya, verilen emeklerin karşılığını alamamaya ve iş hayatında rakiplerin gerisine düşmeye delalet eder.

Rüyada ölü bebek görmek tabiri, eşler arasındaki bir sorunun gün geçtikçe büyüyeceğine ve diğer aile bireylerinin de dahil olmasıyla içinden çıkılamayacak bir hal almasına yorulur.

Rüyada ölü bebek görmek İslami rüya tabirleri gören kişi, düşünmeden yaptığı bir şeyden ötürü uzunca bir süre sıkıntı çekecek demektir.

Ayrıca bkz: Bebek Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri 

Ölü Bebek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir