Rüyada Araba Görmek

Rüyada herhangi bir araba görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Rüyada arabaya bindiğini görmek, büyük bir mevkiye erişmeye delalet eder.

Rüyada arabadan inmek bu durumun zıttı ile tabir olunur. Rüyada arabaya binmek, kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağının da işarettir. Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksek mertebede erişilecek şerefe delalet eder.

Rüyada araba vapuru görmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir. Aynı zamanda büyük büyük işler sonucunda kazanılmış güzellikleri ifade eder.

Rüyada arabadan düşmek kişinin işinden ayrılacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da birtakım insanların olduğunu görse, rüya sahibinin o kişiler üzerinde liderlik kurar.

Rüyada kaza yapmış araba veya araba kazası görmek, büyük bir mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada rampadan yuvarlanmış araba görmek, itibarınızın kısa süreli olduğuna delalet eder.

Rüyada araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa işaret eder.

Rüyada arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır. Rüyada dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada bir otomobil kullandığını görmek bulunduğu işte başarılı bir idareci olduğuna; memur veya işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafından sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Bir otomobilin içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonra suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Rüyada atlı araba görmek, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir kimse rüyada ağır yük yüklenmiş bir arabaya bindiğini, halbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder. Eğer bu rüyayı yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

Araba

“Rüyada Araba Görmek” üzerine 163 yorum

  1. "rüyamda arabamın önü normalden farklı olarak çelik parlak bir tampondu. arabayı yol kenarına bıraktım. indim. giderken bir başka araba benim arabanın önüne park etmeye çalışırken benim arabanın çelik tampona çarptı ve parçaladı.benim arabada sadece tampon parçalandı. çarpan araba epey hasar aldı. ben geri döndüm. üzülürken çarpan adam üzülme sigortadan daha iyisini yaptırırsın dedi." manalı olduğunu hissediyorum. yorumlarsanız sevinirim.

  2. Arabası benim odamdaydı, benim odama park etmişti bir kişi arabasını. Araba sahibi tanıdıktı.

 1. Rüyada çok yüksek ve büyük bir kamyon kullanıyorum, onu durdurmaya çalışıyorum, yavaş ve dikkatli gidiyorum, sonunda durdurmayı başarıyorum.

  1. Rüyamda arkadaşlarını gördüm. İrem diye arkadaşım var, onu gördüm. (sevdiğim bir arkadaşım.) Dershane gibi bir yerde beraber geziyoruz. Sonra başka birisi geliyor diyor ki, “Ahmet senin bacaklarına bakıyor İrem.” İrem neyse önce buna inanıyor sonra adam gelip özür diliyor. İrem de diyor ki “Biliyorum Ahmet öyle bir şey yapmaz”… Sonra gizem var (onu sevmiyorum) “Gizem ayağındaki ne?” diyorum. Bir şeyler saçmalıyor ama anlamıyorum. “Bot mu?” falan diyorum. Gizem “Kayak ayakkabısı” diyor. İrem ile geziyoruz derste eski hocalarını falan görüyorum. Türev istiyoruz.

 2. Kendi arabama bindim gidiyorum ve hızlandım sonra birden uçurumdan düşeceğimi hissettim ve arabadan atladım. Yanımda biri vardı ve ben de düşerken izledim ve içimde bir korku oldu.

 3. Arabaya bindiğimde arabanın kendiliğinden el freninin çekilmediğini gördüm ve yokuş indim daha sonra arabanın direksiyonunu çevirdim ve tekrar yokuştan aşağıya doğru indim. Bunun delaleti nedir?

 4. 1. Gerçekte ölmüş olan annem rüyamda çok olmuş öleli “Bakmayayım, korkarım, etleri kötü olmuştur” diyorum ama tam tersine annem ölmemiş ve masa gibi bir şeyin üstünde bir oda da yatıyor ve bana gülüyor. Etrafında da 5 tane sanırım galiba beyaz önlüklü adamlar ayakta dikiliyorlar. 2.Kare beyaz 2 ayrı kağıda 2 ayrı mektup yazmışım, birini ayrıldığım eşim alıp gidiyor 3. Yine ayrıldığım eşim siyah bir küçük bir minibüse binip gidiyor. 1 hafta içinde sırasıyla bu 3 rüyayı gördüm. Açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 5. Ben rüyamda çok güzel bir beyaz araba gördüm. Sarışın küçük bir kız çocuğuyla arabanın önünde bekliyordum. Arabayı süren kişinin yoldan geçmesine izin vermiyordum.

 6. Akrabalarla yan yana oturuyoruz. Bana kırgın olan bir erkek arkadaşım var… Rüyamda kapının önüne geliyormuş. Bana dışarıdan bizimkiler sesleniyor “Açsana kapıyı, geldi.” Diye. Ben dışarı çıkıyorum, bakınıyorum etrafa göremiyorum. Ne kendisini, ne arabasını, aranırken uyandım… Yorumlarsanız sevinirim.

 7. Rüyamda bir arkadaşımın arabası ben de arabayı kullanıyorum sonra bir yere geliyorum. Arabayı bırakıp yukarı çıkıyorum. Tekrar geri geldiğimde arabayı çalmışlar. Polisler geliyor ama ben arabanın plakasını bilmiyordum.

  1. Rüyada yazıyı, sayıyı okuyamazsın. Çünkü sebebini ben de bilmiyorum ama durum bu, gerçekten okuyamıyorsun işte. Ben de çok karşılaşmıştım bu durumla çünkü yazılar karışık hal alıyor rüyada.

 8. Dün kedimi kaybettim, evden kaçtı. Çok büyük üzüntü içindeyim sokak sokak gezip onu aradım ama hiç bir yerde yok. Dün gece yani kaybolduğu gün onu rüyamda evin karşısındaki arabanın üstünde bana miyavlarken gördüm ve geceydi. Ne anlama geliyor? Ne olur yardım edin.

 9. Geri geri babamın kamyonunu yokuş aşağı üzeri dolu halde hızlı bir şekilde kullandım. Buna benzer geri geri bir kaç defa daha kamyon kullandım. Çok merak ediyorum. Nedir, acaba?

 10. Rüyamda tanıdığım bir doktor arkadaşım otomobilini güneşli yerden kaldırıp, biraz ilerdeki gölge yere park edip, arabadan inip, işine tekrar dönüyor. Ben de onu az öteden sadece seyrediyorum. Anlamını söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 11. Rüyamda kız arkadaşımın arabaya binmek üzereyken, arabaya alınmadığını ve metroyla gitmesi söylendiğini gördüm. Anlamını yazarsanız sevinirim.

 12. Selam. Rüyamda kendi arabamla 3 takla attım ve büyük bir kaza yaptım. Bir kaç yerimde kırıklar oluştu ama kan falan görmedim. Ne anlama geliyor?

 13. Merhaba rüyamda evin önünde, bir kaç tane eski değerli arabaları gördüm. Bunu bana yorumlarsanız çok memnun olurum.

 14. Rüyamda araba sürüyordum, alışveriş yapmaya gidiyordum, karşımda babamı gördüm. Bu rüyanın ne anlama geldiğini anlamadım. Sizden ricam, bana bu rüyanın açıklamasını yaparsanız sevinirim. Saygılarımla.

 15. Rüyamda beyaz bir araba ama ön koltuklarda kimse yok. Ben ve yanımda bir arkadaşım var, arka koltuktayız. Araba gidiyor. Arkadaşıma diyorum “Geç sen kullanıyorsun.” Ben de biliyorum ama araba kullanmayı, kendime güvenemiyorum diye içimden geçiriyorum. Kız kalkmıyor. Sadece uzanıp direksiyonu sağa, sola çeviriyor. En sonunda korkuyorum. Ben de ön koltuğa atlayıp şoför koltuğundan frene basıyorum. Arabayı zar zor durduruyoruz. Sonra arabanın direksiyonuna arkadaşım geçiyor, o kullanıyor. Bu sefer önümüze kocaman kapı çıkıyor, kırıp geçiyoruz.

 16. Rüyamda gri renkte büyük anahtar gördüm. Ama sanki plastik gibiydi anahtar fakat büyüktü. Hava alanında oluyorum fakat uçağa binmiyorum. Sonra bir evde görüyorum kendimi, evin teras katında. “Evet, istediğim gibi ev ama odalar çok büyük değil, karanlık gibi” diye ağlıyorum. Rüyamı yorumlar mısınız, lütfen?

 17. Rüyamda araba alıyordum ama parasını vermiyordum. Arkadaşlarım benim aldığım arabayla kaza yapıyordu. Ben de sıkıntıya giriyordum. Bunu bir açıklarsanız sevinirim.

  1. Rüyamda araba sürüyor ve de küçük kazalarda yapıyordum. Arabaya hırsız giriyordu, yakaladım. Birde fare öldürüyordum. Çok etkilendim.

 18. Rüyada bir arkadaş arabasını otoparkın 2. katından hareket ettirince vitrinden düştü. Kendisi hemen kapıyı açıp, çıktı.

 19. Rüyamda eski sevgilimin ablası ile yanıma geldiğini görüyorum, sarılıyoruz. Daha sonrasında ona arabamı gösterirken, lastiklerinin çalındığını görüyorum.

  Not: Şuan eski sevgilim nişanlandı, evleniyor. Rüyamda çok sık görüyorum.

 20. Ya tam olarak açıklanmamış, benim rüyam burada. Ben rüyamda düşmanımın arabayla üstüme doğru hızla geldiğini gördüm. Beni tehdit etti. “Önümden çekil, ezerim!” diye. İşte sonra ben ciddiye almayıp çekilmeyince, hızla üstüme gelip makas attı. Böyle bana arabayla çarpmadı yani, korkuttu sadece. Bu ne demek, sizce?

 21. Rüyamda arkadaşımın lüks arabasını kullanarak, başka bir arkadaşımla geziyorduk. Arabayı park ettik. Ve daha sonra arabayı park ettiğim yerde arabayı bulamadık. Arabanın uçuruma atıldığını gördüm. Nedir, bunun anlamı?

 22. Merhaba rüyamda bir araba birine çarpıyordu ve boynunu kırıp ölüyordu. Ne demek, bu?

 23. Rüyamda iki kişi bizi arabalarına almak istiyordu. Biz de binmiyorduk, niyetleri iyiydi.

 24. Şimdi arabadayım arkadaşlarla bir yere gidiyoruz. Tam hatırlamıyorum da 4-5 kişiyiz. Bir tane tünel altından geçiyoruz. Taksimde otobüslerin ve arabaların alttan geçtiği yere benziyordu. Bizde arkadaşlarla oradan arabayla geçince, arka koltukta oturuyorum, ben tabi. Sağda otobüs durağı falan var. Onun biraz ilerisinde sınıftan bir tane erkek tanıdığım arkadaş var. Adı işte Birkan, sevgilisiyle orada duruyordu. İşte sarılıp, konuşuyordu, mutluydu yani. Hatta ben onu mu, değil mi, görmek için arkaya falan onlara bakmıştım. Hani sevgilisini görmedim ya merak ettim, yani nasıl biri diye falan. O yüzdenden yani çok merak ettim. Bu çocuğu hiç düşünmem yani, neden durup dururken rüyama sevgilisiyle hem de girdi. Bu ne anlamana gelir? Şimdiden teşekkürler.

 25. Merhaba rüyamda arabamı park ettiğim yerde bulamıyorum. Sonra çalındığını anlıyorum. Bulunduğum yerden uzak bir mesafedeki bayan arkadaşım elindeki aletle arabayı oradaki bir park yerinde buluyor. Ona hediye alıyorum ama o aldığım hediyeden memnun kalmıyor. Ve geri vermemi onun yerine ona para veya çek vermemi istiyor. Ne anlama geldiğini merak ediyorum. Yorumlarsanız sevineceğim. Teşekkür ederim.

 26. Rüyamda bindiğim arabanın frenleri bir anda tutmadı ve hiçbir şeyi çalışmadı. Arabanın farları bir anda söndü. Çok korktum. Yüksek bir yoldan aşağı inerken oldu. Bu ne demek oluyor, lütfen?

 27. Rüyamda bir kaldırımda tanıdığım birisini bekliyorum. Arabasıyla geliyor, arkaya biniyorum. Sonra oturduğum koltuğun altında bal kabağı olduğunu fark ediyorum ama bal kabağı kırık. Arabayı kullanan bunun üzerine arabayı durdurup, arkaya bakıyor. Sonra arabadaki diğer bayanla ben kabağa bakıyor, kırık kabak kokmaya başlayınca, üçümüzde arabadan iniyoruz. Daha sonra arabanın el fireni çekilmediği için hızlı bir şekilde arkaya gidiyor ve çöp kamyonuna çarpıyor. Orada bir arbede yaşandıktan sonra bir anda çöpçünün biri kaçmaya başlıyor ve polisler onu kovalıyor. Polisler çöpçüyü yakaladıktan sonra çöpçüyü döverek emniyete götürüyorlar. Ve rüya burada bitiyor. Ben belki bir yıldır rüya görmüyordum. Bu rüyayı daha 3 saat önce gördüm. Anlamı ne, çok merak ediyorum?

 28. Selamünaleyküm. Rüyamda bilmediğim bir yerdeydim. Çok karışık bir rüyaydı. Net olarak hatırladığım, demir parçaları vardı, ben ondan araba yapıyordum.

 29. Rüyamda havadan bir araç düşer. Aracın içinden insanlar canlı canlı çıkıp, yürüyüp, giderler. Bu rüyanın yorumunu yapar mısınız?

 30. Rüyada 3 tekerlekli (önünde bir arkada iki tekerli) küçücük bir arabaya balya halinde paketlenmiş kitaplar yüklenirken bir arkadaşımı gördüm. Ben arkadaşıma “Onları o küçücük arabaya nasıl yerleştireceksin? Sığmaz ki” dedim. Arkadaşım da “Ben sığdırırım merak etme” dedi. Bu nasıl yorumlanır, sizce?

 31. Rüyamda komşumuzun kızı için (şuanda evli olan )gelin arabası gördüm. Süslenmişti ama içinde gelin yoktu. Acaba anlamı ne olabilir?

 32. Rüyamda arabamın çalındığını gördüm. Arabamın anahtarını kontakta bırakmışım. Arabadan inip telefonda konuşuyorum. Bir kaç adım atıp geri döndüğümde, arabamın yerinde olmadığını fark ediyorum. Bunun hikmeti ne olabilir, acaba?

 33. Ben bir arabaya biniyorum. Araba bir o tarafa, bir bu tarafa gidiyor, her yere çarpıyor. Sadece ben korkuyorum.

 34. Selamünaleyküm. Rüyamda polis aracının içindeyim, iki kişiyiz. Aracı kimin kullandığını tam olarak bilmiyorum. Önümüzde ek tankeri olan bir tır aracını kovalıyoruz. Keskin virajlarda tır dönüş yapıyor. Biz de arkasında o şeklide devam ediyoruz. Her iki araçta sanki devrilecekmiş gibi ama devrilmiyor. Sirenleri açmışız, kovalamaca devam ediyor. Sabah ezan vaktiyle uyandım. Sizce bu neye yorum yapılabilir? Yardımcı olursanız sevinirim. ALLAH sizden razı olsun. Saygılarımla, Çetin.

 35. Merhabalar, rüyamda kendi köyümüzdeyim. Köyümüze kendi arabamla gitmişiz. Benim arabamın direksiyonunu, ön farlarını çalmışlar. Çivi deliği gibi arabamın üstünde delikler var. Yanımda üç dört tane arkadaşım var. Biz jandarmaya telefon açmaya çalışıyoruz. Arabamın hırsızlar parçalarını çalmışlar diye. Bu görmüş olduğum rüyadan çok etkilendim. Ne anlama geldiği konusunda lütfen yardımcı olur musunuz?

 36. Merhabalar, araba alma düşüncem var ve şu anda bir araba arıyorum almak için. Rüyamda üç ayrı kamyon üzerinde giden, kaza yapmış araba gördüm. Ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz?

 37. Rüyamda eski arabamı sattığım adamdan geri aldım. Sattığım adamı hiç görmedim. Yarın gece yolculuğa çıkacak bir arkadaşım getirdi arabayı. Eski bir mahallede aldım arabayı jantları ve göstergeleri değişmiş farklı arabaların göstergeleri ve jantı takılmış. Hastaneye gittim oradan ve bütün baba tarafından akrabalarım oradaydı. Sadece babamla konuştum. Araba aldığımı söylemedim sonra çıktım hastaneden. Arabaya bindim. Yeniden gezerken uykudan uyandım. Bu rüya ne anlama geliyor bilen var mı arkadaşlar?

 38. Rüyada kamyon hareket ederken, duran kamyon aniden hareket edip şarampole yuvarlandı boş kamyon.

 39. Arabamı bildiğim bir yere park ettim. Arabamı park ettiğimde üzerine, saksı içerisinde ekilmiş sarıçiçeklerden 3 tane koydum. Bir müddet sonra arabamı aradığımda bulamadım. Nereye park ettiğimi bilmiyorum. Bir atölyede kız kardeşimle birlikte bulunuyoruz. Orada kırık eski tahta oymalı bir koltuk döşenmemiş. Kız kardeşim bana onu gösteriyor. Sonra ben bir araba galerisine gidip arabamı arıyorum. Pek çok arabalar arasından, sonra yolda başka bir arabada giderken arkadan başka bir araç bize çarpıyor. Sonra da bizi geçiyor. Bu araç açık bir vandır ve içerisinde çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Bu yolculuk sonunda girme Gordon boynuna ulaşıyorum (deniz kenarı lokantaların olduğu) geçittir ve çok güzel bir görüntü vardır. Işıklar denizde yansımaktadır. Lütfen yorumlar mısınız?

 40. Bir otel gibi mi, firma mı, bilemiyorum. Park yerinde arabam yok. Arıyorum arabayı bir virajda, biraz sakin otluk yerde, araba birkaç parçaya ayrılmış, parçalanmış halde buluyorum. Sonra uçan bir motorla eski tanıdık her şey yapan biri geliyor. Bir an korkuyum. Onun yaptığı anlaşılıyordu. Konuştuğumuzun ne olduğunu hatırlamıyorum ama gidip geri park yerine, arabanın parktayken sorumlu olduklarını zararını ödenmesini istiyorum. Patronu çağırmaya gidiyor şahıs. Sonrasını hatırlamıyorum.

 41. Rüyamda iş yerinin servisiyle eve doğru gidiyorduk. Serviste annem, ben, servisçi olmak üzere 3 kişi vardı. Servisçi o kadar hızlı gidiyordu ki ara sokaklara dar sokaklara daldı. Kontrolü kaybetmiş gibiydi. Dar sokak olduğu için kenarda bulunan dikiz aynaları parçalandı, kırıldı. Hemen annem atladı. “Kaza yapıyoruz. Erken in kızım” dedi. Atladı ama burnu bile kanamadı. Yoluna devam ediyor gördüm. Normal yürüyor yani yoluna. Servis halen devam ediyordu hızla. Servisin üst tarafları ve kenarları param parça oldu ve ayrıldı. Sadece tekerlekler direksiyon ve koltuklar kaldı. Ben indim. Şoförün yanında tek kalınca korktum. Beni döveceğini sandım da indim… Araba halen devam ediyordu. Servisçi kaldı içinde. Benim burnum bile kanamadı o kadar suratlı gitmesine rağmen. O an baktım araba bir duvara tosladı. Tekerlekler savruldu. Servisçi hemen indi. Beni kovalayacağını sandım ve kaçtım. Annemi aramaya başladım. Annemi buldum ve kaza yaptığımı unuttum. “Neredeydin nereye gittin?” diye sorular sordum. O da bana komşuya gittiğini, oturduğunu söyledi. Ve bir anda kendimizi denizde bulduk ve köpek balıklarını öldürüyorduk. 5- 6 tane kazıklarla öldürmüştüm. Halen bana saldırıyorlardı. Tam kazıklarım bitti köpek balığının üzerime geldiğini gördüm. Ağzını açtı ve dişlerini 2 elimle tutmaya çalışıyordum yoksa beni yiyecekti ki uyandım.

 42. Rüyada sevdiğim adamla, onun arabasıyla bir alışveriş yerine gidiyoruz. Ben arabadan bir şey almak için arabaya gidiyorum. Yolda bir kız çocuğuyla karşılaşıyorum. Topunu kaybetmiş yanında birde oğlan çocuğu var. Topu görüyorum yuvarlanırken, küçük rengarenk bir top. Kız çocuğuna gösteriyorum. Aniden top duruyor. Kız topu alıyor. Top elinde küçük, kısa bir plastik boruya dönüşüyor. Bu arada sevdiğim adam arabasına biniyor. Sesleniyor arkasından duymuyor. Koşuyorum yetişmek için birilerine sorarak çöp kovasına evin köşesine çarparak gözden kayboluyor. Çantam, telefonum arabada kalıyor. Beş kuruşsuz uzak bir yerde kalıyorum. Ne yapacağım diye düşünürken çocukluk arkadaşım kızı ve yabancı kadınlardan oluşan gruba rastlıyorum. Arkadaşıma sarılıyorum. Kadınlarla konuşurken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

 43. İyi günler öncelikle. Rüyamda otomobilin ön koltuğuna oturdum ve şuan ayrı olduğum erkek yanıma gelip oturdu. Ancak araç hareket etmedi. Karşımda hareket eden arabalar, yeşillik bir parkta, çitin üstünden atın çitten atladığı gibi sırayla geçiyorlardı. Bunun açıklamasını yaparsanız sevinirim.

 44. Rüyamda bir hatlı dolmuşu kullanıyordum ama araç bomboştu. Ben bunun sahibinin olduğunu biliyordum ama nedense korkuyordum. Götürmek istemiyordum. Hayır, olsun inşallah.

 45. Rüyamda yürüyordum yanımdan tanımadığım bir araba geçti. Hemen önümde kaza yaptı, ters döndü. Tekerlerin yukarı, tavanı aşağıda şeklinde kazaydı. “Ayyy aayyy” diye bağırıyorum. İki kişi yerde yatıyor üzerlerinde kan vardı. Yorumunuz için teşekkürler. Lütfen hemen cevaplar mısınız?

 46. Abim ve ailesi kendi arabaları ile yolda bir bebeğe çarpıyorlar. Abim arabadan inip bebeği görünce bayılıyor. Bizler koşuyoruz. Hemen yengem bebeği alıp annemin kucağına veriyor. Bebek sağ vücudunda yara, bere, kan yok. Sadece hala uykulu bakınıyor. Sonra uyandım.

 47. Rüyamda yeşil aracımla, arka koltukta kızım oturuyordu, aracı ben kullanıyorum. Bir anda emin bir şekilde gökyüzüne çıkıyoruz. Daha sonra aracı çalıştırıyorum yere düşmeyelim diye gayet yumuşak bir şekilde tarlaya iniyoruz ve yakınımızda evler var. Benim eşim cezaevinde 1 yıldır. Rüyamda eşimi arayıp buluyorum sonra ben kızım ve eşim Almanya’ya gitmeye hazırlanıyoruz. Kızımla kendimi uçakta görüyorum ve hiç inmek istemiyorum çok keyifli yolculuk çünkü. Eşimi de görüyorum sonra ona sarılıyorum. Biranda kendimizi eşimin yengesinin evinde görüyorum ve bize evinde surat asıyor. Ben de kayınıma “Abi gidelim” diyorum. Hazırlanıyorum sonra bana diyor ki “Abim bekle biraz sonra gideriz” diyor. Çok uzun oldu biliyorum ama böyle bir rüya. Teşekkürler.

 48. Rüyamda bir araba ile giderken arabayı başkası kullanıyor. Dönüş yaparken uçuruma girdik, yoldan çıktık ve o anda rüya bitti. Bu nasıl yorumlanır? Cevap verirseniz sevinirim. Arabada 3 kişi vardık. Arabayı başkası kullanıyordu.

 49. Rüyamda arabamla caddede ilerliyordum yol eşilmiş, kazılmıştı, ilerleyemedim. Kaldırıma çıkardım arabamı park ettim ve indim içinden uyandım. Bu rüya neye delalet çok merak ettim?

 50. Rüyada önceden satmış olduğumuz arabayı tekrar satın aldığımızı gördüm. Bu ne anlama gelir?

 51. Merhabalar. Ben rüyamda turuncu bir araba gördüm çok güzel ve spor tarzı bir arabaydı. Babam bana almış bu arabayı sonra ben bu arabayı bir yere götürüyorum. Arabayı baştan aşağıya boyaya sokuyorum çıktığında ise gıcır gıcır bir araba oluyor.

 52. Rüyamda sevgilimi başkasının arabasına binerken gördüm. Ve arkasından bağırdım, duymadı sonra araba birden patladı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 53. Siyah ve beyaz araba (lüks bir araba) beyaz arabayı kadın, siyah arabayı erkek kullanıyordu. Her ikisini de tanımıyorum ama ikisi de arabayı üzerime sürüyordu. Bayan yanımda durdu. Erkek ekin ekilmiş tarlaya sürdü ama ekin yeşil yeşildi rüyamda. Ne anlama geliyor?

 54. Merhabalar, gördüğüm bir rüyanın yorumunu çok merak ederek size yazmak istedim. Umarım kısa zamanda cevaplandırılabilir. Öncelikle rüyamı işten geldiğimde 15.30-17.50 saatlerinde gördüm. Durum şöyle ki; şu anki Başbakanımızın bir otel gibi büyük bir yere geleceğini öğreniyorum. Bu yer benim yaşadığım yer oluyor ve karşılamak üzere tanımadığım birkaç kişi ile birlikte çıkıyorum karşılamaya. Sonra geldiği araç siyah bir araç ama arkasında gelen başka bir araç bembeyaz ve çok göz alan bir beyazlıkta idi. Bir an başbakanın aracı yerine bu beyaz cip olan araca odaklanıyorum. İçindeki görevlilere park için yardım etmeye başlıyorum. Biraz yokuşa sahip olan bu yere parkı sağlamada yardımcı oluyorum. Sonrasında bu göz alıcı beyazlık beni büyülemiş olarak görüyorum, gözlerim kamaşıyor. Sonrasında uyandım. Ayrıca bir bağım olmasa da sık olmamakla birlikte rüyalarımda başbakanı karşılıyor ve beni sürekli yanında bulunduruyor olarak görüyor olmam beni çok şaşırtıyor. Meslek olarak hemşireyim. Bu şekilde hep yanındayım. Sizden bu rüyamı yorumlamanızı içtenlikle bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

 55. Benim sevgilimle aram bozuk. Rüyamda sevgilimle birlikte onların arabasının yanında duruyordum sonra bir şeyler atıştırıp arabaya binip gidiyorduk, mutluydum. Acaba ne anlama geliyor?

 56. Rüyadayken bazen kalkamıyorum, bazen çok korkuyorum, gerçekten yaşıyormuşum gibi geliyor. Sonrasını siz biliyorsunuz rüya işte uyanıyorum. Her şey koca bir yalan. 🙂 🙂 🙂

 57. Merhaba, ben rüyamda eniştemi birde ablasını gördüm. Bize bizim bilmediğimiz gerçekleri anlatıyorlardı. Bize bir tane siyah ve öndeki farların kırmızı ışıkla yandığı bir araba gösterdiler ve “Sizi bu arabayla gözlüyorduk” dediler sonra bize saldırdılar. Bir tane çocuk benim tabletimi alıp çiziyordu. Ben de “Neden çiziyorsun?” diye ağlıyordum. Eniştem bana “Yenisini daha alırsın” diyordu. Bunun anlamı ne olabilir?

 58. Merhaba, gerçek hayatta bir arabam var ve ben şu an çalışmıyorum işsizim. Rüyamda kardeşimle beraber benim arabamın içindeyiz. Arabayı ben kullanıyorum, gündüz vakti. Araba giderken birden ön kaputtan mavi dumanlar yükseliyor. Hemen sağa çekip minik bir yangın tüpüyle müdahale ediyorum. Alevler çıkmıyor ama arabanın motoru hararet yapmış çok sıcak. Ben beyaz duman sıkıyorum yangın tüpünden. Sonra bu arada hava akşamüstü oluyor. Ben de arkadan gelen araçlar bize çarpmasın diye arka reflektör koymaya gidiyorum. Kardeşim de arabanın kaputuna yaklaşıyor aniden bir patlama oluyor. Kardeşim öldü, parçalandı diye onu ararken bana “Yok bir şey, ben iyiyim” diye önüme çıkıyor. Sonra onu görünce rahatlıyorum ve uyandım.

 59. Arabanı nerede park ettiğini unutmak, arayıp bulamamak tabirini hayırla inşallah yorumu nedir?

 60. Rüyamda amcam bana araba sürmeyi öğretiyordu. Evet, ben de gayet güzel sürüyordum ama bir anda arabanın kornası bozuldu. Bu ne duruma geliyor demektir? Hayırlı ramazanlar.

 61. Tanığım birinin büyük markalı arabasındayız. Oğlum (6) direksiyonun arkasında ve ben yanındayım. Birini bekliyor olurken arabanın arka arkaya gittiğini fark ediyorum ve önce panik olup vitesi ileriye atıyorum. Kimseye çarpmadığımız için rahatlıyor ama direksiyonun arkasında ben oturmadığım için arabayı durduramıyorum. Sonra hafif yokuş olan bir yere sağa sapıyorum yokuştan hafif geri geri gelirken yandaki arabaya çarpıyorum hafif ve ayna kırılıyor sadece. Bunu biri yorumlayabilirse sevinirim 🙂

 62. Araba anahtarım kırılıyor, kırık anahtarla çalıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor.

 63. Rüyamda arabadan inip bir markete giriyordum. Sevdiğim çocuk ve bana takıntılı olan çocuk peşimden geliyordu. Saklandım ama beni buldular…

 64. Rüyada vefat etmiş eşimle kırmızı bir lada arabasındayız ve arabayı ben kullanmaktayım yalnız sağ taraftan arabayı kullanıyorum. Arkamızda da sanki biri bizi takip ediyor hissi ile son hızla gitmeye başlıyoruz ve önümüze çamurlu aşırı kasisli bir yol geliyor. Eşim bana yaslanmak istemiyor ben bana tutunmasını söylüyorum kasisli yerden geçeceğimiz için o hızla kasisli yerden çok rahat geçiyoruz. Hanıma diyorum "Araba ne rahat geçti oradan hiç sarsılmadı." Ancak az sonra kaza oluyor. Arabanın firen yapması ile iki parçası kopup ayrılıyor. Nedense o anda biz arabada olmuyoruz. Arabayı orada bırakıp bir yere gitmişim. Sohbet ederken bir arkadaş geliyor dolmuşçu ona soruyorum "Yukarı mı gideceksin?" benim arabanın olduğu yönü tarif ediyorum. "Hayır" cevabı alıyorum. Arabayı yerinden almak için gittiğimde emniyetin aldığını söylüyorlar. Emniyete gidiyorum arabayı soruyorum. “Evet” cevabı alıyorum o ara "Ceza vereceksin" deniyor ve uyanmışım. Teşekkür ederim.

 65. Rüyada kamyonun arka arka geldiğini görmek tavanın üstüne değil de yanlarına düştüğünü görmek nedir, ne anlatır? Cevaplayın lütfen…

 66. Rüyamda arkadaşım arabasını benden park etmemi istedi ve el freni çekmeden bana verdiği için araba önümdeki arabaya doğru gitti el frenini çektim ama yine de fayda etmedi arabaya çarptı ama bir hasarı yoktu arabanın ve ben de başka bir yere park etmeye kalktım. Araba kullanmayı bilmediğim için de arabayı tamamen haşat ettim her yere vurarak. Bunun anlamı nedir?

 67. Rüyamda arabam gidiyor ama ben içinde değilim, az ilerde duvara çarpıyor ve bir çığlık sesi geliyor bayan tarafından. Bu ne anlama gelir?

 68. Arabamın tekerinin çıktığını görmek nedir, neye delalet olabilir? Benim arabamı oğlum kullanıyordu, arabada idik. Saygılar.

 69. Rüyamda gece bilmediğim 2 tarafı ağaçlıklarla dolu yoldan geçiyordum. Sola yol ayrılıyordu. Döndüm, döndüğümde büyük gri renkte kangal cinsi bir köpek havlayıp koşmaya başladı. Ben de camı kapatmak için kapama düğmesine bastığımda cam çok yavaş kapandı ve gaza basarak uzaklaştım. 3 gündür aynı rüyayı görüyorum. Tabir ederseniz sevinirim. 🙂

 70. Rüyamda sevgilimle birlikte arabada şey yapıyorduk sonra biri geldi beni aldı ve uçurumdan Nehir’e attı. Sonra nehirde babamın cansız bedenini gördüm. Ardından sevgilim de düştü ama ölü sonra da araba üstümüze düştü ve o sırada uyandım. Lütfen, çok acil bu rüyanın anlamı nedir veya ne olabilir? Tahminlerinizi bekliyorum.

 71. Rüyamda kendi arabama bineceğim fakat arabamda vuruk izleri görüyorum arka tarafta ve arabamın arkasına bir araba park ediliyor. Sonra arabanın sahibi geliyor ve adam yabancı birisiymiş çünkü plaka farklı. Bana vuruk hakkında hiçbir şey söylemeden hızlıca korkarak gidiyor. Bu ne anlama gelir?

 72. Rüyamda arabamda rampa çıkarken vites geçmedi geri geri gittim. Neye çıkar acaba?

 73. Rüyamda erkek arkadaşımın arabasını kuzenimle beraber sürdüğümü gördüm. Ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz?

 74. Rüyamda bir 89 model arabaya binmiştim. Yanımda arkadaşlarım vardı. Arabayı arkadaşlarımdan biri kullanıyordu. Sonra fren tutmadı. Araçtaki arkadaşlarım hemen arabadan korku içinde atladı. Ben de hemen direksiyon başına geçtim. Frene bastım durmadı. Önüme araba falan geliyor, sağ sol yaparak geçiyorum. Frene basıyorum. Her şeyi deniyorum ama araba durmadı. Sonra uykudan uyandım.

 75. Rüyamda öyle güzel bir cip kullanıyordum ki sanki dünya benimdi. Mutluydum. Üstü açık bir cipti, kapısı falan yoktu çok güzeldi ve içinde mutluydum. Sanki bütün hedeflerime ulaşmıştım. Bugün de rüyamda kocaman tabela asılıydı “MUSTAFA KEMAL ATATÜRK” yazıyordu. Yorum yapabilir misiniz lütfen?

 76. Uçaktayım sevgilimle birlikte ama uçak yere düşüyor ve kimse yok içinde ben ve sevgilim hariç. Ve sevgilim bana diyor “Uçak düşüyor.” Gelip bana sarılıyor ama ben susadım su içmek istiyorum. Sevgilim bana diyor “Su içme, bana sarıl” ve bana söylediği kelime de, “Bu insanlar sevgilisiyle beraber ve yalnız kalmak için çok para veriyorlar” Ben orda inanmıyorum uçağın düştüğüne ve su içmeye gelince birden uyanıyorum. Teşekkürler.

  1. Hanım kullanırken ben aldım sonra ben kullanmaya başladım ama direksiyon çok büyük çevirirken zorlukla çeviriyordum. Önüm kalabalık çapmayayım diye zikzak çiziyordum.

 77. Rüyamda araba sürüyordum ve çok eğlenceliydi. Aslında düğüne gidiyormuşuz ama kendimi çok kasıyorum sonra arabayı bir yere park ettim ve dışarı çıktım sonra arabaya binemedim. Yorumlar mısınız lütfen?

 78. Rüyamda küçük bir ilçeye gitmişim anneannemlerin evine onları ziyarete. Geri döneceğim ve kapının önünde dolmuş bekliyorum, bir sürü geçiyor ama hiç biri durmuyor. Sonra gene kapının önünden bir sürü araba geçiyor, eski dönem arabaları kırmızı, yeşil. Sonra sarı bir karavan da var. Çok güzeller çok hoşuma gidiyor, çok beğeniyorum falan.

 79. Ben kendi arabama binmiş ve önce öne sonra arka arkaya gittiğimi görüyordum. Fakat bir anda el fireni arızalanmış. El fireni çekmek isterken birden el freninin uzamış ve firenler tutmadığını görüyordum daha sonra fark ettiğim de solumda bir duvar olduğunu aynalardan baktığımda hiçbir mesafeyi göremiyordum. O an yanıma eşim geldi ve arabayı biraz öne almamı istedi fakat araba bir türlü çalışmıyordu sonra nasıl olduysa araba bir anda çalıştı ve kontrolü benden çıktı. Arkamda bulunan bir duvar vardı o duvara çarptığım gibi duvarı yıkıp karşıya çıktığımı görüyordum. O esna da arabamdan indim ve eşime kızmaya başladım. “Bak sana demiştim arabanın frenleri tutmuyor” diye bağırıyordum. Bunun karşısında eşim susuyordu. Arabadan indiğim zaman çok üzülmüştüm. Bu şekilde uyandım. Benim rüyam ne anlama geliyor? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

 80. Yeni aldığım arabayla içinde üç kişiyiz, büyük ve engin bir denize doğru araba rampa aşağıya doğru frenleri basılı olduğu halde kayıyor. Sağ tarafa doğru araba denize girmeye ramak kala duruyor. Biraz korkuyorum.

 81. Rüyamda bembeyaz süslenmiş gelin arabası, markası da arabanın jaguar görünce ağzım açık kaldı. Teşekkür ederim.

 82. Rüyamda başkasının aracındaydım. Fakat arabayı bir türlü çalıştıramıyordum, ayağım sürekli debriyaj gaz pedalındaydı. Çok uğraştım marş basmadı. Nedir acaba yorumu? Şimdiden teşekkürler.

 83. Selam. Merhaba, rüyamda kayınçomun düğünü için arabamı gelin arabası olarak görüyorum. İçindeki gelin bekar bir bayan arkadaş ama bıraktığım yerden gelin arabası çekildi, çekici tarafından. Arabayı kurtarmaya oto parka gittim, otoparktan kurtaramadan uyandım. Ayrıca kayınçom evli.

 84. Rüyada büyük bir uçağa binip havalanıyorum. Uçağın içinde çok ünlü birisi daha var. Uçak daha sonra evimizin önüne park edip uçağın dışını çeşme suyuyla yıkıyorum. Çok neşeli bir andı.

 85. Rüyada arabamın önüne taş düştü ve önü paramparça oldu. Sizce ne anlama geliyor?

 86. Rüyada Shell benzinlikte benzin aldım. Yanımda bir siyah, yabancı hep brezilyayı konuştu. Bana turistik harita gibi kağıt verdi o ülke üzeri, ben de adamı kırmamak için kağıdı alıp arabama doğru gidip arabama bindim. Adam şoför kapımı açmaya çalıştı. Ben de iyi ki kapıyı daha önce kilitlemişim ve gaza basmışım. Bu ne anlama gelir?

 87. Arkadaşımın ailesinin maddi durumu çok iyi değil, rüyamda araba almışlar. Ellerinde sebze arabaya yüklüyorlardı. Oradan bir arkadaşımızda “Evi yok” diye bir kez dalga geçti. Lütfen bir şey söyleyin.

 88. Rüyamda anneannemin bana çilek ikram ettiğini ve arabaya binip gittiğini gördüm. Araba kullanmasına şaşırmış ve sevinmiştim. Çünkü gerçek hayatta çok sağlıklı değil.

 89. Rüyamda siyah bir arabada babam, kardeşim ve ben gidiyoruz ama arabayı hiç görmedim. Arabanın ön camı açık, yağmur yağıyor. Anlamı nedir acaba?

 90. Rüyamda çalıştığım otelde, şirket toplantısına gelen arabaları park ettiğim otoparkta sahiplerine teslim ederken arka cam ve kelep camlarının kırıldığını görüyorum.

 91. Rüyamda köydeydik. “Araba kullanmasını öğret bana” diyorum babama. Sonra geçiştiriyor. Köydeki evden çıkıyoruz. Merkez dediğimiz caminin oraya doğru yürüyoruz. Yakın yer zaten orda 10-11 yaşında bir akrabamızın araba kullandığını görüyorum “Melda bile kullanıyor, yanında biri olmadan rahatça. Ben 17 yaşındayım öğretmediniz” diyorum o kadar.

 92. Rüyamda bana ait arabamı 17 yaşlarında bir genç kullanıyor. Ve ben de arabanın içindeyim. Yolculuk esnasında aracımı çok çapkın kullanıyor. Önce bir araca yandan sürtüyor sonra da manevra alamayıp bir başka aracın arkasından çarpıyor. İniyoruz arabadan, bakıyoruz araçlara, baya iki araçta hasar görmüş. Kızıyorum o çocuğa. O da alıp yaptırmaya götürüyor aracımı.

 93. Ben rüyamda yağmurlu bir günde eski arabamızın fotoğrafını çekip ınstagrama atıyordum. Ne demek acaba?

 94. Bindiğim araba bankete düştü arabadan indim… Daha sonra arabam motor şekline geldi. Motoru çalıştıramadım.

 95. Ben iki tane rüyamı yorumlatmak istiyorum. 1 babamla beraber at arabasının arkasında ayakta gidiyoruz babama sarılıyorum ve atlar bizi düşürmek için sağa sola manevra yapıyorlar ve at arabasında birde sandık var. 2 arkadaşlarımla giderken yolda birinden dolayı duruyoruz arabadan iniyoruz ve araba yanmaya başlıyor, ben hemen koşup yangın tüpü getirip söndürüyorum. Neye işarettir? Teşekkür ederim.

 96. Rüyamda eski sevgilimle otobüse bindik dersten çıktık. Ben ona bir not yazdım beni seviyorsan kıy nikahı diye. Uyuyor numarası yaptım otobüsteyken kalabalıktı, o indi ben de indim. O arabasını alıp istemeye gelecek biliyorum ama birilerini toplamış yeşil bir doğan slxle birlikte içi camiye benzer, dışı bir apartman girişi olan bir yere gittik. Orada “Nikah kıyılacak Erdoğan” dediler, eski sevgilimin adını ama aslında ismi Halil. Kabul etmedim, bir telefon çaldı sesini kapatamadılar. Telefonun bataryayı çıkardılar ama yine kapanmadı. Bu neye işaret? Son 5 gündür her gün rüya görüyorum. 🙁

 97. Salıncağa binmişim cin salıncağımı tutuyor, görmüyorum ama o olduğunu biliyorum. Ayetel Kürsi okuyorum bırakıyor, sonra bluzumun yakasından sırtıma giriyor. Sıkıştırıyorum, buruşturup atıyorum sonra annemin arabasında giderken gerçek hayatta düşmanım var, onu görüyorum. Böyle çirkin bir kumaştan eşarp takmış kafasına ve çirkin bir suratla perişan ağlıyor. Eşi kaybolmuş bir kadının öldürdüğünü düşünüyorlar. Beni görüyor kızına çağırttırıyor, ben de olmadığımı söylüyorum. Bir yerde bekliyoruz, orası da yeni yapılmış kıyafetle dolu.

 98. Rüyamda arabayı sürüyor park etmeye çalışıyordum ama bir türlü beceremiyor korku ve telaş içindeydim. Anlamını çok merak ediyorum.

 99. Rüyamda bir arkadaşımın arabası bendeymiş ama bir türlü ona ulaşıp veremiyorum. Arabasını birilerinin görmesini de istemiyorum bu nedenle araba küçülmüş, bir aracın lastiği kadar olmuş. Onun işe nasıl gideceği kaygısını taşıyarak uyanıyorum.

 100. Merhaba, rüyamda kız arkadaşımın arabasında kitap dolu idi. Kitap dolusu bir araba gördüm. Bundan birkaç hafta önce bu kız arkadaşım aracılığı ile öğretmenlik başvurusu yapmıştım onun için bir işaret olabilir mi? Teşekkür ederim.

 101. Rüyamda yaşlı annem virajlı yollarda hızlı araba kullanıyor araçta ben de varım kaza yapacak diye korkuyorum ama kaza yapmıyoruz.

 102. Rüyamda çok büyük bir jip araba vardı. Annem ve babam almış onlarda hadi sür arabayı dediler bende baştan ben kullanamam dedim. Eşim ve çocuklarım da yanımdalar sonra arabaya bindim ve kullandım yanımda eşim vardı arabayı sürdüm bu senin dediler çok güzel sürüyorsun bende çok mutlu oldum büyük bir markete gittik.

 103. Rüyamda resimde 3 adet araba gördüm markları Mercedes’ti ve onu eski okul müdürüme gösteriyordum.

 104. Ben rüyamda araba kullanıyordum. Karanlıkta sisli bir havada, derken karşımda bembeyaz kıyafetler giymiş, hatta yüzü bembeyaz olan bir kız vardı. Şimşek çaktı ve uyandım. Bu rüya ne anlam geliyor?

 105. Ormanlık bir alanda yaşlı bir amcaya önce kamyon çarpıyor sonra amca yerdeyken hemen arkasından gelen araba tamamen eziyor bu ne anlama geliyor?

 106. Rüyamda yeğenime ait siyah arabası var ve çok kar yağmış. Yeğenime diyorum ki “çok yavaş sür arabayı çok dikkatli ol” arabaya gitmeden halamın torunu da varmış nerede diye yeğenime soruyorum oda “arabada uyuyor” diyor. Bir şekilde arabaya karlar içinde binmeye çalışıyorum halamın torunu bakıyorum arabada üzerinde açık kahverengi bir şey örtmüş uyuyor.

 107. Rüyamda sevdiğim kişi mesaj gönderiyor telefonuma ve mesajda "araba aldın mı yoksa bakıyor musun hala?" diye mesaj geliyor. Ve ben aynı rüyada anneme gidip rüya gördüm deyip o mesajı anlatıyorum annemde rüyamı yorumluyor. Yorumu "düşündüğünün bile daha iyisi olacak" diyor rüyamda. Anlamı nedir bu rüyanın?

 108. Rüyamda arabayı park ettiğim yere gidiyorum. Aynı model ama açık mavi jantı da değişik bir şekilde görüyorum kapısı da açıktı bu şekilde biniyorum. Anahtarı kontağa soktuğumda uymuyor o aracın yanına gitmeden önce benim arabam da o sırada başka birisi tarafından evimin önüne park ediyor.

 109. Rüyamda bir kadını arabayla çarpıyordum. Bunun ne anlama geldiğini söyleyen biri varsa lütfen yazsın. Çok merak ediyorum.

 110. Rüyamda, ailecek bahçeye çıkıyoruz ve bizim eski kurbanda kestiğimiz kuzu oluyor ve o tekrar ölüyor sonra aynı günde babam dedem halam ölüyor ve bizim bahçeye gömüyoruz. Evde de 8 kişiyiz 5 kişi kalıyoruz ve ben gondola binmeyi çok severim. Bir gün annemle birlikte büyük bir alışveriş merkezine gidiyoruz. Annem tren gibi bir şeylere biniyor bende anne hadi gondola binelim diyorum. Annemle trenden iniyoruz ve asansörün olduğu yere geliyoruz orda kadınlar var ellerinde de çantaları var anne geçiş yok mu diyorum ve bir kadın yok yok diye bağırıyor sonra o bağıran kadın çingene mi diye anneme soruyorum annemde herhalde diyor sonra o kadın çok güzel bir yüzü var ama sonra çirkinleşiyor ve onunla bazı kadınlar annem ve ben aynı asansöre biniyoruz. Bize diyor ki o çingene kadın, bende kızıma balon aldım sütünü içirdim de ama kıymetimizi bilen yok diyor sonra asansörden iniyoruz ve o kadın kıymetimizi bilen yok lan diye bağırıyor. Anneme de kızıyordu ve annem gidip o kadını dövüyordu anne gitme diyordum gidiyordu. Sonra da çingene kadın onu dövüyordu elinde hançer gibi bir şey vardı ya da neşter gibi bir şeye benziyordu. Anneme onu 3 kere saplayıp elini kanatıyordu bende ne olur yapma diye kadına sarılıyordum sonra düşündüm, dedem öldü halam öldü babam da öldü geriye kaldı babaannem onun da telefonu yok annem benim yanımda ben annemin yanındayım öteki amcamı arasam şarjı bitmiştir sonra diğer amcamı arıyorum ve tam o sırada uyandım. Facebook’a girdim Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın yazıyordu annem de dedemi görmüş Allah bize uyarı mı veriyor açıklayın lütfen.

 111. Rüyada arabanın tekerini tersine takılmış ve neden tersine taktırdın diye sorduğumda sessiz kalıp cevap veremiyor kim diye merak ettiğimde bir adam ama arabacı değil kamera işleriyle uğraşan biri çıkıyor. Anlamı ne olabilir acaba bir yorumunuz var mı?

 112. MERHABA BENIM 2 AMCAM VAR KÜÇÜK AMCAM SIFIR ARAÇ ALMAYA GIDIYORUZ. ÖZELLİK OLARAK FULL OLAN İYİ Bİ ARAÇ BENIM ARABAM YOK ÇOK İSTİYORUM OLMASINI ACABA BİR AÇIKLAMASI VAR MIDIR?

 113. Rüyamda birilerine yemek ikram ediyordum biraz telaşım vardı bizim sokağın başına bir araba geldi. Araba çok güzeldi sanki sevgi frekansları çıkıyordu arabadan yani kalpçikler. Ben hayran hayran seyrederken birileri dedi ki hırka ı şerifi taşıyor. Bu rüyayı kadir gecesine girdiğimiz gün gördüm. Acaba nedir?

 114. Rüyamda kırmızı bir araba beni takip ediyordu. Ben kaçıyordum ve saklanıyordum ama araba beni takip ediyordu. Arabada şoför yoktu

 115. Rüyamda çok yakın arkadaşım bayır yani dik yerde kırmızı arabanın içinden iniyor yalnız inerken arabanın el frenini çekmeden indiği için araba hareket ediyor bende sesleniyorum araba gidiyor arabayı durdurun diye.

 116. Rüyamda arabamı emanet verdiğim arkadaşım arabamla kaza yapıyordu ve sonra parçalanmış arabamı getirip kapımın önüne bırakıyordu. Bende ona bir şey olmaz canın sağ olsun falan gibi cümleler söylüyordum.

 117. Arkadaşımız rüyasında bizi görmüş. 2 kişi onun bulunduğu şehre iş için gidiyoruz. Oraya gitmişken arıyoruz gelmişken senide görelim diye arkadaşımız geliyor. Diğer kişi arabayı kullanıyor ben yanında oturuyorum. Deniz kenarında buluşuyoruz oda biniyor arabaya kısa bir süre konuşuyoruz sonra bizim dönmemiz gerek yola çıkacağız diye onu arabadan indirip gidiyoruz. Rüya sahibi ve içindekiler için neye delalet eder yorumlarsanız sevinirim. Ben muavin koltuğunda oturuyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir