Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek rüyayı gören kişinin, kendisine ayak bağı olan birisinden kurtulması sayesinde zenginliğe, mutluluğa ve rahat bir yaşama kavuşacağına alamet eder. Bolluk bereket içinde geçecek bir ömre işaret eder. 

Rüyada ölü kara kedi görmek, büyük uğraşlar vererek işlerin aksamasına sebep olan bir kişinin, deyim yerindeyse kendi kurduğu tuzağa düşeceğine ve pişmanlığından ötürü gelip af dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada ölü kedi görmek ne anlama gelir, kişinin şansının döneceğine, attığı her adımın kendisine yeni bir makam kazandıracağına, sevdiği kişinin ilgisine mazhar olacağına, yoksul ve yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatacağına ve yolunun her daim açık olacağına delalet eder.

Rüyada ölü kedi görmek nedir; uzun yıllar başka başka kişilerin işlerinde çalışan rüya sahibinin, bu esaretten kurtulacağı, her zaman düşlediği ve tenceresini kaynatacak kadar kazanç getirecek bir iş kuracağı ve bu işin ona istediğinden çok daha fazla para getireceği anlamına gelir.

Rüyada ölü kedi görmek ne demek; huzur, sevinç ve ferahlık olarak yorumlanır. Epey bir zamandan beri ara verilmiş olan gönül işlerine geri dönmeye, yakın çevreden ahbap olunan bir kişi ile bir ilişkiye başlamaya, aile büyüklerinin iyi dileklerini ve hayır dualarını almaya ve yere daha sağlam basar duruma gelmeye yorulur.

Rüyada ölü kedi görmek tabiri, akılda fiyasko olarak yer eden olayları geride bırakmaya, yeni denizlere yol almaya, içinde bulunulan gafletten ve özgüven eksikliğinden kurtulmaya, para kazanma ve yeni bir hayat kurma konusunda yeni bir yola girmeye işarettir.

Rüyada ölü kedi görmek İslami rüya tabirleri, hastalıkların ve sorunların Allah’ın izniyle geride kalacağına ve uzun bir süreden beri devam eden sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Ayrıca rüyada kedi görmek tabirine ve kediler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Ölü Kedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir