Rüyada Ölünün Dirilmesi Görmek

Ayrıca bkz: Ölülerin Dirilmesi Görmek, Ahiret Günü

Rüyada ölünün dirilmesi, hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin ferahlayacağına ve hayatının güzel bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün dirilmesi ve konuşması sıkıntıların son bulacağına ve rüya sahibinin karşısına yeni fırsatlar çıkacağına delalettir. Bazen de dertlerden bir çırpıda kurtulmak anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayatının refah içinde, iyiliklerle ve güzelliklerle geçeceği şeklinde de yorumlanabilmektedir. 

Rüyada ölünün dirilmesi ne anlama gelir rüyayı gören kişi maddi anlamda sıkıntılarla boğuşuyorsa, bu rüyayı gördükten sonra düzlüğe çıkacak ve maddi anlamda sıkıntılarını sona erecektir.

Ölünün Dirilmesi

“Rüyada Ölünün Dirilmesi Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda tanıdığım kişinin olduğunu görüyorum ancak ölen kişi dirilerek bana doğru koşuyor ben korkup kaçıyorum ölen kişi arkamdan koşarak geliyor yanıma yaklaştığında dizime çarpıyor tekrar oluyor ancak tekrar diriliyor benimle konuşuyor
    Rüyam bu kadar yorumlarsanız teşekkür ederim.

  2. Rüyamda hiç görmesiğim ama eşimin dedesi olduğunu söyledikleri ve eşimin dedesine hiç benzemeyen korkunç bir yaşlı adam gördüm ölmüş ama dirilip gökyüzünden geliyordu her taraf karanlıktı onu geri göndermeye çalışıyorduk o bizden saklanıyordu kim ona yaklaşsa ona zarar vermeye çalışıyordu en sonunda onu ikna ettik gökyüzüne dopru gönderirken bi ip ve kapalı birşeyle o çırpınıyordu şimşekker çakıyordu ve gönderemeden uyandım bide rüyada onca kişi içindrn gelip beni tuttu ve boynumdan öpmeyemi çalıştı yoksa dişlemeyemi tam anlamadım korkuyordum ama onu geri gitmesi için ikna ediyordum oda benim bileğimden tutuyordu gitmek istemiyordu sadece benim söylemem ve ısrarlarım üzerine gitmeyi kabul etmişti acaba bu kötü birşeymi iyi birşeymi hiç anlamadım lütfen yorumlarmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.