Rüyada Ölmek ve öldürmek Görmek

İyiliktir. Kişinin ömrünün iyi olacağını işaret eder.


Ölmek ve öldürmek

Rüyanızda ana nesne olarak Ölmek ve öldürmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ölmek ve öldürmek Görmek” üzerine 13 yorum

 1. Silahla iki defa kendimi sol şakağımdan vurdum. Acımadı ve kan çıkmadı, ölmedim de. Ne anlama gelir?

 2. Rüyamda babamın beni öldürmeye çalıştığını ve benim kurtulduğumu, birine evlat olarak gittiğimi gördüm. Ne anlama geliyor?

  1. Yavrum sen yakın zamanda babandan çok kötü muamele göreceksin sebebi senin hal ve hareketlerin olacak unutma eğer bu fark eder ve bu yanlışlarından vaz geçersen bu gördüğün rüyayı dahi unutacak ve rüyanda ölmeyip ölmüş gibi olduğun için yani mekân ve yerin değiştiği için bu eylemin aksine değişeceğine olanak sağlayacaksın yani sen bun hatayı yapacaksın fakat istediğin zamanda bu hatadan dönede bilirsin ancak senin bu yanlışı çok geçmeden tekrarlamaman lazım bunu unutma

 3. Rüyamda 2 arkadaşımı 3. kat penceresinden attığımı gördüm. Polis falan olay yerine geldiler. Bir arkadaş yaşıyordu, ayağa kalktı. Benim yapıp yapmadığımı sordular. Biraz durup “Hayır” dedi. Diğer arkadaşımı hiç görmedim.

 4. Okuldan dönüyorduk ve 3 arkadaşlarımın ismi Alperen Sinan kişiydik arkadaşımın biri “Yerde para var” dedi ama para değildi altındı. Ben 3 tane altın buldum, alperende de 2-3 tane altın vardı. Sinan bizi kıskandı ve Alperen ve benim elimizdeki altınları düşürmeye çalışıyordu ve düşürdü sonra da yerden alıp kaçtı. Biz de o altının olduğu yere gittiğimizde biran hava karardı. Alperen ile ben kalmıştım alperen ışığı açıp kapıyordu. Işığı ben aldığımda fark ettim ki mafyalar vardı orda ve ışığı direk kapadım. İlk önce Alpereni poşet ile boğdular grrrrrrrrrr diye ses geldi korkmuştum sonra da beni öldürdüler. “Lütfen yapmayın” demiştim Eşhedu enne ilahe illallah ve eşhedu enne Muhammeden abduhu ve resuluh” dedim ve kendimi cennet gibi bir eğitim yerinde buldum. Çubuklar vardı 3er 4er onlara “Yan taraflarını görmesini önlersen bebek ağlar” dediler ve ağladı 5er 6şarları ise “Kapatırsan adam ölür” dediler ve uyandım. Lütfen söyleyin bunun cevabını lütfen.

 5. Rüyamda yollar su içinde bir araba suyun içinde arkasına ip bağlamış bir kız çocuğu sörf yapıyor ve kız çocuğu boğuluyor. Ben sırtına falan vuruyorum ağzından su geliyor ve canlanıyor. Bir kız çocuğa da ölüyor, biri ölüyor.

 6. Tren raylarının üzerine bağlıydım. 2 kişiydiler ve ben kalktım birini öldürdüm, diğeri kaçtı. Sonra polisten gizlenmeye çalışıyordum, karakolda bekliyordum. Saç telimi buldular ve polis bana “Senin saçına çok benziyor” dedi. ben de korktum sonra o kaçan geldi, yanımda polis vardı. “ O suçlu değil” dedi bana. Bende polise söyledim, “Ben suçlu değilim” bitti.

 7. Rüyamda işyerin çalıştığım arkadaşlarımın 3 ünü silahla öldürdüm tam kaçarken de patronum beni gördü ve yanıma gelip bana “Ne yaptığını biliyorsun değil mi? Şimdi polisler gelecek her şeyi anlatacaksın” der, ben de “Evet” dedim ve sonra uyandım. Ne anlama geliyor, yardımcı olur musunuz?

 8. Rüyamda 2,5 yaşındaki oğlum yolda oynarken araba çarptığını ve öldüğünü gördüm ne anlama geliyor acaba? Çok korkunç bir rüyaydı.

 9. Ben rüyamda bir adamın beni öldürüp ailemden başka kimseyi öldürmediğini ve beni bıçakla öldürdüğünü gördüm. Sonra cennete gidemiyorum evdekiler beni görüyor beni ama havada uçuşuyorum sonra telefona beni görmeleri yani cennete gitmeleri için program yüklüyoruz sonra cennette rahmetli babamı görüyorum.

 10. Komşu oğlunun beni hep öldürmek istediğini gördüm ama fırsat bulamıyordu en son annem benden vazgeçti cenaze işlemlerine başlayalım dedi çok merak ediyorum lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir