Rüyada Köpek Öldürmek Görmek

Ayrıca bkz: Köpek Olmak, Siyah Köpek, Köpek Saldırısı 

Rüyada köpek öldürmek, aslında hayra yorumlanmaktadır.

Rüyada köpek öldürmek ne anlama gelir rüya sahibinin düşmanlarından kısa bir süre sonra kurtulacağına delalettir. Aynı zamanda kişinin etrafında bulunan kötü kalpli insanları göreceğine ve onları hayatından uzaklaştıracağına da işaret etmektedir.

Kimi zaman ise rüya sahibine kötülük yapacak bir kişinin son anda yapacağı kötülükten vazgeçtiği anlamına da gelmektedir.

Rüyada siyah köpek öldürmek ise rüya sahibinin çok kötü bir düşmanından çok zaman geçmeden kurtulacağı ve onu başından savacağı manası taşımaktadır.

Ayrıca rüyada köpek görmek tabirine ve köpekler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Köpek Öldürmek

“Rüyada Köpek Öldürmek Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Ben çok karmaşık bir rüya gördüm. Kısadan özetliyim… Evimdeymişim misafir bekliyormuşum sözde yemek hazırlıyorum sonradan eşimi görüyorum bir şeyler aramaya başlıyoruz. Ev dağıldı oldukça, sonradan evde köpekler götürüyorum o karmaşıklıkta. Birden onlar dışarı kaçışıyorlar bir tanesine de oradaki eşyaların arasında sıkışmış. Oldukça büyük bir köpek eşyaları karıştırırken altından çıkıyor ters dönmüş çırpınıyor bir bakıyorum kafasında yeşil bir poşet geçmiş dolanmış boynunda kurtulmaya çalışıyordu. Bizde çabaladık kurtarmaya ama olmadı köpek öldü ardından eşim onu alıp dışarı götürüyor o esnada çok büyük bir köpek kokusu yayıldı nefes alamıyorum ve beni dışarı çıkarıyorlar o esnada kolonya istiyorum birisi uzatıyor bana ve ben avucumu burnumda tutup kokluyorum rahatlıyorum.

  2. Rüyamda kardeşime köpek saldırdı kafasını agzında parçalamaya çalışıyordu onu kurtardım diger kardeşime saldırdı agzını köpegin ikiye ayırıp kafasına taşla vurup öldürdüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir