Rüyada Köpek Yavrusu Görmek

Ayrıca bkz: Kara Köpek, Köpek Havlaması, Köpek Sevmek 

Rüyada köpek yavrusu görmek, rüya sahibinin mutlu olacağına veya çok mutlu olduğu bir olay yaşadığına delalettir. Genelde küçük çocukları simgeleyen bu rüya, kişinin hayatının iyi yönde ilerleyeceğine, çocuk istiyorsa kısa zaman içinde çocuğu olacağına ve sıkıntılarından arınacağına işaret etmektedir. 

Rüyada köpek yavrusu görmek ne anlama gelir rüyayı gören kişi bekârsa, kısa bir zamanda evleneceğine veya bir kısmet bulacağına tabir edilmektedir.

Rüyada beyaz köpek yavrusu görmek ise kişinin tüm dalarının ve dileklerinin kabul olacağına delalettir. Eğer kişi bir niyetle uykuya yatmışsa, istedikleri kısa bir süre içinde gerçekleşecek anlamına da gelmektedir.

Ayrıca rüyada köpek görmek tabirine ve köpekler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Köpek Yavrusu

“Rüyada Köpek Yavrusu Görmek” üzerine 6 yorum

  1. İyi günler. Rüyamda eski erkek arkadaşım bana telefonla ulaşmaya çalışıyodu, yakınımda biyerlerdeymiş. Mesajlarına cevap vermiyodum, o sırada evde 3 köpek yavrusu vardı. 3 ünü de kesip her birini 3er parçaya bölmüştüm, ama ölmüyolar. Sadece bölünen baş kısmıyla yaşıyolardı, yorumlarsanız sevinirim.

  2. İyi günler rüyamda yavru bir köpek gördüm beyaz bir köpek ama ağzında. Kan geliyordu yanıma geliyordu onu sevim onunla ilgilenim diye sonra birisi onu bir yere bırakmamız gerektiğini söyledi küçük bir yer çıkarttığımızda çok soğuktu bıraktığımız yer şok dolabı gibi bir yerdi ama yanımdaki gülerek merak etme yaşıcak dedi güldü ve gitti ama köpek kas katıydı aklıma takıldı ve onca sağlıklı köpekten sadece bunun yanıma gelmesi teşekkürler şimdiden

  3. Rüyamda bir köpek beni kovalıyordu, ben de bir mağaraya girdim ve orada iki tane köpek yavrusu gördüm. Ve bu köpekler burada ise anneleri de buradadır, deyip hızla dışarı çıktım.

  4. Eski bir tanıdığım eşiyle kavga etmiş biz de kalmaya gelmiş. Yanında da 8-9 tane kahverengi yavru köpek ve anneleri var. Ama anne köpek çok küçük. Kendi kendime bir de köpeklerini de almış gelmiş diye söyleniyorum. Rahmetli annem de var. Annem ile babam sus bir şey deme diyorlar. Köpekleri çok sevdiğim halde yaklaşmadan uzaktan bakıyorum.
    Babam bahçe sularken sular taşarak akıyormuş. Ben babama taşsın üzülme diyorum.

  5. İyi akşamlar rüyamda eşimle birlikte bir sürü köpek yavrularını toplayıp götürüyorduk acaba tabiri nedir yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir