Rüyada Köpekbalığı Görmek

Himmet sahibi, şerefli ve soylu bir kimseye delalet eder.

Bakınız; Camgöz

Rüyada köpekbalığı görmek, şerefli bir kişi ile yorumlanır. Rüyasında köpekbalığı görmek, hayatta yenilmek bilmeyen bir dostla tabir olunur. Rüyada köpekbalığını görmek, himmet sahibi, şerefli ve soylu bir zata işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Köpek balığı görmek, iyiye yorulmaz. Kötü bir haber alınacağına yorumlanır. Kısmet ama aynı zamanda tehlikeyi de işaret eder. Düşmanlarınız ve sizi kıskanan sahte arkadaşlarınız var. Dikkatli olun.

Köpekbalığı

“Rüyada Köpekbalığı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda iki bayan pilotun bir helikopteri deniz üzerinden sürmesini görüyorum ve helikopterin içinde ben de vardım. Ancak helikopter denize girdi ve batmaya başladı, İçinden çıktım gri renkli büyük bir köpek balığı gördüm. Fakat önce saldırmadı. Daha sonra üzerimize doğru gelip ağzını açtı, ağzını açarken içinden bir ağız daha çıktı. Köpek balığı bize zarar vermedi.

  2. Merhabalar,3 gündür istihare namazı kılıp istihareye yatıyorum. Çünkü şehir değiştirmek ve taşınmak gibi bir niyetim var. Dün gece ki rüyamda da kıyıya yakın bir yerde bir kayığın içindeyim etrafımı birer birer köpek balıkları sarıyor su masmavi, köpek balıkları simsiyah. Biraz korkuyorum, bir tanesi kayığa burun atıyor biraz sarsıyor ama zarar vermiyor. Sonra da zarar vermeden çekip gidiyorlar. Öyle çok da korkmadım içim rahattı ama anlam da veremedim. Ha bir de siyah bir ceket gördüm. Ona da anlam veremedim. Bugün 3. günüm 4. gün daha yatıp öyle karar vereceğim. Sağlıklı yorum yapacak insanlar yok etrafımda. Yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Merhaba, rüyamda suyu temiz bir denizde rahatça yüzdüğümü yüzerken de bir köpekbalığını gördüm. Daha sonra köpekbalığından korktuğum için kıyıya çıktım. Anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir