Rüyada Köpek Yalcısı Görmek

Rüyada görülen yalcı, koğuculuk yapan ve kendi menfaatini sağlamak için halk arasına düşmanlık sokan şerli bir kimseye delalet eder.

Rüyada bu kimsenin görülmesi, koğuculuk yapan ve sadece kendi çıkarları ile ilgilenen, çevresindeki insanlar arasına düşmanlık sokan kötü bir erkeğin varlığına işaret eder.

Rüyada bu kimsenin köpeklere zarar verdiğini görmek, zarar görmekten endişe ettiğiniz bir insandan emin olmaya işaret eder.

Ayrıca rüyada köpek görmek tabirine ve köpekler ile ilgili tüm rüya tabirlerine bakabilirsiniz.

Köpek Yalcısı 

“Rüyada Köpek Yalcısı Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Av köpekleri arasında kaldım. Beni kurtarmaya gelen yakınımın ayağına dişini geçirdi. Isıran köpek de zor durumda idi ısırılan kişi de dişini geçirdiği yerden kurtulamıyordu. Ve o arada inekler de var onlara bakıyor. Onların kalabalığı da kurtarılacak kişiyi engelliyordu. Ben iki kapı arasında sıkıştım. “İmdat!” diye bağırırken kendi sesime uyandım. Çok korkmuştum. Gerçek de insan korkar ya aynen öyle kalbimin acıdığını hissettim. Size iyi çalışmalar. Bu rüya kalbim yerinden çıkacak kadar korkuttu. Cevap alamazsam kafamı da kurcalayacak. Saygılar.

  2. Belirsiz
    Rüyamda ramazan ayındaydık, bir sınıfın içinde bir kızla beraber oturuyorduk. Okul veya benzeri bir şeydi. Kız güzel bir kızdı, konuşuyorduk, birden beni öpmeye başladı ramazan ayında olduğumuz için ona karşılık veremiyordum. Ama benim de içimden aynı şey geçti. Sonra çıkışta bir yerlere gideceklermiş, beni de çağırdı, ben de olur ama üstümde resmi kıyafetler var, sivil kıyafetlerimi giyip öyle çıkayım dedim. Kız da çabuk ol çabuk ol diye beni telaşa soktu. Binaya girdim, asansöre bindim. Üstümdekilerin sivil olduğunu fark ettim, asansörden hemen indim. Koşa koşa kızla birlikte grup halinde bir yere gittik. Gittiğimiz yer dışarıdaydı, böyle çardak gibi bir yer, kıza bakarken, kızın ilk gördüğüm gibi güzel olmadığını fark ettim. Kızın ismini bilmiyor ve merak ediyordum. Sonra çantasına baktığımda bir kağıtta kızın ismini gördüm. İsmi Turunç’tu, kıza böyle isim mi olur sana güzel bir isim bulalım diye bir iki isim saydım. Kız hiçbir ismi beğenmedi ve bana isim lazım değil, yaşayacağım yeri ve hayatı söyle yeter, dedi. Bunu söylerken bira gibi bir şey içiyordu, rüya bununla ilgisi olmayan başka bir iki rüya sonra bitti, yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir