Rüyada Ölünün Su İstemesi Görmek

Ayrıca bkz: Su Doldurmak, Su Almak, Cam Bardak, Ölüye Su Vermek, Su Dökmek, Su İstemek

Rüyada ölünün su istemesi, tersi bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi gerçekte yaşayan birini ölü olarak görüyorsa bu kişinin ömrünü uzattığı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda ölünün su istemesi de rüyayı gören kişiye yardım edeceğine işaret etmektedir.

Kimi zaman gündelik yaşamdaki kazanca, kimi zaman ise rüya sahibinin yeni başarılar kazanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün su istediğini görmek su hayat demektir. Bu nedenle rüya sahibinin ömrünün uzun yıllar süreceği şeklinde de yorumlanabilir. Kimi zaman ise rüya sahibinin yakınından birine çok büyük bir iyilik yapacağı ve bu iyilik sayesinde sevap kazanacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada ölünün su istemesi ne anlama gelir, rüya sahibinin ailesinden birinin ona ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. Kişi bunu göremese de yakınından birinin ona ihtiyacı vardır ve yardım bekliyordur. 

Gerçekte ölmüş birinin rüyada su istediğini görmek ise yeni işlere başlanacağına ve rüya sahibinin hayatının geri kalanında çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

“Rüyada Ölünün Su İstemesi Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba,

    14 gün önce beni bakıp büyüten anneannem rahmetli oldu. Dün akşam rüyamda gördüm. Öldüğünün haberini alıyorum, açık bir alanın ortasında bir camiye gidiyorum. Bir bey beni anneannemin cesedinin yanına götürüyor. Üzerinde normal günlük kıyafeti var anneannemin ve beyaz bir çarşaf örtülü üzerinde ben başına gidiyorum. Gözlerini kırpıştırıyor açmıyor ama gözlerini. Beni yanına götüren adama diyorum ki ölmemiş bu gözlerini kırpıştırıyor. Adamda bana sen üzüldüğünden böyle görüyorsun diyor. Anneannem gözlerini açıyor. Nerde kaldın be yavrum bana bir su ver diyor. Bir şişe suyu onun ağzına dayıyorum yarısı yere dökülüyor yarısını o içiyor ama ağzını açtığında dişleri yoktu böyle çenesinde yatay sarı bir şey görüyorum. Sonrada uyandım. Yorumlar mısınız?

  2. Yaklaşık 1.5 yıl önce vefat eden babamı suyun içinde sağ yanına yatmış titrerken gördüm. Baba sen niye buradasın, ne yapıyorsun, hasta olacaksın, dedim. Kalk dedim kalkmadı. Elini bacağının arasına sokup kıvrılıp yattı. Ne anlama gelir acaba? Onun için ne yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir