Rüyada Ölüye Su Vermek Görmek

Ayrıca bkz: Su Doldurmak, Su Üstünde Yürümek, Ölünün Su İstemesi , Su Dökmek, Su İstemek, Su 

Rüyada ölüye su vermek, hayra yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin çok iyi kalpli olduğu ve etrafındaki insanlara iyilik yaptığına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün su istemesi birinin yardıma muhtaç olduğunu ve rüya sahibinden yardım istediği anlamına gelmektedir. Kimi zaman ise rüya sahibinin yakını olan bir yaşlının hastalanacağı ve rüyayı gören kişinin de ona bakmakla yükümlü olacağı manası taşımaktadır. 

Rüyada ölünün su istemesi ne demek kişinin yardıma muhtaç olanlara yardım edeceği ve bu yaptıkları sonrasında kendisinin de mutlu olacağına delalettir. Kimi zaman ise rüyayı gören kişinin birine çok büyük bir iyiliği dokunduğu ve bu nedenle de hayır duası aldığı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada ölüye su vermek ne anlama gelir, bereketi işaret etmektedir. Kişinin hanesinde bolluk olacağına ve refaha kavuşacağına delalettir.

Ölüye Su Vermek

“Rüyada Ölüye Su Vermek Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rahmetli annem normalde de hastaydı. Rüyamda yine aynı hastalığı çekiyordu. Öksürük tuttu ben de kocaman bi tas ile su içirdim kendi ellerimle. Neye yorumlanır bu rüya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir