Rüyada Bahşiş Vermek Görmek

Rüyada bahşiş vermek kaybettiğiniz bir şeyi bulacağnız anlamına gelir.

Küçük miktarda bahşiş verdiğinizi görmek

Cüzi miktarda bahşiş vermek büyük sıkıntıyı sorunsuz bir şekilde atlatacağınıza işaret eder.

Büyük miktarda bahşiş verdiğinizi görmek

Büyük miktarda bahşiş verdiğinizi görmek ise, saygınlığınızın artacağınıza ve yapmış olduğunuz işiniz de ilerleyeceğinize delalet eder.

Herkese bahşiş dağıttığınızı görmek

Herkese bahşiş dağıttığınızı görmek, ticarette başarı elde edeceğinize işaret etmektedir.

Bahşiş Vermek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir