Rüyada Yavru Görmek

Rüyada bir hayvan yavrusu görmek, evli iseniz bir çocugunuz olacagina, bekar iseniz yakinda evleneceginize veya bir ise girip çok para kazanacaginiza delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada herhangi bir hayvan yavrusu görmek, tek ve desteksiz kalmayaisarettir.

Yavru kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Yavru Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba rüyamda yavru bir köpek tam anımsayamıyorum ama ya yavru ördek veya yavru muhabbet kuşunu yiyordu. Ben de yememesi için engel olmaya çalışıyordum. Boğazına attı yavruyu, ben boğazını sıkarak engel olmaya çalışıyordum. Yavrunun sadece yüzü köpeğin ağzındaydı yani görünüyordu. Sonra uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla…

  2. Rüyamda üç adet pembe renkli sevimlimi sevimli ayı yavruları ile oynadım. Yorumlarsanız sevinirim. Selamlar…

  3. Rüyamda yavru kedileri suyun dibinden kurtarıyordum suyun tabanında çok kalmalarına rağmen yaşıyorlardı ve bir tanesi mavi renkliydi, yorumlar mısınız?

  4. Rüyamda Bahçede bir dinozor görüyorum sonra ikinci dinozora la aynı yerde yatarken görüyorum sonra dinozora doğuruyor yavruyu kucağıma alıp bahçenin alt başına götürürken annesi görüp peşime koşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir