Rüyada Fare Görmek

Ayrıca bkz: Uçan Fare, Tarla Faresi

Rüyada evde dolaşan çok fare görmek rızka, ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Bu demektir ki evde yiyecek bolluk vardır, ambarlar farelerin dikkatini çekecek kadar doludur.

Fare

“Rüyada Fare Görmek” üzerine 303 yorum

 1. Birçok küçük fare ve iki tane büyük sıçan var. Küçük fareler sıçanlara saldırıyor ve ikisini de öldürerek yiyorlar. Lütfen açıklayabilir misiniz?

  1. Sevgili Mehmet,

   Rüyanda fareler birbirlerine giriyorsa ve birilerinin boyutu büyükken diğerlerininki küçükse bu demektir ki iş hayatında çok ciddi bir rekabetin içine düşeceksin ve amirler ile çalışanlar arasında anlaşmazlık, hırslaşmalar ve tartışmalar yaşanacaktır. Eğer çalışmıyorsan bu arkadaşlar arasında daha baskın olanların daha naif ve sakin olanları ezmek, etkilemek gibi hareketler yapacağının işaretidir. Bu dönemde aklını başına toplayıp, olaylara dışarıdan bakmalı ve mümkün olduğu kadar serinkanlı olmalısın.

   Hayır olsun inşallah…

 2. Bütün rüya tabirleri daha açıklayıcı olmuş, eskiden gerçekten kötüydü şimdi çok iyi olmuş, rüyada farenin ağladığını görmek ne demek?

   1. Selamın aleyküm hocam ben doğum yapalı 1 ay olucak rüyamda afedersiniz göğsümü pompalıyorum birden göğsüme 3 küçük fare giriyor ve ben onların pis sütünü göğsümde boşaltıyordum ve bunlar rüyada bana çok normal geliyordu ne anlama geliyor?

   2. Selamın aleyküm hocam Çok fazla fare gördüm ve hepsi üstüme düşüyorlardı ve bazıları kolumu ısırdılar bu ne demek

 3. Rüyamda cebimde fare gördüm canlıydı ama görmedim cebimdeyken elimle tutup birkaç sefer vurup zorla öldürdüm. Sonra eşofmanım kan oldu ve karım benden kaçıyordu, rüyayı tabir edermisiniz?

  1. Sevgili Ömer,

   Rüyada elbisede veya elbise içinde fare görmek işleriniz konusunda fikrini söyleyen veya onlara karışan bir kadını ifade eder. Onu görmediğiniz halde varlığından rahatsız olarak onu öldürmeniz onu saymadığınız veya fikrini duymadığınız halde bile geri çevirdiğinizi ifade eder. Rüyada üstünüzün kan olmak suretiyle kirlenmesi bu işi çözmeniz gerektiğini gösterir. Etrafınızdaki insanları veya bu karınızsa karınızı dinlemeniz, dinlemeye tahammül etmeniz onlardan aldığınız fikirleri de değerlendirdikten sonra bir sonuca varmanızda fayda vardı. Rüyada karınızın sizden kaçması sizin onu üzdüğünüze ya da kırdığınıza dair farkında olmasanızda endişelenmenizden kaynaklanmaktadır, bu konuyu da çözmek yine size düşer. Hayır olsun inşallah…

 4. Rüyamda bir küvet ya da tuvalet taşı tam hatırlayamıyorum su ile doluydu ve suyun içinde bir fare vardı. Ben o fareyi kaçırmak için üzerine hortumla su sikiyordum. Bir türlü gitmedi. Sonra kapıyı kapattım… Acaba ne anlama geliyor ?

 5. Rüyamda koyu sarı küçük bir fare gördüm. Fareyi yapışkanla yakalıyoruz ama nasıl oluyorsa fare alnıma yapışmış oluyor. Bunu bana açıklar mısınız ?

 6. Rüyamda kayınvalidemin evinde yanımda nişanlım da varken eve bir fare giriyor. Yalnız fare çok büyük şişman ve sevimli bu hamster farelere benziyordu. Açık kahve rengi önce korkuyorum daha sonra da sevimliliğinden dolayı onu tutabileceğimi düşünüp dışarı atmak için elime aldığımda elimi ısırıyor… Hayır olsun inşallah. Açıklayabilir misiniz?

 7. Rüyamda birkaç tane ölü fare vardı ve tek bir kedi yiyordu. Ne anlama geliyor? Çok merak ettim açıklarsanız sevinirim, iyi günler.

 8. Evin içinde dolaşan fare gördüm. Biri küçük beyazdı, biri de saçımın içine girmişti. Bağırıyordum saçımda olan fare de beyaz ve küçüktü. Ne anlama geliyor? Teşekkürler.

 9. Birçok fare ve farelerden biri beni ısırıyor ve hastaneye gitmek istiyorum ama her taraf kar ve araba falan da geçmiyor.

  Ve biraz yürüdükten sonra kar kayboluyor ve taksiye biniyorum ve telefonla sevgilimi arıyorum ve telefona bir kadın çıkıyor “ Bundan sonra benim sevgilimi arama diyor”  ve uyanmışın öyle bu rüya neye çıkar, açıklayabilir misiniz?

 10. Rüyamda 2 tane büyük fare duruyordu, ben bir tane fareye ayağımla basmaya çalışıyordum. Lütfen bunu yorumlar mısınız?

 11. Rüyamda siyah üç renkli, kuyruklu fare gördüm. Yakalamaya çalıştım. Annemden yardım istedim, yakalayamadık. Eğer açıklarsanız çok sevinirim.

 12. Merhaba rüyamda eşimin arkasında sevimlilikle dolaşan siyah ama kocaman bir fare var. O fareyi az çok seviyoruz. Arkamızdan gelmesine bir şey demiyoruz ama siyah fare eşimin çok sevdiği masum bir şey yiyor o zaman eşim çok sinirlenip farenin kafasını ağzıyla ısırarak koparıyor, bir tür cinnet durumu. Eşimin midesi bulanıp kusacakmış gibi sesler çıkarıyor. Ben hemen süt ya da soda bulmak istiyorum. Soda yokmuş eşimin ağzını sütle yıkıyorum. Umarım hayırlı bir yorumu vardır.

 13. Rüyamda çamaşır makinasının altından cıyak cıyak sesler geliyor. Eğilip bakıyorum tam o sırada kocaman lağım faresi saldırıyor. Bir de yavrusu var ben kaçıyım derken düşüyorum. Kolumu büyük fare ısırıyor, fırlatmaya çalışıyorum, olmuyor. Elimle dokunamıyorum ama bir şekilde eziyorum, üzerim pisleniyor. Küçük fare kaçıyor. Ne anlama geliyor? Ben çok rüya görmem ama yazarken bile çok kötü oldum. Cevaplarsanız sevinirim

 14. Rüyamda beyaz fare gördüm. Bizim evin içine giriyordu ama büyüktü. Anlamı ne? Yardımcı olursanız sevinirim.

 15. Hocam ben rüyamda ikametimin arkasında dolanırken, bir poşetin içerisinden ses geldiğini duydum ve yanına yanaştım. İlk önce yılanbaşına benzer bir şey vardı sonra poşetin içinden büyük bir fare çıktı ve uzaklaştı. Açıklayabilir misiniz?

 16. Torosların tepesindeki eski evimizin tavan arasında eşyaların arasında iki küçük farenin oynaştığını gördüm. Üşendiğim ve uğraşmak istemediğim için görmezden geldim ve evin içine yöneldim. Tam o sırada o iki küçük fare şortumun içine girdi ve ben dışarıdan elimle yakaladım. Öldürmeyi düşünüyordum. Şortumu dışarıdan tutup kıvırdım ve fareleri hapsettim. Elimi küçük dişleriyle ısırmaya çalışıyorlardı ama zarar veremiyorlardı. Elimi ısırmaya çalışırlarken uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 17. Rüyamda yanımda 3 tane çocuklar var 5 ve 8 yaşlarında denizin içinde yunus balıkları var. Kumun içinden yüzerek çıkıyorlar. Kumların içine fareler giriyor sadece kuyruklarını görüyorum. Açıklar mısınız?

 18. Biz ailemle kazan dairesinde işlerimizi hallediyorduk ama ben başka bir yerdeydim. Kazan dairesine gittiğimde annem, babam ve abim çalışıyordu, içeri doğru giderken bir fare gördüm ve kaçtım ama babam bana sırtıma başka bir farenin çıktığını anlattı. Ben sırtımdaki fareyi öldürmeye çalıştım. Onu duvara vurdum ama sadece kan çıktı. Bunu lütfen açıklayın. Ben korkuyla uyandım.

 19. Rüyamda evde bir sürü onlarca fare bir yerden çıkıyor. Evde koşturuyorlardı fakat çıkan fareleri öldürüyorduk. Fareler büyük ve siyahtı. Anlamı nedir acaba? Hiç bir rüyamı sabah hatırlamam fakat bunun çok etkisinde kaldım. Cevap verebilir misiniz?

 20. Rüyada yatağımda uyuyorum ve fareler yatağımdaydı, bir kaç tane. Biri bacağımı ısırıyordu. Hemen kalkıp uyandım…

 21. Rüyamda iki üç kadın oryantal oynuyordu. Ben de oynamak istiyordum ama eğitimci gibi biri izin vermiyordu. Ben de küsüp eve gidiyordum ve belden aşağı çıplak olduğumu görüyordum. O sırada eğitimci gönlümü almak için gelmişti. Ben hemen üzerime bir şey alıyordum. Bir bakıyordum evin her tarafında fareler vardı, bir sürü. Öldürmeye başlıyorduk, vurdukça çoğalıyorlardı. Bağırıyordum “Eyvah ev dolacak” diye. Onlara vurdukça parçaları küçük fareler oluyordu. Parçaları hareket edince baktım onlarda fare olmuşlar ve çok korkuyordum. Ne anlama geliyor? Lütfen bir şey yazın, bekliyorum.

 22. Merhaba ben yorumları okudum ama istediğim şeyi tam olarak bulamadım. Rüyamda canlı canlı bir fare yedim ve ilk ısırdığım gibi kustum, midem almadı. İlginçtir ki kan görüp görmediğimi hatırlamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Ne anlam taşıdığını çok merak ediyorum.

 23. Rüyamda han gibi bir yerde fareleri gördüm. Bu hanın ortasında havuz var, havuzun suyu da koyuydu. Fareler merdivenlere çıkıyor, havuza giriyor, etrafta dolanıyordu. Ben de bir tanesini öldürdüm, ağzını ezerek, hatta dişleri çok büyüktü. Onu hatırlıyorum ama bu rüyanın tabiri nedir?

 24. Rüyamda arkadaşımın evlerinin bahçesinde siyah beyaz büyük fareler vardı. Biz de odun kırıyor, kışa hazırlık yapıyorduk. O fareleri hiç öldürmüyorduk ama ben korkuyordum sonrasında ben ve arkadaşlarım okulun bahçesine giriyorduk. Arkamızdan bana zarar vermek için, siyah, kötü, dişi bir köpek geliyordu. Erkek arkadaşım beni o siyah köpekten koruyarak okulun ana sınıfının tuvaletine koyuyordu. Rüyamın sonunda ben ve ailem bahçeli, fareli o evden ayrılırken beni koruyan erkek arkadaşımın annesi, bizi nişanlamak isteyerek, yüzük takmak istiyordu. Rüyayı tabir edebilir misiniz?

 25. Rüyamda fareden kaçtığımı gördüm ve fareden korktum ve tiksiniyordum. Lütfen açıklayınız.

 26. Rüyamda fareyi ben bu şekilde gördüm, ben eve çıkarken bodrum katta fareler bana saldırdılar. O anda yere düştüm. Yere düştüğüm zaman büyük bir delikte içeride 3-4-5 tane fare vardı sonra uyandım. Bunu bana açıklayabilir misiniz?

 27. Rüyamda arkadaşımın bir faresi ve 2 kuşu vardı. Bisiklet sürerken diğer arkadaşım da yılan yiyordu, canlı canlı.

 28. Benim rüyamda fare bizim bakkalın elindeydi ve fareyi bana tutuyorlardı. Bende tiksiniyordum ve korkuyordum. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 29. Ben rüyamda arabada sayısını bilmeksizin çok lağım faresi ayaklarımızın altında dolaştığını gördüm. Arabanın her yerine girdiğini gördüm. Bunu yorumlar mısınız?

 30. Rüyamda partnerimle fare avladığımı görmek ve bir farenin bana saldırdığını gördüm. Fakat fare ayağımı ısırmaya çalışırken canım yanmıyor, pantolonumu falan kemiriyordu ama ayağımda küçük ısırıklar hissettim daha sonra siyah beyaz renkteki fareyi elimle yakaladım. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 31. Başta cebimden fare çıktı ardından şortumun sağ bacağından da sincap. Başta tedirgin oldum. “Allahtan örümcek değilmiş” dedim ve evde onları ararken cebimden tarantula çıktı, başta ürperdim ama sonra geçti. Aradan bir süre geçtikten sonra evde sincapla fareyi gördüm.  Acaba örümcek nerededir diye düşünürken kolumda titrek bir sıcaklık hissettim, örümcek kolumda idi ama ısırmayacak gibi hissettim, refleksle kolumdan attım ve uyandım. Teşekkür. Açıklamanızı bekliyorum.

 32. Kedi kadar büyük bir gri fare birkaç saniyelik bir olay, mutfakta otururken onu gördüm, sağa sola baktı sonra oturduğum yere doğru saldırıya geçti. Bunun anlamı nedir? Teşekkürler.

 33. Evde bir delik görmek ve içinde neyin yaşadığını bilmeyip koltuk arkasına tuvaletini yapması, ne demektir?

 34. Rüyamda tepside büyük fare pislikleri vardı ve ben onları deterjan ve çamaşır suyuyla iyice yıkadım, temizledim, tepside bir sürü kurabiye yaptım.

 35. Benim rüyam biraz karışık gibi. Rüyamda son yıllarda ilişkilerimizin bozuk olduğu bir yeğenimin evinde olduğum ve aynı evde konuşmadığım ve hakkımda kötü konuşan eskiden arkadaşlık ettiğim bir hanımın da olduğunu ve aynı rüyanın başka bir bölümünde tanımadığım bir kadının elime fare diye koyduğu bir hayvan ve hayvan aslında fare ebadında bir kedi yavrusuna benzemektedir. Yorumlamanızı rica ederim.

 36. Rüyamda arka sokağımızdaki parkta birçok fare görüyorum ve oradan uzaklaşıyorum. Bu ne anlama geliyor, acaba?

 37. Ben kısa süreli bir uykuda 1 saat kadar kestirirken, rüyamda bir fare yerde, 2 koltuğun arasından çıktı. Kendini gösterip yok oldu birden. Bu neye delalettir?

 38. Bir apartmanın en alt katında bir tane fare gördüm, üstüme atlıyordu ve çok fazla korktum. Açıklayabilir misiniz?

 39. Rüyamda sanki bir duvara tutturulmuş tahta kuş yuvası benzeri bir şey görüyorum. Bu kafesin içinde bir muhabbet kuşu birde suretini göremediğim fareye benzer kuyruğu olan başka bir hayvan var, bir kaç kez kuyruğundan çekmeme rağmen dönmesini sağlayamıyorum ya da yuvadan çıkaramıyorum. Derken, sarı parlak tüyleri olan bir kedi beliriyor, ayaklarımın dibinde. Kediyi elime alıyorum, yuvaya bırakıp fareyi yemesini istiyorum fakat kuşu da yer mi acaba diye endişe duyuyorum. Tam karar vermek üzereyken sabah azanı ile uyandım. Sizce rüyamın yorumu nedir? Dün sabahtan bu zamana kadar rüyam aklıma geliyor. Benzer yorumlara baktım fakat birçok ifade içeriyor. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

 40. Rüyamda yatakta uyuyordum ya da uyuyacakmışım. Koltuğun altında hareket eden bir şey görüyorum, bir şey yapmıyorum sonra gözümü açıp kapıyorum, küçük gri bir farekuyruğu ince uzun rüyamda etrafı karanlıktı sonra da hemen uyandım ve fareyi gördüğümde de korktum. Rüyam hayırlı mı, neye delalet ediyor, yorumlar mısınız?

 41. Rüyamda birçok fareyi iğrenerek birilerinin yemesi için hazırlıyordum. Neden bunları yemek istediklerine de anlam veremeden. Lütfen bu rüyayı yorumlayabilir misiniz? Çok huzursuz oldum.

 42. Rüyamda bir odada sözlümle yatıyordum, odada diğer koltukta annem falan da yatıyordu. Sözlümün faresi varmış ve o da yatakta bizimle beraber duruyordu, büyük beyaz renkli, temizdi, siyah gözleri vardı. Ben korkuyordum, fareyi almasını istiyordum, alıyor, karşı koltuğa koyuyordu. Fare geri geliyordu, yanımıza sonra kızdım. “Dışarı çıkart” diye. Kıyamadı “Fare orada üşür” dedi sonra uyandım. Yorumlayabilir misiniz, acaba?

 43. Rüyamda ayağımın altından iki kez fare tarafından ısırıldım. Bunun anlamını açıklamalarda bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

 44. Civciv sarısı bir fare ama ben onu civciv gibi görüyorum siyah bir arkadaşı da var ama sadece bir an görüyorum onu. Yatağımdayım ve fareyle oynuyorum, o sarı fare de kaçmıyor şirin mi şirin gerçekte ben fareden çok iğrenirim ama asla öldürmem. Neyse civciv sever gibiyim sonra onu pirinç pilavı dolu bir kaba koyuyorum, yesin diye. Siyah olunca da orada ama onunla hiç ilgilenmiyorum, o sıra canım pilav çekiyor “Yesem mi yemesem mi?” diyorum kaçı inceliyorum. Fare şuraya buraya değmemiş olur mu neresinden yesem diye ama hiç yemeden uyanıyorum.

 45. Merhaba ben farenin koltuğumun yastığına pisliğini yaptığını sanıyorum fakat pisliği değil. Kemirdiği havuçmuş fakat beyazdı rengi pisliğinin. Tam aksine rahatsız olmuyor, sevimli bir hayvanı sever gibiydim. Fare görmenin tabirini okuduğumda dehşete kapıldım. Lütfen açıklarsanız sevinirim.

 46. Mehmet Bey’in kine benzer ben de bir rüya gördüm. 23 tane fare, 1 tane de yavru vardı, kesik bir izi vardı, eski bir ev içinde gibiydi. Yuvalarından çıkarken gördüm, kovalamaya çalışıyordum. 2 tane de sonradan insan boyutuna yakın fare çıktı. 1 sinin kafasını ayağımla vuruyordum, renkleri beyaz, siyah mı, kahverengi mi ne benekleri vardı. Ne anlama geliyor, Yardımcı olabilir misiniz?

 47. Ben rüyamda çok sevimli ama konuşup iki ayağının üstünde yürüyebilen bir fare gördüm. Benim evimdeydi ve ben onu öldürmek istediğimde “Öldürme beni” diye yalvardı ama ben onu öldürdüm sonra da ağlamaya başladım. Bunun ne anlama geldiğini anlamadım. İnşallah siz yardımcı olursunuz bana.

 48. İşyerinin çatısından 3 yavru fare ve bir anaç fare yakalayarak ateşe attım. Acaba yorumu nedir?

 49. Rüyamda evde bir fare bulup elime alıyorum. Kafasına vurup balkondan sokağa atıyorum. Lütfen açıklaya bilir misiniz?

 50. Rüyamda ailemin evindeydim. Kardeşimin odasında bir sürü minik minik fareler vardı. 2 kedimiz onları kovalıyordu, kardeşimde onları yakalamaya çalışıyordu. Ben çok korktuğum için hiçbir şey yapamadım ama fareler bana doğru geldi ve kolumdan paçamdan içeri girmeye başladı. Sürekli çığlık atıyordum.

 51. Rüyamda temizlik yaparken erzakları topluyordum. Erişte (makarna)poşetinin içinde fare vardı ve yarısını yemişti. Ben de eşimi çağırdım ve fareyi yakalattım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ederim.

 52.  Ben çok sevdiğim kızdan ayrıldım. Başkası ile olmayı ben istedim. O gece sohbetten sonra yattım. Gece 5 de uyandım ve kendime dedim. Allah’ım sen hakkımda hayırlı olanı rüyamda göster ya sevdiğimi ya da başka kızları uyudum. Önceki rüyamda başka kızları sonra rüyamda sevdiğimi gördüm. Yardımcı olabilirseniz sevinirim…

 53. Rüyamda çok şiddetli yağmur yağıyor. Daha önce hiç görmediğim yabancı bir yerdeyim, mağara, inşaat alanı gibi. Bir şemsiye gördüm, siyah. Merak edip kaldırdım. Bir tane büyük fare bir tane de küçük ölmüş fare. Onlara elimdeki tastan süt verdim, içtiklerini görmedim. Çok dikkatimi çekti. Küçük olan farede kan vardı. Bu ne anlama gelir? Merak ettim. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 54. Rüyamda evin içinde 2 tane fare gördüm. Yatakta yatan bebeğin üstüne çıkmaya çalıştılar. Bebeği ablama verip, fareleri elimle yakaladım ve evin dışında ormanlık bir yere attım. Kediler hemen koştu, onları yemek için.

 55. Rüyamda bir odada çokça fare benim üzerime atlıyordu. Ben de korkuyordum. Elimle yüzümü kapatıyordum. Farelerin birini iterken diğeri üzerime geliyordu. Birde farelerin hepsi aynı renkteydi. Ne anlama geliyor, açıklar mısınız?

 56. Ben rüyamda fare gördüm. İçimde dolanıyordu, tişörtümün ama ilk önce göğsümde idi sonra yer değiştirmiş sırtıma geçmişti. İçimde ne olduğunu görmemiştim sonradan bakmaya çalıştım. Kuyruğunu gördüm önce sonra fare olduğunu gördüm, duruyordu orada. Sizde bu ne olabilir? Korktum ve attım fareyi yere, kayboldu. Yere düştüğü andan itibaren göremedim.

 57. Rüyamda mutfak lavabosunun içinde fare gördüm sonra onu dışarı bıraktık. Bu sırada bir köpek onu yemeye çalışırken onu kurtardım. Bu neye yorumlanır?

 58. Beyaz lastik terliğin tekinde siyah renkli bir fare vardı. Fareyi kovalayınca deliğinden içeri kaçtı. Dışarı çıkmasın diye deliğin ağzını, yan yatmış bardakla kapamaya çalıştım.

 59. Merhabalar rüyamda evimin içinde bir köşeden bir köşeye gezen, üzerinde beyaz bez örtülü, sadece kuyruğunu görebildiğim, çok küçük bir fare geziniyordu. Ve ben her adımında onu takip ediyordum. Acaba neye işarettir bu?

 60. Selam ben yatak odamızın tavanında, yeşil renkli bir camın içinde, tavan olduğu gibi çok fare gördüm. Bu fareler çokta büyüklerdi. Acaba anlamı nedir? Cevap verirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

 61. Rüyamda evimin içerisinde 4-5 tane küçük fare vardı. Ben onları sürekli öldürme çabasındaydım ama bir türlü başarılı olamadım. Sonra üzerlerine kapıyı kapayıp çıktım. Ne manaya geliyor?

 62. Rüyamda evimizde bir fare varmış ama kedi gibi. Banyodaydı sonra banyodan çıkıyor ve adam oluyordu. Bir şeyler atıyordum ona, ölsün diye. Açıklayabilir miyiz?

 63. Ben rüyamda beyaz fare gördüm, kuburda. Çıkmaya çalışıyordu. Ben de çıksın diye su döküyordum, evin tuvaletinde. Anlamı nedir? Teşekkür ederim.

 64. Rüyamda eve fare girmiş. Ben de diyorum ki “Daha gitmedi mi bu? Normalde fareden çok tiksinirim ama o hayvancık çok hoşuma gitti. Yorumlarsanız sevinirim.

 65. Rüyamda deprem olduğunu görüyorum. Eşimi uyarıyorum. Evden çıkmaya çalışıyoruz ama annemin evindeyiz. Tam kapıdan çıkıyorum. Saçımda, beyazlı grili bir fare vardı. Üstümden atmaya çalışıyorum. Lütfen biri açıklayabilir mi?

 66. Rüyamda ev arkadaşlarımla dolaplarda fare olduğunu görüyoruz. Ben korkuyorum. Bir arkadaşım beyaz bir fareyi alıp dolaptan kapının dışına atıyor. Evde kedi de var ama kediyle fare sarmaş dolaş yatıyor. Ben de rüyada diyorum ki “Bu kediler bu fareye neden bir şey yapmıyor?” Yorumlarsanız sevinirim.

 67. Nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Bir sıçan ve etrafında yüzlerce çok küçük fareler bunlar, nohut kadar olan bile var. Eski bir kale odası gibi bir yerde sağa, sola dolanıyorlar ama hep birlikte geziyorlar, bir kara bulut gibi. Eşim çocukları alarak bunların yanından koşmaya başlıyor ve kalenin yüksek duvarlarının tam ucunda duruyorlar. Arkalarından ben gidiyorum. Onları alarak farelerin gezindiği odaya geliyoruz. Fareler duvara gömmeli yüksekteki bir dolap tarzı bir şeyin içine giriyorlar. Biri gelip bunlara ilaç sıkıyor ve dolabın kapağını kapatıyor. Orası karışıyor, tabi sesler geliyor. Eşim, ben ve çocuklar yan odaya geçiyoruz. En büyüğü olan sıçan üzerime atlayarak kolumdan ısırıyor ve hemen ölüyor. Kolumdan aşağı önce ayakları kopuyor ve parça parça dökülüyor. Kolum kanar vaziyette uyanıyorum. Lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

 68. Ben rüyamda hiç bilmediğim bir yerdeydim. Ve bir kutu vardı. Bana “O kutunun içinde çok tehlikeli olan bir şey var. Açmayın!" dendi. Ama meraktan açtım ve büyük bir fare çıktı. Fare insan öldürmüş ama ben onun öldürmediğini düşünüyordum ve ispatladım ama o insan öldürmemiş, bir insanın ayağını ısırmıştı. Onun suçsuzluğunu kanıtlamıştım. Serbestti, ortalıkta dolaşıyordu. Ve uyandım.

 69. Merhaba, iyi günler. Rüyamda fabrikamızda borudan tavana tırmanan ve tavanda siyah renkte, birde beyaz gibi farklı bir renklerde dolaşan, bir sürü fareler vardı. Farelerin büyüklüğü ise kedi kadardı. Öyle geziniyorlardı, tavanda. Bunun açıklamasını öğrenebilir miyim, lütfen?

 70. Siyah fare ne demek ya? Önüme yemek olarak konuluyordu. Biri bunun cevabını versin, ne olur?

 71. Rüyamda un çuvalının içinde büyük bir fare vardı. Ben yaklaşınca çuvaldan sakince çıktı. Ardından çuval tekrar hareket etti. Ve ikinci bir fare daha çıktı, buda büyüktü ama diğerinden biraz büyüktü.

 72. Rüyamda fare, yılan ve tavşanı içlerine sıcak su dökerek öldürüyorum. Sonra elimi ağızlarına sokup bir şey çıkartıyorum. Rica etsem rüyamı yorumlar mısınız? Şimdiden sağ olun 🙂

 73. Tanımadığım bir yaşlının evindeyim. Bir şey için eğildim, beyaz bir fare apışımdan geçti ve yapıştı. Uğraştım, uğraştım ayıramadım. Sadece korktum, panik yapmadım. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 74. Minik bir farenin kendi evim olmadığı halde benim yaşadığım odada, ortalık yerde, mor tüylü ve taşlarla süslü bir kıyafetle dolaştığını, bende onu yakalayıp, onuncu kattan duvara çarparak, aşağı attım. Ve öldürdüğümü söyledim. Fakat hiç korkmuyorum. Hatta çok sevimli olduğunu düşünüyorum.

 75. Bir sürü farenin ayaklarımın üzerinden geçip, ben o farelerin kimisini öldürüyorum kimisi kaçıyor. Çok küçük farelerdi. Bir yandan da çığlık atıyorum, onlar ayaklarımdan geçerken ve öldürdüğümde. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 76. Günaydın. Rüyamda beyaz ve açık kahverengi karışık bir fare gördüm. Önce üzerime sıçrıyor sonra kazağımın kolunda asılı kalıyor, bana saldırıyor. Sonra kardeşim onu öldürüyor, sonra onu üzerimdeki kazağa sarılı halde ölmüş görüyorum, nedir, yorumu?

 77. Rüyamda komsularımızla otururken, tanıdığımız bir kadın bize geliyor ve üzerimize fare fırlatıyor. Farelerden biri göğsüme yapışıyor. Acaba anlamı ne, açıklar mısınız?

 78. Merhaba, Getir-götür gibi bir işi yapan bir fare var. Ve rüyanın sonlarına doğru fare bu işten huysuzlanmaya ve saldırmaya başlıyor. Bir nevi evcil hayvan gibi, elime alıp okşuyordum. Sizce ne olabilir?

 79. Rüyamda farelerin sağ ve sol tarafı ayrılacak şekilde, tam ortadan ikiye kesilmiş şekilde ve iç tarafları altta kalacak şekilde, kuru fasulye yemeğinin içinde ve yemek tabağının içinde, önüme sofraya konulduğunu ve kaşıkla bu yemeği fareler ile birlikte yediğimi görüyorum. Ancak bu durumdan tiksinmiyorum.

 80. Fare uzun kuyruklu, hatta yılan gibi desenli bir kuyruğa sahipti. Kuyruğun ucunda yavrusu vardı, iyice sarmalamış bir biçimde. Çalıştığım yerdeki arkadaşım ile kovaladıktan sonra arkadaş yakalayıp tam öldürecekti ki, uyandım.

 81. Eşim rüyasında bir farenin benim kulağımı kemirdiğini görmüş. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 82. Sokakta bir yerden bir yere giderken, küçük küçük bir sürü farenin olduğunu görüyorum. Etrafta çocuklarda var. Çocuklardan birine “Lütfen bana yardım edin! Hamileyim, fareden çok korkarım” diyorum. Çocuk elimi tutup, merdiven başına çıkarıyor. Teşekkür ediyorum, çocuk oyununa dönüyor. Sonra daha büyüğünü görüyorum, gittiğim yerde. Yine yardım istiyorum, gelmiyor çocuk. Öylece uyandım. Gerçek hayatta da hamileyim ve farelerden hayatımda hiçbir şeyden korkmadığım kadar korkarım. Lütfen tabir eder misiniz?

 83. Selamünaleyküm. Hayır, olsun diyeyim. 2 fare ve sonra 3 fare birbirini tırmalıyor ve turuncuya yakın renkte kan çıkıyordu. Farenin kendi rengi ve boyutları normaldi. Bunun yorumu ne olur, sizce?

 84. Kafesin içinde biri büyük, biri küçük fare, önlerinde de kesilmiş sağlam iki kulak, insan kulağı. Farenin küçük olanı gri, diğeri de tüysüz idi ama iğrendirici değillerdi. Yalnız kulakları yemiyorlardı.

 85. Merhaba rüyamda siyah bir fare gördüm, sürekli peşimden geliyordu. Fakat korkmuyorum ondan. Eve giriyorum, o da giriyor. Salona giriyorum, arkamdan o da girdi. Daha sonra dışarı çıktım ve kapıyı kapattım, orada kaldı. Erkek kardeşime yakalamasını söyledim, yakaladı ve camdan aşağı attı. Oradan zıplayarak, tekrar yere düştü. Fakat üzerimize baktığımızda ise kardeşimin ve benim hayvanın pisliği bulaşmıştı. Rüyamı yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

 86. Rüyamda vişne reçeli yerken, altında iki tane ölü fare görüyorum ve renkleri çok farklı. Reçelin renkleri birbirine girmiş çok tiksiniyorum ve “Bundan sonra hiçbir şey yemeyeceğim” diyorum. Açıklayan biri olursa sevinirim.

 87. Tuvaletten beyaz, iri tavşan gibi fare çıktığını gördüm. Tekrar onun tuvalete girmesi için uğraştım.

 88. Lağım faresini birkaç darbe vurarak öldürdüğümü gördüm. Sizce bu neye işarettir?

 89. Rüyamda bembeyaz tüllerden oluşan bir gecelik giymiştim. Eşim de elimden tutmuştu. Ağlıyordum. Güya alt tarafımdan kan geliyormuş. Ama ben kan görmedim. Sonra bembeyaz küçük çok güzel bir fare ensemden sırtıma iniyor geceliğin içinden. Bağırıp, ağlıyorum. Çıkartmak istiyorlar. O sırada sırtımdan ısırıyor. Ne olur yorumlayın. Çok merak ediyorum.

 90. Rüyamda hasta mıydım, tam hatırlamıyorum ama yatıyordum. Beyaz bir fare (başta fare olduğunu anlamamıştım.) Elimin üzerine atlayıp sonra yere atlıyordu. O şekilde oyun oynuyordu. Ben de onu tavşan sandım fakat emin değildim. Sonra annem gelince, “Anne bu tavşan değil mi?” diye sorunca, “Hayır o fare” dedi ve sonrasını hatırlamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 91. Ya rüyamda kırmızı gözlü ve beyaz bir fareydi ve beni kaşımdan ısırıyordu. Eğer bilen varsa lütfen yardım edebilir misiniz?

 92. Merhaba, benim 3 aylık bebeğim var. Rüyamda bebeğimi uyutmuşum, beşiğine koyacağım. Beşiğinin içinde buğday taneleri ve saman kırıntıları var. “Bu da neyin nesi, bunlar nerden gelmiş?” derken beşiğin kenar parmaklıklarının arasından bir küçük fare geçti ve benim yatağıma atladı. Ben çığlık attım ve eşime “Bu odada yatmayalım. Burada fare var” dedim sonra uyandım.

 93. Rüyamda bir tahta kutu içinde bir köpeği iki fare kovalayıp ısırıyorlardı. Ben de hafifçe tebessüm ediyordum. Sonra köpeğe üzüldüm ve kurtardım.

 94. Beyaz bir fare gördüm ufaktı. Sağ el işaret parmağımı kemirmeye çalışıyordu. Gıdıklanıyordum sanki. Sağ elimle yakalayıp dışarı attım fareyi. Atar atmaz da uyandım. Fakat etkisinden kurtulamadım rüyamın. Lütfen yorumlar mısınız?

 95. Rüyada beyaz fare eti pişiyordu. Ben bir kere ısırdım. Tiksindim attım ve aileme kızıyordum. “Fare eti yenir mi?” diye. Bunun anlamı nedir açıklayabilir misiniz lütfen?

 96. Rüyamda, 3 tane küçük koyu gri fare yakaladım. Parmaklarımı ısırdılar. Ben de 3 ünün de kafalarını koparıp attım. Bu rüya ne anlama geliyor?

 97. Evimize büyük bir fare giriyor ve dışarı atmaya çalışıyoruz. Önce arkadaş fareyi sırtından yakalıyor tam atacakken elinden kaçırıyor. Daha sonra büyük üstü kıyafet giyinmiş fare, evin içinde zıplayarak dolaşırken benim üzerime sıçrıyor. Bende fareden korkmadan açık pencereden aşağıya sokağa fareyi atıyorum. Fare yere düşüyor ancak ölmüyor. Rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

 98. Kıvırcıkların içinde dolaşan kocaman fareler gördüm. Bunların rengi yeşildi. Üstüme atladı.

 99. Geçen gece rüyamda eve fare giriyor ve ben onu korkmadan öldürüyorum. Çok soğukkanlı davranıp evdekilere gösteriyorum. Derken 2 tane görümcemlerle tartışıyor gördüm. Açıklarsanız sevinirim. Çok teşekkür.

 100. Rüyamda 3 tane siyah farenin evimizde olduğunu görüyorum. Yanlarında başka hayvanlarda var. Odadan çıkıyorum tekrar içeri girdiğimde farelerin kuşları yemiş olduğunu ve duvarların hep kan olduğunu gördüm. Rica etsem açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

 101. Rüyamda iki adet gri renkteki fareyi bir alet sayesinde durduruyor, kendime doğru çekiyorum. Ancak elimi süremiyor ve alıp atamıyorum. Birkaç kere yakalamaya çok yakınken alamıyorum, tiksinip elimi süremiyorum. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 102. Rüyamda uyurken boğazıma küçük 3 tane fare girdiğini gördüm. Sonrasında boğazımın sol yanında yumruk gibi bastırdığımda hepsini ağzımdan çıkardım ama boğazımda kalan küçük bir parçası kaldı. Fakat hiç korkmadım ve tiksinmedim. Anlamını söyler misiniz?

 103. Rüyamda, evimde bir büyük bir de küçük fare vardı ama fareler hamster gibi sevimliydi. Önce küçük olanı fark ettim sonra büyük olan annesini gördüm. İkisini de ilaç sıkarak öldürdüm ama titreyerek uyandım. Çok korktum. Bunu lütfen açıklar mısınız?

 104. 3 tane fare var. Renkleri siyah ve çok çirkinler. Küçükten büyüğe doğru büyük olan nerdeyse köpek kadardı. Sonra sürekli üstüme geliyorlar. Erkek kardeşime onları yakalamasını istiyorum. O da yakalayıp yanan sobanın içine atıp yaktı.

 105. Rüyamda rengarenk bir tavşan yakaladığımı ve tavşanı sevdiğimi gördüm. Onun ardından uzun kuyruklu kuyruğu desenli bir fare gördüm kovalamaya başladım. Kovalarken elimdeki büyükçe hançer gibi bir şeyle kuyruğunu kestim. Sonunda yakaladım ve evden dışarıya attım.

 106. Ben rüyamda evimde sürekli gezen bir fare gördüm. İlk başta biraz korktum ama sonradan arkadaş gibiydik nerdeyse. 🙂 Sürekli arkamda dolaşıyordu. Markete, kuaföre geliyordu. Her yerden kafasını çıkartıyordu. Onu odama almamaya çalıştım fakat kapı altından tekrar girdi. Bunun anlamını merak ediyorum. Açıklayabilir misiniz?

 107. Rüyamda birçok fare evi basmış. Ben de zehirle onları zehirliyorum ve ölmeye başlıyorlar. Anlamı nedir öğrenebilir miyim? Fareler gri renkte idi.

 108. Sabah gördüm . Sevimli bir fare beni takip ediyordu ama ben tiksiniyordum ve korkuyordum. Ölmesini de istemiyordum. Büyük, güzel bir yerdeydim. Havuz da vardı. Havuza girersem bana yaklaşamayacağını düşündüm ama o benden önce atladı. Ama ölmeden babam çıkardı kafese koydu ama oradan da kaçtı yine beni takip etmeye başladı. Bir odaya sıkıştırdı üstüne kendi kıyafetlerimi attıkça kaçamasın diye onları yırttı. Tutamadım bir türlü. Ben onu tutmaya çalıştıkça şirinliği kayboldu.

 109. Tuvaletin arkasında iki delik ve iki deliğin üzerine uzanmış iki beyaz fare vardı. Bu fareler ara ara bu deliğe girip çıkıp yine o deliğin üzerinde uzanıyordu.

 110. Akşam saatlerinde evimizin penceresinden farelerin girdiğini ve biz çıkartıyoruz fareler ısrarla pencereden içeriye evimizin salonunda dolaşırken görüyoruz. Fareler yavru, küçüklerdi. Yorum yaparsanız sevinirim.

 111. Rüyamda uyurken, kulağımın dibine fare geldi siyah ve büyük bir şeydi. Kuyruğunu ve gözlerini iyice gördüm. Sanki kulağımı ısırıyormuş gibi ya da bir şey söylüyormuş gibi oldu. Ben de kuyruğundan tutarak uzağa attım. Bu ne anlama gelir? Cevap verirseniz sevinirim.

 112. Rüyamı tam hatırlamıyorum komşunun evinde biri siyah büyük biride ufak beyaz iki tane fare gördüm daha sonra komşumuz da kucağında yine aynı iki fareyle geldi siyah büyük olana ne iğrenç dediğimde üstüme saldırdı o sırada uyandım da tam olarak ne anlama geldiğini bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

 113. Kirmanî'ye göre; Rüyasında burnundan fare çıktığını görenin ahlaksız bir kızı olur. Başka bir yerde de üreme organından fare çıkanın günahkâr bir kızı olur diyordu, hocam. Ben de aynen böyle bir rüya gördüm. Yere düştüğünde küçücüktü, birden büyüdü ortalıkta gezinmeye başladı. Öldürmeye teşebbüs ettim ama olmadı daha sonra da uyandım. Rüyayı gündüz gördüm ve bekarım. Başka ne gibi yorumlanabilir bu rüya. Şimdiden teşekkür ederim cevabınız için.

 114. Rüyamda ailemle birlikte erkek arkadaşımın evine giderken arabada üzerimde ev kıyafetlerimin olduğunu fark ediyorum ve çarşıda yeni bir elbise ararken yolda küçük, siyah, birkaç tane fareyi gezinirken görüyorum. Kimisi kaçıyor, kimisi kaçmıyor. Biraz tedirgin oluyorum ben de. Ne anlama geliyor açıklayabilir misiniz?

 115. Evde kardeşimin beyaz büyük bir faresi varmış. Ben evden gitmesini istiyorum. Fare dile gelip konuşuyor “Gitmem” diye bana bağırıyor. Ocağın üzerine çıkıp çakmakla ateşi yakıyor. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 116. Rüyada minderlerin arasında çıkan cardın görmek ve onu dışarı atmak neye işarettir?

 117. Tam olarak hatırladığım kadarıyla bir dağınık oda mı, ev mi, tam hatırlayamıyorum fakat küçük fare gördüm. Önce çok korktum o da benden korkuyordu, girecek yer arıyordu. O korkuyla kendi kendime cesaret verdim rüyamda. Korkuyorken korkmadım, karma karışık duygularla uyandım. Bu ne demektir? Yorumlarsanız mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden. Allah razı olsun inşallah.

 118. Annemin evinde idim ve içeride bir küçük yılan vardı. Komşum bana “Pencereyi aç” dedi ve açtım. Fakat açtıktan sonra yılan pencereden bir balığın üstüne atladı ve o balığın altında da bir fare vardı. Yılan bu fareyi görünce de kuyruğuyla onu vura vura, hayvanın bütün iç organlarını dışa çıkarttı. Bu ne anlama geliyor acaba?

 119. Rüyamda tuvalette fare gördüm. Su ile deliğe gönderiyorum sonra yavrusu geldi. Onu da su ile deliğe düşürdüm. Cevabınızı bekliyorum.

 120. Rüyamda işyerimde masamı kenara çektiğimde, altında siyah beyaz renkli küçük bir fare ölüsü gördüm. Lütfen yorumlar mısınız?

 121. Ben rüyamda küçük ve sevimsiz bir fare gördüm. Fare kulağımdan içeri girmeye çalışıyordu ve ben onu ittikçe yani yere atmaya çalıştıkça o bana daha çok kulağımdan içeri girmeye çalışıyordu. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 122. Rüyamda siyah sevimli bir farenin beyaz bir tavşana sarıldığını gördüm ve fare bir süre sonra gitti. Yorum için şimdiden teşekkürler.

 123. Fare baya büyüktü ve kiloluydu, çok sevimliydi ve kucağıma yatırıp bebek gibi onu çok seviyordum. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 124. Rüyamda 2 tane fare eve giriyordu bir tanesini attıktan sonra yavru olanı tam atacakken onun canı acımasın diye kartona poşete baya bir sarıyordum. Yorumlayabilir misiniz?

 125. Merhabalar, ben rüyamda kendi işyerimde 1 büyük 1 küçük fare gördüm. Çok korktuk fareyi görünce ama sonra 1 büyük sprey alıp sıkmaya başladık dükkanın içine. O ara bir imam geldi o dükkana girdi “Benim üstüme sıkma” dedi. Bunu yorumlayabilir misiniz lütfen?

 126. Rüyamda yatıyorum siyah bir farenin oynaştığını görüyorum ve bir anda kucağıma atlıyor. Çok korkuyorum ve çok tiksiniyorum ama ne hareket edebiliyorum, ne bağırabiliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 127. Ben rüyamda küçük beyaz bir farenin mutfağımdan çıktığını görüyorum. Bir bez ya da peçeteyle onu yakalayıp bir kavanoza koyuyorum. Kavanozu dışarı atmayı düşünüyorum ama atmadım orada öleceğini düşünüyorum, ölmesini istiyorum yani ama ölmemişti. Aynı zamanda evden de bir kediyi de çıkarmaya çalışıyorum. Kediyi çağırarak yiyeceğini dışarı atarak dışarı çıkarıyorum ama kedi kapıdan gitmiyor. Yorumlarsanız çok sevinirim… Teşekkürler.

 128. Rüyamda bir evdeydim ve orası ailemle benim evimmiş ve ev çok kalabalıktı neredeyse tüm akrabalarımız vardı. Önce akrabalardan lise çağlarında bir erkek çocuğuyla normalde ailemizde onların tanımadığı bizim tarafımızdan bir kızın hakkında onun yanlışlarıyla ilgili baya hararetli şekilde konuşuyorduk. Ondan sonra galiba misafirlerle yemek yedik ve galiba o konuştuğumuz kız ve ailesi kalkacaklardı torunlarına baktılar herhalde, uyuyormuş oraları tam hatırlayamıyorum. Sonra girdikleri odaya ben de giriyorum orası galiba mutfak ve annem de orada çay hazırlıyor. Ben tezgahın üzerinde bir şeye bakıyorum neye baktığımı bilmiyorum ama baktığım şey ağızı kapalı dışı cam gibi görünen bir şey ona bakıyorum, içinde hareket eden bir şey var daha dikkatli bakıyorum ve aslında o bir kettle ve içinde kocaman kahverengi kuyruklu bir fare var. Bu sırada kettle’ın içindeki su kaynıyor ve fare de sürekli hareket ediyor. Ben hemen anneme söylüyorum, o gidecek olan akrabamıza söylüyorum ve o akrabamızdaki kadın (hakkında konuştuğumuz kızın annesi) hemen giriyor mutfağa bakıyım diye. kettle başına gidiyor ve sonra fare kettle’dan çıkıyor ve fare biraz küçülmüş şekilde uçmaya başlıyor ve gayet yukarından uçuyor. Ben hemen yandaki odaya giriyorum misafirler de var, fare uçarak odaya geliyor. Ben çığlık atarak başımı eğiyorum o sırada uyandım ama çok etkilendim rüyadan. Özellikle fare inanılmaz büyüktü. Bazı yerleri tam hatırlayamıyorum ama umarım yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

 129. Rüyamda mutfakta 10 tane falan fare var onlardan tiksiniyorum sonra onları topluyorum. Bir ara da elime fare tüyü geliyor. Sonra hareket etmiyorlar sonradan tekrar hareket ediyorlar. Lütfen açıklar mısınız?

 130. Rüyamda yatıyordum geceydi üstüme fare çıkıyordu, karanlık olduğu için fareyi göremiyordum elimde alıyordum sıkıyordum ölsün diye ama kurtulup tekrar üstüme boğazıma doğru çıkıyordu, tam koynuma girecekken tutup tekrar çıkarttım ama ölmedi. O esna da cebelleşirken uyandım.

 131. Rüyamda büyük fare küçük fareleri yedi ve sonra yavru kediyi yedi, ben korktum. Rüyamın tabirini çok merak ediyorum. Teşekkürler şimdiden.

 132. Bir gecekondumsu evdeyim. Bu şehirde değilim. Gecekondunun içinde fareler var sonra büyük fareler oldu onlar sıçan dediklerimizden. Sonra birden büyük kocaman çok çirkin bir fare belirdi, fare köpek kadar, derisi uyuzlu dökülmüş yer yer, üzerinde bir sürü siğiller var, kene de vardı. O sıçanları yakalıyordu ağzındayken evin dışındaki bir su birikintisinde (havuzum su ) boğuyordu onları. Hem boğuyor hem yiyordu. Öldüreyim dedim ama korktum sonra da vazgeçtim. Çünkü benle bir alakası yok gibiydi. Dedim ki kendi kendime nasıl olsa sıçanları yiyor.

 133. Çok karışık bir rüya ama çok kortum hala etkisindeyim… Annem ve yakın bir komşumuz aynı odada otururken bir anda büyük büyük, tüyleri kabarık, kuyrukları uzun, 6-7 tane fare çıkıyor ortaya. Ben korkuyorum ve komşumuz olan kadın odada bulunan ayakkabıları farelerin üzerine tek tek koyuyor ve hiçbiri ayakkabıların altından kaçamıyor. Bu ne anlama geliyor, lütfen açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 134. 2 tane fareyi elime aldığımı başka bir arkadaş rüyasında görüyor ve ben ona “Bunlardan korkulmaz, şirin şeyler bunlar” diyorum.

 135. Merhaba, rüyamda köpeğimin evin içinde siyah bol tüylü bir fareyi yakaladığını ve bana getirdiğini gördüm. Onu nasıl yakalayıp atarım evden diye düşünürken uyanmışım. Bu ne anlama geliyor olabilir, lütfen yazabilir misiniz?

 136. Rüyamda iri ama sevimli bir fare gördüm. Önceden kazılmış bir toprak yığınının arkasında bana bakarak bir şeylerle uğraşıyor. Lütfen yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

 137. Rüyamda evimin kapısında bir arkadaşımla konuşuyordum. Etrafımda çok fazla kedi yavrusu vardı hepsi aynıydı ve bir şeyler yediklerini gördüm. Bakınca bunların yavru fareler olduğunu gördüm hepsini yiyorlardı, parçalıyorlardı. Bunun ne anlamı olabilir ki?

 138. Rüyamda evde dolaşan küçük siyah bir fareyi yakalayıp evin içinde tamamen yakıyorum. Yorumlar mısınız? Teşekkür.

 139. Rüyamda komşumuzun bir çuval dolusu hamster yani fareleri vardı. Onlara biz bakmak zorundaymışız. İçlerinden biri siyah ve tüyleri yuvarlak boncuk gibi olmuştu. Çok tuhaf bir rüyaydı. Hepsi bağırıyordu.

 140. Rüyamda küçük, beyaz, şirin bir fare görüyordum. Yanımda ablam vardı “Ayağımızın altından fare geçti” diyordu. Ama ben dikkate almıyordum sonra bacağımda bir şeyin olduğunu hissettim. Bir baktım ki beyaz, şirin fare pantolonumun içinde ayağımın orda sıkışmış kalmış.

 141. Rüyamda yatağımım üzerinden fare geçti gördüm. Korktum sonra annem geldi yanıma küçük bir fare öldürdü. “Korkma yat” dedi. Ben de “Yok anne o değildi. Fare büyüktü” dedim. Öyle korku içinde uyandım.

 142. Rüyamda bir evdeydik, teyzem ve annem var yanımda. Tuvalet kapısının önündeyiz. Teyzem sigara içiyor, ölüyor (ki içmez ) sonra benim telefon çalışıyor, bakıyorum erkek arkadaşım arıyor. Tuvalete giriyorum, kapıyı kapatıyorum ama kapı cam komple. Sonra beyaz sevimli bir fare düşüyor pantolonumdan. Ben de eğilmiş oluyorum. Geliyor popomdan ısırıyor. Sizce ne anlama geliyor?

 143. Rüyamda küçük, sarı bir fare gördüm. Neresiydi bilmiyorum ev ya da dışarısı bir fikrim yok. Hızla koşarken sarı fareyi bir kedi yedi. Bunu açıklayabilir misiniz?

 144. Dışarıdaki bir farenin annemin evine girdiğini ve girdikten sonra da dönüp bana baktığını gördüm. Ve ondan sonra kayboldu. Lütfen yorum yapar mısınız?

 145. Evde biri büyük diğeri küçük iki tane fare var. Biz onlardan korkuyoruz. Rüyamda uyuduğumda da farelerden biri yanımda çıkıyor ve korkuyorum.

 146. Rüyamda evimde 2 tane bembeyaz çok şirin fare gördüm. Onlar beni sevmek istiyorlardı ama ben, beni severlerken ısırmalarından korktuğum için onları uzaklaştırmaya çalışıyordum. Olduğumuz odada bulunan yatağın altında bir sürü hamamböceği ve çeşit çeşit böcek vardı. Onlardan o böcekleri yakalamalarını istiyordum. Bu rüyayı lütfen açıklayabilir misiniz?

 147. Rüyamda görümcem benden fare zehri istiyordu. Bunun manasını bulamadım lütfen söyler misiniz?

 148. Rüyamda ailemin başka bir şehirdeki evinde otururken aslında iblis olan ama erkek kılığında gözüken biri evimize giriyor. Beni soruyor ve ben onun aslında iblis olduğunu bildiğim için beşikteki kız bebeğimi de alıp 3.kattan kata atlayarak kaçmaya başlıyorum. Peşime düşüyor. Devamında kucağımda çocuğum yokken kaçarken bir araba durduruyorum. Bir bayan beni arabasına alıyor. Bu da onun kandırdıklarından biri oluyor ve beni iblise doğru götürüyor. Derken mahzen gibi bir yerdeyim, her yerden fareler çıkıyor, belki yüzlercesi. Birkaç tanesi çok yaklaşıyor, ısırmaya çalışıyorlar ama ısıramıyorlar. Sonra bahçeli bir yerdeyim. Yine kaçıyorum ama buranın kapısından içeri iblis giremiyor, dışarıda bekliyor. Derken bahçede ezan okunuyor. Yalnız bu sırada ben uyandığımda gerçekten ezan okunuyordu. Belki ondan rüyamda gördüm. Bilemedim. Lütfen acil yorumlar mısınız?

 149. Rüyada duş alırken başımın bir bölümünde saç olmadığını görüyorum. Daha sonra eşim bana “Fareler yemiştir” diyor. Cevaplarsanız sevinirim.

 150. Peşimde biri beni kovalıyor ve elinde fareler ve solucanlar var, bana doğru atıyor ağzıma yüzüme doğru ve acayip şekilde içim bulanıyor istifra ediyordum. Korkulu bir şekilde uyanarak gerçekten istifra ediyordum.

 151. İyi günler, bu sabah rüyamda çocuklarımdan birisi diğer çocuğum için gelip “Baba Mehmet ayı besliyor” gibi bir şey söylüyor. Sonra bakıyorum 6-7 adet cim parmağı büyüklüğünde gri fare. Fareler iki ayaklarının üzerine durdukları zaman ayı gibi görünüyorlar ancak fare. Bunlara yatağın üzerinde bakarken seviyoruz. Sonra bir tanesi benim parmağımı ısırıyor. Ben de can havliyle elimi sallayınca yere düşüyor ama fare kaçmıyor. Çizgi film karakteri gibi bir şeydi. Bir anlam veremedim.

 152. Rüyamda yolda yürürken önündeki kişilerin kaçtığını ve bana “Gelme fareler var” dediğini gördüm. Ondan sonra milyonlarca fare insanları kovalıyor, yakaladıklarının bütün vücudunu sarıyordu. Bir türlü kimse kaçamıyordu sonra birden fareler eksilemeye başladı ve hepsi kayboldu. Açıklar mısınız lütfen?

 153. Eşim rüyasında kucağımda iki adet fare görmüş, hiçbir şey yapmıyormuşum. Anlamı nedir? Açıklayabilir misiniz lütfen?

 154. Rüyada dükkanımda fındık faresinin mutfaktan çıktığını gördüm. Neye işarettir, açıklayabilir misiniz?

 155. Rüyamda pantolonumun sol paçasından iki tane fındık faresi çıktı. Birini tanımadığım bir kadın kapan gibi bir şeyle yakaladı, diğerini ben öldürdüm ama ikincisi beni biraz yaralanmıştı. Lütfen yorumlar mısınız?

 156. Rüyamda eski eşimi gördüm. Sonra çevreden çok pis koku duydum. Her yerimizi sarmıştı koku. Nerden geldiğini anlamak için çevreye baktığımızda yandaki tarladan toprağın altından bir sürü farenin çıkıp kaçtığını gördük. Açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 157. Evde büyük, beyaz bir fare gördüm. Dışarı atmak için çabalarken farenin telaşını önce anlamadım sonra aklıma acaba yavruları var da ondan mı çıkmak istemiyor dedim. Gerçekten üç tane yavrusunu buldum, bir tanesi yaralıydı. Hepsini dışarı attım. Acaba yorumu nedir açıklar mısınız?

 158. Rüyada ablamın Türk kahvesi yapmasını istiyorlar. Kahveyi ben yapıyorum. Cezveye kahveyi koyuyorum, karıştırıp tadına bakmak istiyorum. Suyunun fare kanı olduğunu görüyorum, içinde de fare ölüsü olduğunu görüyorum.

 159. Rüyamda 3 siyah fare suyun içinde duruyorlardı bu fareler sonra suyun girdabıyla lağıma aktılar. Sonra bu farelerden birini kanalizasyondan kedinin çıkarıp yediğini gördüm. İkinci fare ise büyük bir fare tarafından yeniliyordu, bir taş attım büyük fareye ama bırakmadı küçük fareyi. Teşekkür ederim şimdiden.

 160. Benim adım Salih. Beni rüyamda binada büyüklerimle ve arkadaşlarımla giriş katta kutularımıza bakarken dolusuyla fareler ayaklarımızın altından, üstünden, yanından vb. yerlerden geçiyorlardı. Lütfen söyleye bilir misiniz?

 161. Rüyamda bir tepsi pilav vardı ve içinde bir sürü çok fare çıktı. Fareler bitmek bilmedi nerdeyse.

 162. Rüyamda fareye boncuklu bir silahla yani zarar vermeyen bir silahla ateş ediyordum. O da sağa sola gidiyordu. Ben de dışarı çıkarmak istiyordum ama olmuyordu. İçeride sürekli sağa sola gidiyordu. İlginize teşekkürler.

 163. Rüyamda evin dışında bir tane ölü ve bir tane diri fare gördüm evde. Sonra birden ölü olan fare üstüme atılmış şekilde gördüm. Yerde yatıyorum ölü fare ayaklarımın üstünde dirisi de altımda geziyordu. Ben kımıldayamıyorum. Eşime sesleniyorum. Çok ürkütücü ve iğrenç bir rüyaydı. Ben farelerden çok tiksinirim ne görmeye ne de adını duymaya tahammül edemiyorken şuan buraya bir sürü adını yazdım ve onunla ilgili bir sürü şey okudum.

 164. Rüyamda fare, kedi ve köpek aynı anda gördüm. Bunu bana açıklar mısınız lütfen?

 165. Selamünaleyküm, iyi akşamlar. Benim rüyam çok susamış bir fare benden su istiyor. Ben de kendisine suyu uzatıyorum ancak suyu içme yerine elimden hemen koluma girip kolumu ısırarak kemirmeye başlıyor. Ben karşı koyamıyorum vuramıyorum ancak acı içerisinde seyrediyorum farenin yaptığını. Bu rüyamı yorarsanız sevinirim. Saygılar.

 166. Rüyamda sokakta birçok ölü fare var. Büyük, küçük hepsi ölü, bazıları arabanın altında, bazıları normal yerde. Açıklayabilir misiniz?

 167. Rüyamda birçok fare gördüm beyaz, birazda kahverengi çizgileri vardı. Ben fareden çok korkan bir insanım ama bunlar çok tatlıydı. Yatağın içinden çıkıyorlardı. Ben dışarıda yatıyormuşum. Her yerden çıkıyorlardı.

 168. Rüyamda bir farenin ama irice bir farenin sağlam bir torbaya doldurulmuş rızkımı, torbayı parçalayarak almaya çalıştığını gördüm. Acaba nasıl yorumlanır?

 169. Şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda eşim ile mutfaktan bir çıtırtı geldiğini duyup mutfağa doğru gittiğimde poşetin üzerinde siyah, üzerinde beyaz benekleri olan bir fare gördüm. Eşim içeriden fare ilacı getirdi. Onu mutfağın içine atıp kapısını kapattım. Farenin bağırdığını duydum ve ona acıdım. Bu rüyayı açıklarsanız sevinirim.

 170. Sokakta fare buldum, onu avcumun arasına alarak eve getirdim ve kafesteki kuşun yanına koydum. Anneme “Anlaşırlar mı?” dedim. “Evet, anlaşırlar” dedi. Açıklama yapar mısınız?

 171. Büyük fere, küçük fareyi sırtında sırt üstü yatırmış taşıyordu. Halının üstünde görüyorum. Yattığım çekyatın altına giriyorlar. Rica etsem bunun yorumunu bilen var mı?

 172. Rüyamda bir fareyi kovalıyorum büyük bir fare ve yakalamaya çalışıyorum ama yakalayamıyorum. Sonra o beni kovalıyor, o da beni yakalayamıyor sonra bir anlaşma yapıyoruz fare ile. Artık ben onu o da beni kovalamıyor. Ne anlama geliyor acaba?

 173. Rüyamda abimin evimize giren bir fareyi ayak basarak, üstünde zıplayarak onu öldürdüğünü gördüm… Lütfen yorumlar mısınız? Tabirlerde hep biz yapmışız gibi anlatılıyor ama benim rüyamda abim ve bir yaşındaki yeğenim onu öldürüyordu.

 174. Rüyamda ben ve bir arkadaşım bir dereyi geçmek istiyorduk, tam o sırada ben suda beyaz bir sürü fare gördüm. Sonra arkama baktım küçük, gri bir fare gördüm, başına bakıyordu sanki ölmüş gibiydi. Ben de korkudan hemen birisiyle itekledim, uzaklaştırdım kendimden. Bana bunun anlamını açıklar mısınız?

 175. Evimde kocaman gri renkte fareler vardı, özellikte mutfakta. Ben korkuyorum ama eşim gülerek, yakalayarak, üstüme atar gibi yaparak beni korkutuyordu. Çok merak ediyorum ne anlam geliyor, lütfen yorumlar mısınız?

 176. Rüyamda başka bir yerdeyim, tren gibi bir yerdi. O kadar eskilik ki, çok sayıda kocaman fareler ortalıkta dolaşıyor. Sonra yer değiştirdik ama orasının özel olduğu söylendi. Orda bir şey yoktu tekrar diğer tarafa geçtik ama ben “Korkudan duramam” diyorum sonra sırtıma kocaman bir fare yapıştı, bağırıyorum. Ablam kurtardı sonra kucağıma kedi geldi beyaz ama hiç kıpırdamıyor bile. Beyaz yatakta teyzemin kızı yatıyor, “Ne olur, şurada oturayım. Ben bu akşam uyuyamam” diyorum. Yorum sizden.

 177. İki tane büyük farenin cam bir buğday kabının içinde uyuduğunu görüyorum sonra beni görüp üstüme doğru koşmaya başlıyorlar. Bir odaya saklanıp kapıyı kapatıyorum, kapıyı itip açmaya kırmaya çalışıyorlar. İçeri girip bana zarar veremiyorlar ama.

 178. Rüyamda yemek pişiriyordum, kapağı açtığımda fare o yemeğin içinde dolaşıyordu.

 179. Rüyamda ablamla kaldığım odadan yataklarımızın altından siyah, kahverengi fareler çıkıyordu. Daha sonra bu fareleri öldürüyorduk. Farelerden çok tiksinmiştim rüyamda, kusma noktasına gelecek şekilde.

 180. Rüyamda dişleri uzun, beyaz bir fare görüyorum, duvarın 1 köşesinden diğer köşesine kadar zıplaya biliyor. O zıpladıkça ben yere eğiliyorum. Bu sefer de üstümden zıplamaya başlıyor. Komşumuz da koltukta oturuyor, kütük gibi bir şeyin içinden deste deste para çıkartıyor. Ama o tam parayı çıkartırken ben uyanıyorum. Bu ne anlama geliyor?

 181. Rüyamda etrafımda çok sayıda farenin olduğunu gördüm. Farelerin ortasında bir yere dayanıp birileri ile sohbet ediyordum. O arada birkaç tane fareyi yakaladım ama yakaladığım fareler ne oldu bilmiyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

 182. Küçük küçük fındık fareleri 4-5 tane kapana sıkışmış ve ölmüş şekilde gördüm, dolap gibi eşyaları çekip altlarında gördüm sadece ve bir erkek arkadaşa “Buraları temizleyin” diye emir veriyordum iş yerinde. Şimdiden teşekkürler. Allah’a emanet olun.

 183. Rüyamda tanımadığım bir evdeyim ve sıçanlar var, pencereye döktüğüm yemeği köpeklerle beraber yiyorlar. Bir müddet sonra bir köpek daha çıkıyor (2köpek oldu) diğer köpek yemeği paylaştırıyor. Ben de bunları balkondan izliyorum sonra fare sıçan karışımı olan farelere taş atıyorum. Bir müddet sonra evde arkadaşlarım beliriyor, karşıdan bir tilki geliyor sonra bir tane daha sonra bir tanesini de kucakta güzel bir bayan getiriyor, bırakıyor ve bütün sıçanlar olmasa da birazı ölüyor. Lütfen açıklayın. Normalde dert etmem de bu baskı yaptı bana.

 184. Rüyamda bir kutuya bakıyorum ve kutunun içerisinden büyük bir fare çıkıyor, bir anda çıkmasıyla soğuk terle uyandım. Ne anlama gelir acaba?

 185. Rüyamda fare saçlarımda geziniyordu, birden yüz yüze geldik. Çok tiksindim aslında ama korkmadan elimle tutmaya çalıştım. Bu arada sürekli hayvanlarla uğraşıyorum aslında uyurken düşünecek fırsatım bile yok. Karıncaları görüyorum elimi ayağımı ısırdılar hep, sarı minik ve çok karınca.

 186. Rüyamda eşimle sandalyede karşılıklı oturuyoruz kucağımızda 2 fare, fareler ölü gibi hiç kıpırdamadılar. Fareler büyüktü, 1 benim, 1 eşimin kucağında. Eşimin yüzünü ve fareyi yüzünü hatırlamıyorum, öyle hissediyorum. Eşimle hiç konuşmadık.

 187. Mail adresime cevap atar mısınız? Merhaba, rüyamda işyerimin giriş kapısının arkasına ekmek poşeti asılı içinde fare ekmeği kemiriyordu. Geldiğimi fark edince atladı poşetin içinden mutfağa kaçtı… Bu arda.

 188. Rüyamda sol bacağımı arka diz bölümünden bir fare ısırmış ve hatta orada öylece ölmüştü, çıkarıp atıyordum ama bacağımın arkası farenin ısırdığı yer mosmor olmuştu. Ve bunu iyileştirmenin çaresini arıyordum. Ne demektir acaba? Teşekkürler.

 189. Rüyamda gri renkli bir hamster gördüm ayağıma dolandı, bir türlü gitmedi. Çok korktum. Kötü mü rüyam? 🙁

 190. Merhabalar, rüyamda farenin saçımı çektiğini gördüm ve kulağıma bir şeyin vurduğunu hissederek bağırarak uyandım. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 191. Rüyamda kayınvalidemin evinde bir sürü fare gezip koştururken gördüm. Hepsinin rengi siyahtı fakat bazıları çok büyük, bazıları çok küçüktü. Bazıları kedi kadar büyüktü. Onlardan kaçıyor, korkuyordum. 

 192. Rüyamda bir pet shoptan hamster alıyordum küçük beyazlar vardı ve aynı zamanda bir tane de büyük kahverengi vardı ama hiçbirini satın almıyordum.

 193. Rüyamda, siyah tüylü fareler gördüm. Annemle ablam bir büyüğü bozmak için fareyle uğraşıyorlardı, ben de onları toplanmış bir kaptan çıkartıp onlara veriyordum. Çok tiksiniyordum. Elimi silkeliyorum silkeliyorum, tüyleri elimden bitmiyor.

 194. İlk iki sarı fareyi tanımadığım biri silahla öldürdü. Kapıyı açtığımda büyük sarı fareler 3 tane insanı yiyordu. Dışarı çıktım seldi resmen, yağmur yağıyordu. Tekrar döndüğümde ne fareler, ne insan vardı. Deniz kışında yağmur devam ediyordu ama hava sıcaktı. Suyun üstünde yürüyordum tanımadığım bir bayanla. Yorumu acaba? Normalde her rüyamı hatırlamam etkilendiklerim hariç.

 195. 3 tane fareyi öldürmek ve kanının üzerine sıçraması neye yorumlanır? Şimdiden teşekkür ederim.

 196. Bir fare vardı tam kapımızın dışında, delikte gizlenmişti ama kuyruğu dışarıdaydı. Kuyruğuna dokundum dışarı sıçradı. Ben fare deliğini cam bardakla kapadım. Fare istese de deliğe giremedi. Böylece onu kapımdan kovdum.

 197. Rüyamda annemle evi yani rüyada gemiyi temizliyor, fare üzeri bir konu açılıyor. Ben de diyorum ki anneme, “O da bir şey mi, ben her gece yattığımda koynumda bir fare benimle yatıyor” derken o anda fare koynumdan çıkıp saplıyor. Diyorum ki; “Gördün mü anne?” Annem de hemen fareyi öldürmeye çalışıyor ve sonunda öldürüyor. Bu ne demek oluyor acaba?

 198. Rüyamda bahçe gibi bir yerde beyaz fare gördüm kaçarken ardından bir tane gördüm ve peşimden gelerek beni ayaklarımdan tutarak götürmeye çalıştılar, o korkuyla uyandım.

 199. Rüyamda, akşam saatlerinde balkona çıktığımda bir arabanın içerisinde eşimin akrabalarının habersiz bir şekilde bize misafirliğe geldiğini gördüm elimle işaret ederek eve gelmelerini söyledikten sonra balkondan içeri girerken balkon kapısından içeri büyük, siyah bir farenin hızlıca girip salona doğru kaçtığını gördüm aradığımda ise bulamadım. Daha sonra sahur için kurduğum telefonumun alarmı çaldı ve uyandım. Lütfen bu rüyamı açıklayabilir misiniz?

 200. Rüyamda biri pembe, diğeri beyaz olan iki sevimli fare yavrusu gördüm. Farelerden birini ayağımla kedinin önüne ittirdim. Kedi geldi ve o fareyi yemeye başladı. O an fareye acıdım ve pişman oldum. “Keşke bunu yapmasaydım” dedim. Ama hangi renk fareyi yediğini hatırlayamıyorum.

 201. Kardeşim derince bir kabın içinde onlarca rengarenk küçük fare getirir ve 2 papaz fareyi kafama koyar, çoğu ağzıma girdi boğazımda hissettim çıkaramadım. Saygılarımı sunarım.

 202. Rüyamda bir tane fare bacağımın iki yerinden de çok kötü ısırdı hatta diş izleri kaldı bacağımda. Zor ayırdım fareyi bacağımı ısırmasından. Nedir sizce bu?

 203. Rüyamda, etek var üstümde siyah bir fare eteğime takılıyor daha sonra üstüme atlıyor sonra kurtuluyorum. Daha sonra az zaman geçiyor, 2 tane ölü fare görüyorum anlamı nedir?

 204. Rüyamda sırtıma bir yük alıyorum tam taşımaya başlayacağım içi çürümüş ve içinden küçük sarı fareler boşalıyor. O kadar çok ki her yerimi sarıyor saçlarıma, ayaklarıma dolaşıyor. Hala hissedebiliyorum rüyayı. Rahatsız oluyorum, tiksiniyorum rüyamda farelerden.

 205. Ben rüyamda arkadaşım Mehmet’in bir örtünün altında dolaşan fareyi örtünün içinde sıkarak öldürdüğünü gördüm ve sıkarken örtüde kan da gördüm sonra uyandım.

 206. Rüyamda fare yiyordum hem de üç tane. Daha sonra bunları kusmaya çalışıyordum fakat kusamıyordum.

 207. Sabaha karşı evde dolaşan bir sürü siyah renk fare gördüm. Valizimi toplayıp evden çıkmak istedim. Valizin içinde de vurunca bir sürü çıktılar elbiselerin arasından. Birkaç arkadaşım da oradaydı. Herkes kaçıp gitti. Ne anlama geliyor acaba, cevap yazalabilir misiniz?

 208. Merhaba. Rüyamda dağa tırmanıyorum ama birden iki tane fare üzerime atladı tabi can havliyle taş atım ve bir daha görmedim.

 209. Rüyamda evimin içinde üç fındık faresi ve birisi siyah beyaz olmak üzere iki sıçanı evimden çıkarmaya çalışıyordum ayrıca bana yardımcı olan evcil siyah bir kedi bir fareyi yakalamış ön bacağından başlayarak yiyordu.

 210. Rüyamda tavan arasında çok küçük fare yavruları gördüm. Kaçamıyorlardı bile 2 tanesini süpürge vurarak öldürdüm. Hem öldürdüm hem de küçük oldukları için üzüldüm.

 211. Rüyamda hamile ama karnında birden fazla yavru olduğunu gördüğüm fare merdiven çıkıyordu.

 212. Rüyamda bir tane fare gördüm. Ahır gibi bir yerdeydik annemle. Farenin bir hortumu vardı. Hortumlu fare bizi gördü ve kaçtı. Arkamıza döndüğümüzde 2 tane daha fare vardı kahverengilerdi. Birisinin sırtı yerdeydi. İkisi de can çekiyor gibiydi. Bunlar neye işarettir?

 213. En küçük ayrı yaşadığım kızımı annesinin kucağında hareketsiz yatarken etrafında 3-4 farenin dolaştığını gördüm. Fareler bir şey yapmıyordu ama kızıma çok yakındılar ve gri renkte olan farelerdi. Bu rüya beni çok etkiledi. Eşimden ayrılmadan önce kızımı alışveriş mağazasında kaybetmiş ve bulamamıştım rüyamda. Şimdi gerçekten kızımdan ayrıyım. Rüyamı yorumlaya bilir misiniz Allah rızası için.

 214. Evin içinde karadul cinsi örümcek (kuyruğu akrep) ile 1 adet fare görüp eşime sesleniyorum, oda elektrik süpürgesiyle onları çekiyor.

 215. Rüyamda bana ait beyaz bir fareyi gezdirirken fare içi siyah saldırgan farelerle dolu bir kovaya düştü siyah farelerin hepsi benim fareni ısırmaya başladı. Bende yanımda gördüğüm ölü kasası kesilmiş siyah fareleri ısıran farelerin üzerine attım benim fare yaralı bir şekilde çıktı.

 216. Rüyamda farenin toprağın üzerinde dolaşıp yanına geldiğini gördüm. Bu ne anlama gelir?

 217. Daha önce görmediğim sıçan dolu bir ev gördüm sıçanlardan biri kedinin yüzünü parçaladı ve sonra o sıçan insana dönüştü gözleri çok farklıydı bu neye işarettir?

 218. İki tane büyük yılan birbirlerine saldırırken birinin kuyruğunun yarısı yok oldu ve o anda bir fare çıka geldi yılanların yanına.

 219. Rüyada merdiven üstünde fare görüyorum bir tabağa süt koyuyorum yakalamak için sonra bir suru fare geliyor. Ölmeleri için sütün içine zehir koyuyorum. Ekstra zehir bulmak için çatıya çıkıyorum. Babam çatı da kavanozlarda turşu yapmış arasında bir kavanozun için sarma turşusu var. Ne anlama geliyor.

 220. Ben rüyamda iki farenin sırtımı dişlerini görüyorum iki tane siyah fare, dişlerini geçiriyor ve sırtımı deliyor alıp atıyorum gitmiyorlar iki kere gördüm böyle bir rüya ve etkiledi bu sefer, anlamı ne olabilir?

 221. Rüyamda minik minik fareler sırtıma tırmanıyor geziniyorlardı. Ben onlardan kurtulmak için ablama ve kardeşimden yardım aldım. Biraz ürküyordum ve sürekli doğuran bir farede yerde vardı. Sizce bunun açıklaması nedir?

 222. Rüyamda, sokakta fare beni öldürmek için kovalıyordu. Ben yerden 2-3 metre yukardan koşuyordum ve fare beni yakalayamıyordu ancak çok korkuyordum. Fareyi aynı zamanda da bir kedi kovalıyordu ama kedi de fareyi yakalayamıyordu.

 223. Rüyamda tanıdığım ama gerçekte tanımadığım bir bayanın önünde yerde bir kafeste 12 güvercin var ve bayan siyah iri ama tüyleri temiz ve uysal bir fareyi de hiç tiksinmeden alıp kafese koyuyor alma diyorum fare hastalıktır diyorum ama o kafese koyuyor. Fare öylece duruyor hiç tepki vermiyor ve güvercinlerden biri temizler gibi hafifçe gagasıyla farenin tüylerini didikliyor.

 224. Rüyamda eve penceren giren ağzı yüzü pembe ama kendisi kahverengi temiz lağım faresini girerken gördüm kimse öldüremiyordu kardeşimin peşinden gidiyordu kardeşimde korkup kaçıyordu. Lütfen açıklaya bilir misiniz?

 225. Rüyamda beyaz bir farenin, bir binanın köşesinde, yere yapışkan bir sıvı ile 4 ayağı yapışmıştır. Her ayağını çekişinde ayak tabanı yapışkanda kalıyor, ayağının altı kırmızı oluyordu ama kan yoktu. Ben onu görünce ne yapsam, veterinere mi götürsem diye ağlıyordum.

 226. Odaya girdiğimde yatağıma doğrulurken yatağımın üstündeki yorgana uzatırken yorganın altından kahve renkli bir farenin çıkması ne anlama gelir? Lütfen yorumlayın.

 227. Evin yarısı sıcak su ile dolu annem ve ben içindeyiz annem namaz kılıyor içinde tam secdeye eğilirken bir anda boğuluyor suyun içinde, koşarak anneme gidiyorum anneme dokunur dokunmaz uyandım.

 228. Rüyamda ağzında fare olan beyaz bir kedinin bana saldırmak için yaklaştığını gördüm. Zaten korkarak uyandım. Bana yorumlar mısınız?

 229. Rüyamda fare boğazıma atladı ve fareyi boğazımda iken tuttum ve dışarı çıktım tam atacaktım ya da atacakmış gibi hissettim uyandım.

 230. Rüyamda daha önce yakalanmış bir fareyi alıp bir yere bırakmaya çalışıyordum. Ondan çok korkuyordum. Ama ondan bir türlü kurtulamadım.

 231. Evde duvarda gezen birçok fare vardı ve hepsi minik minik idi. Ben ise çıldırmış gibi bağırıyor idim. Eşim 2 ya da 3 tanesini öldürdü ama daha halen geziyorlardı. Çok kötü bir rüyaydı.

   

 232. Ben ve babam büyük köpek kadar büyük bir fareden kaçıyorduk. Babam 1 senedir akciğer kanseri hastası lütfen bunu açıklayabilir misiniz?

 233. Dükkânımda ve sokakta 1 sıçan faresi kadar büyük diğeri ise fındık faresi gibi beni görünce dışarı kaçacak yer aradılar, bende gayet sakin yol göstererek kapıdan çıkmalarını sağladım. Aynı gece 2 defa gördüm rüya içinde rüya, yorum bekliyorum.

 234. Rüyamda evimde siyah küçük minik bir tane fare dolaşıyordu onu yakalamaya çalışıyordum fakat yakalayamadım. Anlamı ne olabilir?

 235. Rüyamda ayrılmış olduğum kocam küçük oğlumuzla çokça yavru balık sürülerinin gezdiği berrak bir gölün içindeyiz, sonra içinde saman yayılmış olan bir odaya giriyoruz, enseme boz böyle sarımtırak renginde farelerden korktuğumu bilmesine rağmen fare koymaya çalışıyor ve orda uyanıyorum.

 236. Ben rüyamda hiç bilmediğim bir evde pembe fare gördüm. O fareyi tuttum ve balkonda elimin üstünden atmaya çalıştım ama baya zorlandım. Lütfen açıklayın. (Hiç bilmediğim bir evdeydi. tam kaçıyodu tuttum ve balkona götürdüm. Normalde farelerden çok korkarım. Bu rüyayı görmeden önce kuşum kaçmaya çalışıyordu zorla tuttum. Acaba aklımda mı kalmış?)

 237. Evin içinde fare benden kaçmaktaydı bende onu yakalmaya çalışmaktaydım ayrıca cok güzel kırkayak vardı. Fareyi koştururken kırkayağı öldürdüm. Fare kaçtı bana gülerek.

 238. Tam hatırlamıyorum ama kendi boyumda bir yeri pencere ya da kutu gibi bir şeyi açarken bir şey sıçrıyor yana çekilip içimden Allah kahretsin fare diyorum ama sonra hayvan yere düşüp kaçarken sincap olduğunu fark ediyorum sizce ne anlama gelir? Teşekkürler.

 239. Tam hatırlamıyorum ama kendi boyumda bir yeri pencere ya da kutu gibi bir şeyi açarken bir şey sıçrıyordu. Yana çekilip içimden "Allah kahretsin fare!" diyorum ama sonra hayvan yere düşüp kaçarken sincap olduğunu fark ediyorum sizce ne anlama gelir? Teşekkürler.

 240. Rüyamda işyerimizin mutfağındayız gerçek halinin dışında odada raf varmış ve orda bir kutu koymuşuz hiç göze batmayan bir yerde fare yuva yapmış ve bir tanesi oradaki kanepe üstündeki yorganın arasına giriyor. Biz o zaman fark ediyoruz çok şaşırıyor ve o bir tane dükkânın içine kaçıyor ötekileri kutuda öyle uyandım hala etkisindeyim.

 241. Rüyamda irili ufaklı bir çok fare görüyorum resmen odayı istila etmişler, beni görünce kaçışmaya başladılar. O sırada sırtımda bir kaç tanesini hissettim, ben feryat figan ettiğim sırada beni sırtımdan ısırdılar. Acıyla uyandım sabah 06:25 ‘ti.

 242. Rüyamda iki tane yavru ölü fare ve yanında iki tane büyük sanki zehirlenmiş fare ve onların yanında da büyük iki tane kedi gördüm. Demek ki zehri ben koymuşum yavrular ölmüş ama diğer iki tane çok büyük farelere bir şey olmamıştı sadece bakınıyorlardı ve iki tane kediyle birlikte beraberce oturuyorlardı. Kedi bile karışmıyordu bu küçük ölü farelere ve büyük farelere. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

 243. Evde daha önce tanımadığım 1 erkek 1 kadın vardı. Rüyanın tamamını hatırlamıyorum ama oturma odasının kapısının yanındaki buzdolabının üzerinde sarı renkte bir kutu vardı. O an kutuya bir tane fare tavandan düştü içine girdi sonra tanımadığım kadına kutunun içinde fare olduğunu söyledim. Kadın da kutuyu ters çevirdi ama kutudan çok sayıda fare ve yavruları falan çıktı. Bana verdi ilk başta korkmadım ama rüya sırasında farelerin ayağıma tırmandığını sandığımdan dolayı uyandım.

 244. Merhaba rüyamda iki fare gördüm biri küçük evde dolaşıyorlardı her zaman rüya gören biri değilimdir bundan önce gördüğüm rüyayı 2008 de gördüm. 9 yıldır işim hiç rast gitmedi. Her şeyimi kaybettim her şeyimi. Hayırlısı.

 245. Ben yatağımda yatıyordum sonra fare sesi duydum bakınca yatakta fare olduğunu gördüm sonra geçmemesi için yavaşça yorganı etrafımda topladım sonra yanımda annem vardı. Bana ufak farenin ağzını yakacak bir şey verdi bende yatağa iki kez koymaya çalıştım ama ikisinde de tuzak yan devrildi. İkincisinde birden fare fırlayıp beni tam şeyimden ısırdı o an korkuyla uyandım.

 246. Rüyamda bir kafeste onlarca fare vardı. Kaçabilecekleri kadar genişti ancak kaçmadılar birde yeni bir eve taşınmışız ama evin balkonuna dışardan kapı ile giriliyor yani balkon var ama yok.

 247. Salam men Ulvina. İş arkadaşlarım ve müdürümle masa başında otururken ayaklarımızın altında çok sayıda farelerin dolaştığını gördüm ve çok korkmuştum. Tabiki rüyada yorum alabilir miyim? 

 248. Rüyamda bir arkadaşımızın evinde uyurken yorganımın altından bir sürü fare çıkıp kaçarken gördüm. Bir tanesi bacağıma yapıştı sonra uyandım. Lütfen açıklayabilir misiniz?

 249. Rüyamda üç boy fare vardı büyük orta kucuk tiksiniyorum fazla önemsemiyorum ama en son büyük olan bana saldırıp ısırıyor.

 250. Ben sitenizi çok beğeniyordum ancak bazı rüya tabirlerinin yorumları artık eskisi gibi değil. Neden böyle oldu acaba? Önceden fare yorumu daha uzundu bazıları artık yazmıyor?

 251. Ev taşırken normal boyuta 4-5 tane fare çeyiz sandığımın içinden çıktı bazıları kaçtığını gördüm.

 252. Rüyamda büyük, beyaz ve kirli olan bir fare görüyordum. Onu öldürmeye çalıştım, bir odadaydı. Baya eski bir yerdi çıktım, kapıyı kapatmaya çalıştım. Dişlerini gösterip kapıyı zorladı, elimde ince uzun bir sopa farkettim ve onunla öldürdüm.

 253. Gündüz vakti rüyamda bir merdivenin altına elimi koyup 2 büyük fare 2 tane de küçük fare gördüm. Küçükleri parmaklarıma çıkıp parmaklarımı ısırıyorlardı, bağırmaya çalışıyordum bağıramıyordum .

 254. Rüyamda dayımlarla birlikte dayımların evine giderken önümde 10 adede yakın fındık faresi boyutunda fareler gördüm fakat fareler beni farkedince yavaş yavaş dağılmaya başladılar. Ancak geçerken ayaklarıma dokundular, onu hissettim ve sonra uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir