Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, genel anlamda hayra yorulan rüyalardandır. Bolluk ve bereketi simgeler. Aynı zamanda iş hayatınızda hayalini kurduğunuz mevkilere ulaşma yoluna gireceğinize işaret eder. 

Rüyada at görmek makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Rüyada kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at görmek, dindarlıktır.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Dor At, Azgın At, Yeleli At 

Rüyada beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak görmek neşeli, dindar kadına delalet eder. Rüyada birçok ata sahip olan kişi meslektaşları ve akranları içinde sivrilir.

Rüyada güzel ve güçlü bir at güzel bir evin işaretidir. Rüyada beyaz at görmek düşmana galip gelmeye; siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa delalet eder. 

Kuyruk tüyü gür olan at, evlat ve akraba çokluğuna işaret eder. 

Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata binmek, çalıştığınız yerde gösterdiğiniz performansın fark edileceğine ve söz sahibi olmanız konusunda teklif alacağınıza işaret eder. Olumsuz olarak da hevesinizi alamadan bir mutlu haberin tam tersine döneceği şeklinde yorumlanır. 

Rüyada ata binen kimsenin gerçek hayatta hanımı hamile ise oğlu olur. Atın bir tarafa doğru sıçraması, binen kimse için bir işe ya da düşünceye meyletmenin işaretidir. Rüyada bekar adamın kısrağa binmesi asil ve zengin bir kadınla evlenmesine işaret eder.

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası görmek, böyle bir rüya gördüyseniz, uzun bir yolculuğun habercisidir. Bu yolculuğun işinizle ilgili olacağı ve hayırlara vesile olacağına işaret eder. 

Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyada at sürüsü görmek, birden fazla yolculuk yaparak kısmetli işlere adım atacağınız şeklinde tabir edilir. İstediğiniz hedeflere ulaşma yolunda yapılacak yolculuklar olarak nitelendirilir. 

Rüyada At Sevmek

Rüyada at sevmek, hem maddi hem de manevi zenginliği temsil eder. Ayrıca iş ve aile hayatınızda daima sözünüzün geçeceğine yorulur. Aynı zamanda hane içinden bereketin eksik olmayacağı anlamına gelir. (Bkz. Köpek Sevmek)

Rüyada At Görmek Diyanet Tabiri

Rüyada at görmek diyanet yorumu, yüksek mertebelere geleceğinize ve bu mevkilerde başarınıza başarı katacağınıza işaret eder. Her zaman insanlara iyilikte bulunacağınıza ve çevreniz tarafından sevildiğinize yorulan olumlu rüyalardandır. 

Rüyada At Kovalaması

Rüyada at kovalaması, genel anlamda şansı simgeler. Sürekli aksiliklerle karşılaşan kısmetlerinizin artık önünün açılacağına işarettir. Olumsuz olarak da uzun süreler boyunca hasret çekeceğiniz şeklinde yorumlanır. (Bkz. Ayı Kovalaması)

Rüyada At Kesmek

Rüyada at kesmek, hayra yorulmayan bir rüyadır. Vereceğiniz karar karşısında yanlışa ve hataya düşeceğinize delalet eder. Özellikle maddi anlamda mal varlığınızın bir kısmını kaybedeceğiniz şeklinde tabir edilir. 

Rüyada At Yavrusu Görmek

Rüyada at yavrusu görmek, gerçek hayatta bir evladı temsil eder. Eğer bekarsanız hane içinden birinin evlat sahibi olacağına, evliyseniz ise sizin bir evlat sahibi olacağınıza alamet eden olumlu rüyalardandır. 

Rüyada At Isırması

Rüyada at ısırması, yakın dostlarınızdan birinin size gerçek dost olmadığı şeklinde tabir edilen uyarıcı bir rüyadır. Sır vermemeye, bilgi paylaşmamaya özen göstermeniz konusunda uyarıcı olarak nitelendirilir. (Bkz. Kedi Isırması)

Rüyada At Sürmek

Rüyada at sürmek, ümit ettiğiniz bir işin sonuçlanmadan yarıda kalacağına alamet eder. Bu sebeple kısa süreli moral bozukluğu yaşayacağınıza ve yeni arayışlara gireceğinize işaret eder. 

Rüyada At Öldüğünü Görmek

Rüyada at öldüğünü görmek, gerçek hayatta da yakın bir bireyin vefatını temsil eder. Genel anlamda hayra yorulmayan bu rüya, ölüm ya da ciddi bir hastalığın habercisi olarak görülür. 

Rüyada At Kafası Görmek

Rüyada at kafası gördüyseniz, zenginlik ve kısmetlerin müjdeleyicisi olduğu şeklinde yorumlanır. İş ya da eğitim hayatınızda birçok başarıda rol alacağınızın göstergesi olarak görülür. 

Rüyada At Eti Yemek

Rüyada at eti yemek, önünüze çıkacak fırsatları değerlendirerek büyük kazançlar elde edeceğinize işaret eder. Aynı zamanda çevrenizdekilere iyiliklerde bulunarak, hayır duası kazanacağınızı gösterir. (Bkz. İnsan Eti Yemek)

Rüyada At Koştuğunu Görmek

Rüyada at koştuğunu görmek, bu tarz bir rüya gördüyseniz, hanenizde önümüzdeki günlerde bereketin artacağına yorulur. Aynı zamanda çevrenizdeki yakınlarınızdan rahatsızlığı olan birinin iyiye gideceğine işarettir. 

Rüyada At Çiftliği Görmek

Rüyada at çiftliği görmek, yakın zamanda kalabalık bir planla uzaklaşmaya ve tatile gitmeye yorulan rüyalardandır. Büyük sevinçler yaşayarak keyfinizin yerine geleceği şeklinde tabir edilir. 

Rüyada At Beslemek

Rüyada at beslemek, yeni adım attığınız işlerin rast gideceğine ve tüm çevrenizin bundan mutluluk duyacağına haber eder. Güzel haberler sonucu hane içerisinden mutluluğu yayılacağına alamet eder. 

Rüyada At Nalı Görmek

Rüyada at nalı görmek, gündemde olan maddi zorluklarınızı çevrenizdeki destek sayesinde hafifleteceğinizin habercisi olarak görülür. Edindiğiniz kötü gün dostluklarının yararını göreceğiniz şeklinde tabir edilir. 

Rüyada At Doğurmak

Rüyada at doğurmak, yeni gelişmelere ve kısmetli işlere kapı aralar. Aile içinde başarısıyla övüneceğiniz bir kişinin olacağının habercisidir. Keyifli ve sıkıntısız bir döneme girdiğinizi müjdeler. 

Rüyada At Öldürmek

Rüyada at öldürmek, kötü etki bırakan bir rüya olsa da bolca kazancı simgelediği şeklinde yorumlanır. Şansın bu dönemde her konuda yanınızda olacağına ve güzel işler yapacağınıza işarettir. 

Rüyada At Çiftleşmesi Görmek

Rüyada at çiftleşmesi görmek, hayatınızın geri kalanını düşmanlarınızdan uzak ve keyifli şekilde geçireceğinizi müjdeler. Tersliklerin feraha kavuşacağına ve özellikle iş hayatınızda aksaklıklarla karşılaşmayacağınıza yorulur. (Bkz. Üremek)

Rüyada At Üstünde Gelin Görmek

Rüyada at üstünde gelin görmek, olumlu olarak adım atacağınız işlerde verdiğiniz kararların sizi yanıltmayacağı şeklinde yorumlanır. Olumsuz olarak ise özel hayatınızda beklemediğiniz birtakım sıkıntılarla uğraşacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada At Tepmesi Görmek

Rüyada at tepmesi görmek, her şey yolunda giderken bir anda kısmetinizin önünde engellerin duracağına delalettir. Bu sebeple bazı işlerinizin aksayacağına ve epeyce yorulacağınıza işaret eder. (Bkz. Tepmek)

Rüyada Atla Konuşmak

Rüyada atla konuşmak görmek, korktuğunuz ve çekindiğiniz bazı kararları sonuçlandıracağınıza ve hafifleyeceğinize işaret eder. Aynı zamanda başarılarınızın bulunduğunuz her ortamda konuşulacak kadar büyük olacağına alamettir. 

Rüyada Mavi At Görmek

Rüyada mavi at görmek, yakın çevrenizin zor zamanlarda size büyük desteklerde bulunacaklarına işarettir. Yakın zamanda ailevi birtakım gerginliklerin yaşanacağına delalettir. 

Rüyada At Satın Almak

Rüyada at satın almak, girişimde bulunduğunu her alandan eli dolu şekilde döneceğinizi müjdeler. Gerçek hayatta da yüklü mal sahibi olacağınız anlamına gelir. 

Rüyada At Kestanesi Görmek

Rüyada at kestanesi görmek, olumsuz yorumlanan rüyalardan biridir. Yolunda ilerleyen bazı işlerinizin bir anda aksaklıklara uğrayacağına delalet eder. Aynı zamanda sevmediğiniz kişilerle yüz yüze geleceğinize ve keyfinizin kaçacağına işarettir.  

Rüyada At Üstünde Birini Görmek

Rüyada at üstünde birini görmek, yakın çevrenizden bir dostunuzun başarısını kutlayacağınızın habercisidir. Onun mutluluğuyla mutlu olacağınız ve destekte bulunacağınız şeklinde tabir edilir. 

Rüyada At Şahlanması

Rüyada at şahlanması, gelecek olan önemli bir haberle hane içinden birinin devlet dairesinde görüşmeye gideceğine yorulur. Emek verdiğiniz işlerin kazancını ve bereketini kat kat alacağınız şeklinde de yorumlanır. 

Rüyada At Sineği Görmek

Rüyada at sineği görmek, hayat boyu maddi sıkıntı çekmeyeceğinizin habercisi olarak görülür. Aynı zamanda başladığınız hiçbir işin yarım kalmayacağına ve olumlu sonuçlanacağına işaret eder.  

Rüyada At Yarışı Oynamak

Rüyada at yarışı oynamak, elinizde olan kazancın ve mal varlığının daha da artacağına alamet eder. Hane içine yeni yatırımlar sonucu gelecek paraya işarettir.

Rüyada At Resmi Görmek

Rüyada at resmi görmek, genel olarak bu rüya sıkıntıların ve aksaklıkların bir anda birikerek sizi zora sokacağına delalet eder. Ancak sonrasında tüm sorunları çözerek feraha ereceğiniz şeklinde yorumlanır. 

Rüyada At Bağlamak

Rüyada at bağlamak, tüm zorlukların üzerinden kimseden destek almayarak tek başına geleceğinizi simgeler. Aile içinde dayanışmanın git gide artacağına işarettir. 

Rüyada At Heykeli Görmek

Rüyada at heykeli görmek, uzun zamandır beklediğiniz bazı konularda şansın yüzünüze güleceğinin habercisidir. Özellikle kariyerinizde dönüm noktası yaşayacağınız durumların karşınıza çıkacağına yorulur. 

Rüyada Zayıf At Görmek

Rüyada zayıf at görmek, alacağınız bazı kararlardan tam anlamıyla emin olamayacağınıza ve endişe haline gireceğinize alamet eder. Kısa süreli yolculuğa çıkarak güzel gelişmelerle geri döneceğiniz şeklinde tabir edilir.

At

“Rüyada At Görmek” üzerine 86 yorum

 1. Selamün Aleyküm. Ben siyah bir atın arkasından geçerken çifte attı, acı duymadım. Koşmaya başladım, atın ayağının benim yakamda takılı olduğunu fark ettim. Onu kurtardım, baktım hala peşimde koşuyor korkuyla bir hamle yapıp atı atlattım. Atın takibinden kurtuldum. Ben bu günlerde çok büyük haberler bekliyorum bu kötü bir işaret mi yoksa müjdemi çok merak ediyorum. Lütfen yorum yollayın. Sabırla bekliyorum, çok teşekkür ederim.

  1. Ben de aynı rüyayı gördüm. Rengi normal kırmızımsı olan bir atın daha doğrusu at bizimdi doğum yaptığını ve tayı alnında yıldız şeklinde bir beyazlık vardı. Çok seviniyordum. Hayırlara vesile olur inşallah.

  2. Her şeyin en doğrusunu Allah bilir, rüyanızın tabiri bana göre şudur; at menfaattir, çifte atması ise beklentinizin ters tepmesidir. Acı duymamanız çok fazla üzülmeyeceğiniz anlamına geldiği gibi atın ayağının boynunuzda olması bunu bir süre unutamayacağınız manasındadır. Daha sonra attan kaçmanız beklediğiniz menfaatin aleyhinizde olduğunun farkına varmanız ve ondan uzaklaşmaya çalıştığınız manasına gelir…

  3. Merhabalar Ben Rüyamda yularlı beyaz bir ata bindiğimi gördüm atı ve ipini bana arkadaşım Zeynep veriyordu. Normal hayatımda Zeynep derslerinde benden daha başarılı bir arkadaşım. Benimde onun gibi olmamı istiyor. Bununla bir alakası varmıdır? Hayırlara vesile olur inşallah.

 2. Rüyamda çok güzel ama yere uzanmış ölü gibi ama gözleri açık onu seyrediyorum. Birisi ona vuruyor ben engel oluyorum.

  1. Rüyamda bir at ön ayakları ile aracımın üstüne vurmaya, sanki çıkmaya çalışıyordu. Nallarını net gördüm, bakımlıydı, sanki at bana bir şeyleri işaret etmek ister gibi bir hissiyata kapıldım…

   Nasıl yorumlanır sizce?

 3. Selamün aleyküm. Boz renkli kuvvetli bir atı doğum yaparken gördüm. Doğum yaptı ve koşmaya başladı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler…

 4. Merhaba. Rüyamda güçlü kuvvetli bir atın bana doğru koştuğunu gördüm, sanki arkasında mavili morlu ışık saça saça çok büyük heybetli bir at olmasına rağmen hiç korkmadım. Yalnızca çok heyecanlandım.

 5. Rüyamda kızıl bir at ve yavrusunu gördüm. Bizim evin içine girip oturdu bu at sonra su içtiği kovanın dibinde kalan su ile yüzümü yıkadım. Enteresandı. Yorumlar mısınız?

  1. Bu gece rüyamda çok çok güzel beyaz bir at gördüm. Gökyüzünde özgürce koşuyordu ve aniden gökyüzünden bir kapı açıldı, at içeriye girdi. Ardından ben de girdim. Sadece bulutlar vardı. Yorumlar mısınız?

 6. Merhaba rüyamda biri siyah biri kahverengi iki at gördüm. At murattır, derler ama ben kafes gibi bir şeyin içindeydim (ya da etrafı demir korumalı bir yer) atlardan korkup bulunduğum yerin kapısını sürgüyle kapatıyordum, (kilitliyordum). Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

 7. Sitenizi beğeniyorum. Bana göre gerçek ve doğruları yazıyor. Başka rüya yorumları olsa da onlara rağbet etmiyorum. Yolunuz açık umutlarınız gerçek olsun. Teşekkürler.

 8. Ben rüyamda 2 tane uçan pegasus gördüm sonra insan olarak gördüm. Ama insanların kanatları vardı. İlginç…

 9. Merhaba çok nadir rüya gören ve rüyaları çıkan biriyim. Ama gördüğüm son rüyayı yorumlayamadım. Rüyamda beyaz bir ata sahip olduğumu ve bu atı ormanlık bir alanda beslediğimi gördüm. Atımı her görmeye gittiğimde atımın bir ayağının başkaları tarafından kesilmiş olarak buluyordum. Atımı en son gördüğümde tek ayağı kalmıştı. Buna rağmen tek ayaküstünde koşuyor ve şaha kalkıyordu. Bunun anlamı ne olabilir?

 10. Rüyada gördüğüm at bembeyaz bir attı ve önünde bir adam durmuştu. Atın sırtındaki saçlar çok uzundu, rüzgar vurdukça dalgalanıyordu. Çok güzel bir attı. Rüyada atı seviyordum. Varsa yorumunu bilen, lütfen yazsın.

 11. Rüyamda uçan bir at gördüm. Bizim evin camına şiddetle çarpıyor ve oradan tekrar uçmaya devam ediyor. Uyandığımda kokmuştum. Yorumlarsanız sevinirim.

 12. Selamünaleyküm. Ben kayın validemin evinin balkonundan bakarken, çok büyük bir at önümden geçiyordu. Sanki o at benim atımmış. Fakat kayınvalidemin evi üçüncü kat atın boyu balkon hizasına kadar geliyordu. Yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. Selamün aleyküm. Ben rüyamda siyah bir at gördüm, benim atımmış fakat ön ayağının biri kırıkmış ve de uzun olarak yatıyormuş, bir şeyler yapmamız lazımmış ki ayağa kalkıp koşması için. Yanımızda bir kaç tane daha var onlar sağlammış.

 13. Selamünaleyküm. Rüyamda çok güzel bir atın başından vurulmuş olarak gördüm. Ama benim yüzümden vurulmuş hissi vardı, içimde. Ve gördüğümden beri kendimi çok büyük bir hata yapmışım gibi hissediyorum ve toparlayamıyorum. Rüya tabirlerinde bulamadım. Rüyanın tabirini bulabilirseniz ve bana yazarsanız, sevinirim…

 14. Dört tane atı, at arabası sürer gibi ama arabası olmadan atları sürmek. Dört atın ipleri elimde, ayaklarımla patinaj yaparak, yorumlarsanız sevinirim.

 15. Rüyamda at gördüm, kahverengi at. Bana gülümsedi ve konuştu ama ne dediğini hatırlamıyorum. Sonra beni kolumdan ısırdı. Canımın acıdığını görünce, at benim çok üzüldü ve çenesiyle ısırdığı yaramı okşadı. Ama kan görmedim. Derin bir çukur vardı, rüyamda. Atın ayaklarından bağlandı ve benim de, aynı şekil. Bir yarışma gibi hangimiz uzun kalabiliriz?

 16. Rüyamda akşam siyah bir ata biniyordum. At ile konuşuyorduk ve aramızda duygusal da bir bağ vardı. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

 17. Rüyamda üzerimde gelinlik vardı ve bir ata binmiştim. Başta korkuyordum ama sonradan sıkıca kavradım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 18. Rüya tabirleri genelde erkekler üzerine. Ben rüyamda sünnet konvoyu olurmuş. Konvoy atlarla yapılıyor. 20 ve 30 arasında at var. Ufak oğlum da ata binmek istedi. Beyaz gömlekli birinin yardımıyla, oğlumu ata bindirdim. Konvoy geri döndüğünde yoktu. Ben çok korkuyorum. Oğlumu aramak için yardım istiyorum. Sünnet konvoyu şehirde değil, köyde oluyor. Ama ben “Hastanelere bakalım. Biri bulmuş, hastaneye götürmüştür.” Diye ağlıyorum. Cevap verirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

 19. Merhaba rüyamda siyah ya da kahverengi bir atın üzerime doğru yürüdüğünü görüyordum. Birkaç kapı vardı. Bir koridor sonunda açtığım tüm kapılardan at çıkıyordu ve at arkasında 2 erkek görüyordum. Birinin arkasında başka biri vardı ve o kişinin doktor olduğunu ama duygusal anlamda o kişiye rüyamda bir şeyler hissettiğimi görüyordum. Yorumu merak ediyorum, ne anlama geldiğini. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

 20. Rüyamda arkadan kahverengi at gördüm. Kuyruğu sarı lacivert bir fiyonkla bağlıydı. Öylece durmuş bekliyordu.

 21. Ben kahverengi bir at görüyorum. Evime girmesine engel olmaya çalışıyorum fakat olamıyorum. Mutfağıma kadar giriyor. Ne anlama geliyor acaba?

 22. Rüyamda yavru sayılabilecek bir atın yanan bir aracın içinden kurtardık arkadaşlarımla. Kurtulan at peşimden ayrılmadı ve baş kısmını omuzlarıma yaslayarak ben nereye gittiysem geldi. Yorumlarsanız sevinirim.

 23. Rüyamda erkek arkadaşım önümde ata biniyor. Ben ise arkasında başka bir ata biniyordum. Atların rengini hatırlamıyorum büyük, gösterişli atlardı.

 24. Rüyamda iki kahverengi atın birbirinin kuyruğunu kopardığını gördüm. Nasıl tabir edilir? Hayırlı günler.

 25. Rüyada ansızın koşarken havalanmak ve kendini atın üzerinde bulup atla uçarcasına havalanmak ve arkanda oturan, dayandığını hissettiğim bir erkeğe yaslanmak.

 26. Merhaba, rüyamda bir adam güzel bir at üzerinde bana doğu son surat koşarak geliyordu ve yanımda durdu. Ben ise atın yüzünü sevdim. Ne anlama geliyor?

 27. Rüyamda kuyruğu ve ayakları çok tüylü olan bir atı evimin penceresinden izledim. Aşağıya indiğimde de yoğunluk beyaz olmak üzere genç beyaz atlar gördüm. İçlerinden sadece bir tanesi açık kahverengiydi. Tüylü olan atın geldiği zaman tanıdığım bir erkek ismi duydum ve bu beyaz at ya da kahverengi at tam o kısmı hatırlamıyorum şaha kalktı. Rüyam ne anlama geliyor acaba? Çok merak ediyorum… Şimdiden teşekkür ederim.

 28. Öncelikle siteniz gerçekten çok güzel. Emeğinize sağlık. Sizden ricam bana yardımcı olmanız. Rüyamda rengini tam olarak hatırlamadığım ve benim olmayan bir atın ön ayaklarından birisi bileğinden kırılıyor ve ben de bu atı tedavi etmek için ayağını sarıyorum ve kendimle götürürken o esnada uyandım. Sizce bir anlamı var mı? Teşekkürler…

 29. Merhaba, doğup büyüdüğüm ev yakınında ala bir at gördüm atın bayan bir seyisi vardı. Ata binmeden ipini elime alıp hareket ettirmek istedim ancak at ürkerek yanı üzere yere düştü ve düştüğü yerde kalbinden oluk oluk kan geliyordu ve öldü. Acaba manası nedir?

 30. Rüyamda bir at üstüme çıkmış ve yüzümü yalıyordu, hareket edemiyordum. Yorumlayabilir misiniz?

 31. Çok sık rüya görüyorum bazen gecede iki üç rüya bile gördüğüm oluyor. Ağaçlıklı bir yerde atları kafes telle çeviriyorum ve son kafes teli yerine takarken uzun boylu kahverengi yuları olan bir at kapıdan çıkmak istiyor. Ona söyleniyorken komşumun karısı geliyor teli yerine takıp onu kolundan tutup görünmeyeceğimiz bir yere götürüyorum hiç itiraz etmiyor.

 32. Sayfanızı çok beğeniyorum bütün sorularıma cevap buluyorum… Ve hayırlısıyla onların verdiği güvenle başaracağım…

 33. Rüyamda denizde bana doğru gelen yunus sürüsü gördüm. Bunlara bakarken yanlarında suyun içinde parlak, siyah renkli, yeleleri açılmış bir at gördüm. Galiba ölmüş sandım. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 34. Selamünaleyküm. Ben dün gece rüyamda at mezarı gördüm. Annemin de evinin camı o mezarlığa bakıyormuş ama tam hatırlayamadığım bir renkte at remi vardı mezarlık girişinde ve geceydi. Rüyamda da mezarlığı gördüğümde yani rüyamda gece vakti at mezarlığını fark ettim. Annemin camından bakınca kocamanda bir at heykeli vardı kapının girişinde. İnşallah kötü bir haber yorumu yoktur. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

 35. Rüyada başkasının alacalı bir ata binip atın altın kanatlarla uçarak bir tepenin ardına uçarak gitmesi rüyayı görene mi rüyada ata binen kişiye mi yorumlanır?

 36. Uçarak atlar etrafıma kondu, saklandım, bir tanesi siyaha yakın bir atın, kocaman patlak siyah gözüyle beni izledi.

 37. Merhaba, rüyamda bir sandık içerisinde çok güzel fakat hastalanmış bir at var. Sanki bu at tanıdığım, sevdiğim birisi gibi. Ben sandığın kapağını açıyorum, bu hasta at ön ayaklarını bana doğru uzatıyor ve benden yardım istiyor. Ben de koşarak, telaş ve üzüntü içinde başkalarından yardım istiyor, herkesi ayaklandırıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 38. Rüyamda muhabbet kuşu evin camından bir içeri bir dışarı çıkıyordu. En sonunda dışarıya çıktı yere kondu ve birden beyazlı grili bir ata dönüştü. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 39. Rüyamda beyaz ve al atlar gördüm. Al atların üzerinde adamlar vardı ve babam bir atın boynunu seviyordu. Benim yanıma daha sonra beyaz bir at geldi ama o diğerlerinden farklıydı, diğerlerine göre biraz daha küçüktü. Birden atın boynuna sarıldım ve at koşmaya başladı beni uçuruyor gibiydi. Üstüne binmedim ama boynunda gittim atın. Ve at benimle konuşuyordu, ne dediğini hatırlayamıyorum ama hızlandığında korkuyordum ve at hemen yavaşlıyordu. Ben gerçek hayatta atları çok severim. Acaba bu rüyamın yorumu nedir? Çok merak ediyorum, açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 40. Selamünaleyküm. Rüyada başka birini kara yağız bir ata bindiğini ve atın süratli bir şekilde gittiğini görmek, düşmesin diye arkasından gemini çek diye bağırmak, elinde bir ip olup ipi çekmek nasıl yorumlanır? Şimdiden teşekkür ederim.

 41. Rüyamda bacağı kırılmış bir at arabasına biniyordum. Arabanın içinde de bacakları kırık insanlar, tuhaf ayaklar gördüm. Yorumlayabilir misiniz?

 42. Merhabalar, ben rüyamda üç tane çok büyük, heybetli, siyah at gördüm. Bir yerde çıkarken atların arasında kaldım ve atlar dışkılarını yapıyordu. Ben de burnumu kapattım. Anlamını yazar mısınız?

 43. Rüyada üç tane kızıl atın üzerime doğru koştuğunu gördüm yanımdan hızlıca geçtiler ve üzerlerinde insanlar vardı. Rüyayı gördüğüm yerde eski zamanlarda dağlık, ovalık ve atların koştukları yerlerde düzlük bir yerdi ve aniden ortaya çıktılar. Bana doğru koştuklarını gördüm ve yanımdan hızlıca gittiler. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 44. Selamünaleyküm. Ben rüyamda kahverengi at gördüm, benim önümde duruyormuş. Yanımda küçük kız çocuğu varmış.

 45. Ben murat, kır bir kısrak taya bindiğimi gördüm ve at aniden zıplayıp beni düşürdü, koşarak gitti ve atı kaybettim.

 46. Ben rüyamda kahverengi bir at gördüm ve ben şu an sınıfımla kavgalıyım, sadece 2 tane kızla arkadaşım. O ilk arkadaşımı gördüm ve benim küçük köpeğim vardı. At bizim okul müdürümüzü tekmeliyordu ve biz izliyorduk. Sonra at bize baktı ve biz kaçtık, bir karanlık yere girdik. Arkadaşım girememişti, ben onun elinden tutup çekmiştim. Çok ilginç.

 47. Merhaba, ben rüyamda hamileydim lavaboya girmek için lavabonun önünde dururken eşim ve arkadaşımla beraber beklerken karnımda bebeğin vuruşlarını hissediyordum kalp atışlarını. Bir de bakıyorum bebek avucumda ama at suretinde bana, “Siz beni sevmiyorsunuz, ablamı daha çok seviyorsun” dedi. Ben de “Senin daha vaktin gelmedi. Yok, öyle olur mu? Şimdi seni yerine koyacağım doğduğunda öyle olmadığını anlayacaksın” diyordum. (Gerçekte bekarım.)

 48. Selamünaleyküm. Ben rüyamda atların yattığını ve ağnadıklarını gördüm bir tane yavru vardı oda ağnıyordu. Cevap lütfen.

 49. Rüyamda ağlayan bir at gördüm ve atın gözünde hastalık vardı, kördü veya yaş akıyordu gözünü ovaladım ve gözündeki akıntı daha da çoğaldı. Ne anlama geliyor? Çok merak ettim doğrusu.

 50. Merhaba, ben okul bahçesinde beyaz ata binen yakışıklı erkek gördüm. Erkeği tanıyorum.

 51. Rüyamda at kemikleri gördüm sonra kemikler canlandı, ayaklandı. Ne demek, lütfen yorumlar mısınız?

 52. Rüyamda yengem atı ateşin üzerinde kızartıp bizim kapıya getirdi bana ye dedi ben yemeyeceğim dedim oda ye dedi bir şey olmaz dedi bende uyandım açıklar mısınız lütfen? Önemli e-posta bekliyorum.

 53. Allah her şeyi bilendir. Bir evin bahçesinde büyük bir topluluğun içindeydik, yan bahçeden birden garip sesler duyuldu toprak yarıldı sanki yerden mantar çıkar gibi 2 tane sağlıklı at çıktı. Hem korktuk hem şaşırdık. Ben hemen evin içine girdim, korktum meraktan pencerenin kenarından izlemeye çalıştım. Atlar kimseye zarar vermeden gittiler ve ben dışarı çıktım. Bu rüyanın yorumunu çok merak ediyorum, çünkü gerçek hayatta bazı şeylerin kararını bir türlü hale veremedim.

 54. Bir yolculuktaydım ve at hep arkamdan geliyordu. Köyüme gittim at gene arkamdaydı. Gel dedim annemde vardı büyükannemin köydeki evine gitmiş oluyorum. Atın uzun yolculuktan sonra ayaklarının altı vücudunun altının derileri soyulmuş, çok yorulmuştu at. Bende o zaman otobüsle dönerim diyorum. Atı iyileştirmeye çalışıyorum.

 55. Merhaba. Rüyamda yakın bir kız arkadaşımın gelinliklerle beyaz bir atın üzerinde bana doğru geldiğini gördüm ve sonrasında düğününe gidip takı taktığımı gördüm. Sabırsızlıkla yorumunuzu bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 56. Selâmünaleyküm. Rüyamda kırmızı ve irice bir at gördüm fakat atın ayaklarını bilek kısmından kesiyordu tanıdığım bir arkadaşım ve neden öyle yaptığını sorduğumda böyle daha iyi olacağını söylüyordu ve at hiç acı çekmiyordu bir tür nal işlemi gibi duruyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 57. Rüyamda beyaz bir atın uçarak pencereme yaklaştığını gördüm. Cam açıktı içeriye girecek diye pencereyi kapatmaya çalışıyordum benimle konuşmaya başladı camı kapatma benim içeri girmem lazım senin için geldim dedi.

  1. Rüyamda normal bir atın doğum yaptığını ve ben atı kucağıma aldım ilk başta doğan yavru atın başını göremedim sonradan başı düzeldi ve gördüğüm rüyalarınıyandığımda unutuyorum lütfen Cvp bekliyorum SABIRLI bir şekilde.

 58. Merhabalar. Rüyamda beyaz ata biniyorum ve gölette dolaşıyorum göletin içine girerek gidiyorum daha sonra çıkıyor ve iniyorum her yer yemyeşildi. Neye işarettir bu yardımcı olabilir misiniz?

 59. Selamünaleyküm. Benim bir atım vardı hayat şartlarından dolayı sattık iki gün önce. Rüyamda at ile ağlayarak karşılıklı konuşuyorduk rüyanın geri kalanını pek hatırlamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Lütfen!

 60. Rüyamda iki parlak siyah tüylü at vardı. O iki ata binmekten korktum, binemedim.Eşimde binmiyorum diye kızdı. O da binmedi yürüyerek bir tarlayı geçtik sonra bir dere vardı dereyi yüzerek geçtik, dereden çıktık. Dikenli tellerle çevrili bir yerden de zahmetlice geçtik, ileride bir helikopter vardı. Bizi o helikopter Mekkeye Kabeye götürecekti sonra o helikopterden iki şehit cenazesi indirdiler. Bizim geldiğimiz yere götürdüler biz ise o helikoptere binip Kabeye gidemedik,üzüldük. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 61. Arkadaşlar 2 gece üst üste babamın beyaz kanatlı bir ata bindiğini gördüm. Babam atın üzerinde çok neşeliydi. Bunun anlamını bilen varsa yazabilir mi?

 62. Arkadaşlar 2 gece üst üste babamın beyaz kanatlı bir ata bindiğini gördüm. Babam atın üzerinde çok neşeliydi. Bunun anlamını bilen varsa yazabilir mi?

 63. S.A . Rüyamda bir atın hamile değil diye annem tarafından kesilmesini ve kesildikten sonra hamile olduğunu ve ikiz yavrusunun olmasını atın kesilmesine rağmen ölmemesini yavrularının da çok sevimli olduğu bir rüya gördüm sizce yorumu nedir? 

 64. Rüyamda ilk önce güzel beyaz at gördüm sonra iki tane kablo gördüm. Nedense birincisi çalışmadı, ikincisi sadece çalıştı, bilgisayarınmış sonra deli bir at arkamdan kovalamaya başladı. Mutfağa kadar koştum, saklandım ama yine de at çok hırslıydı, kapıyı kıracaktı uyandım. Yorum yapabilir misiniz lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir