Rüyada Konuşmak Görmek

Rüyada konuşmak görmek, gerçek hayatta da hoş sohbet bir kişiliğiniz olduğuna ve insanların sizle hep iyi geçindiğine işaret eder. Her zaman esenlikle dolacağınıza ve hayatınızda istediğiniz çoğu şeyi elde edeceğinize yorulur.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Söz / Söz Söylemek, Sohbet.)

Rüyada güzel ve etkili konuştuğunu görmek, benzersiz bir şekilde şeref ve yüceliğe erişmeye ve mülk sahibi olmayan işarettir. Rüyada güzel konuşmak, tüccar için işini yapmaya; sanatkar için yüksek başarı ve üne; yönetici için üst makam ve geniş imkanlara delalet eder.

Rüyada tanımadığınız biriyle konuşmak, insanlarla rahat iletişim kurmaya; tanıdık biriyle konuşmak anlaşma ve kaynaşmaya işarettir. 

Rüyada konuşma güçlüğü çektiğini görmek, mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmayan yorulur. Bütün dillerde yahut birçok dilde konuştuğunu görmek, geniş alanlara yayılan şöhrete ya da geniş boyutlu iş ve imkanlara delalet eder.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak, beklenmedik bir kişi tarafından alacağınız habere işarettir. Bu haberler, birlikte yeni planlar yapacağınıza ve büyük değişikliklere adım atacağınıza yorulur.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölüyle konuşmak, hayırlı bir rüyadır. Sorunların yoluna koyulacağına ve hayatınızda yeni bir dönem başlayacağına işaret eden rüyalardandır. Özellikle sosyal hayatınızda hareketli zamanlar yaşayacağınızı simgeler. Eğlenceli programlarda yer alacağınızı müjdeler. (Bkz. Ölüm)

Rüyada Cumhurbaşkanıyla Konuşmak

Rüyada cumhurbaşkanıyla konuşmak, resmi kurumlarda çeşitli görüşmelerinizin olacağının habercisi olarak tabir edilen rüyalardandır. Evraklarla dolu bir koşturmanın içerisine gireceğinize ve epeyce yorulacağınıza işarettir.  

Rüyada Köpekle Konuşmak 

Rüyada köpekle konuşmak, son dönemde işlerinizden kaynaklı olarak boşladığınız ve vakit geçirmediğiniz çevrenizle bir araya geleceğinizi müjdeler. Eski zamanlarınızdaki gibi eğlenceli günlerin sizi beklediğine yorulan hayırlı rüyalardandır.  

Rüyada Ağlayarak Konuşmak

Rüyada ağlayarak konuşmak, olumsuz bir hissiyat verse de tam tersi olarak gerçek hayatta sevinç naraları atacağınıza yorulur. Alacağınız haberler ve yeni gelişmelerle daha da keyifleneceğinize ve uzun süre boyunca sıkıntılı durumların hanenize uğramayacağına alamet eder. (Bkz. Ağlayarak Uyanmak)

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuşmak, uzun dönem düşman gibi gördüğünüz ve aranızı soğuk tuttuğunuz bir kişiyle aranızdaki buzları eriteceğinize alamettir. Birtakım yanlış anlaşılmalar sebebiyle aranızın bozulduğu bu kişinin, size iyi niyetle yaklaşacağına yorulur. (Bkz. Yılandan Kaçmak)

Rüyada Düşmanla Konuşmak

Rüyada düşmanla konuşmak, gerçek hayatta bunun tam tersi olarak düşmanlıkların son bulacağına ve çevrenizde hep iyi anlaştığınız insanların olacağına işarettir. Ayrıca düşman olduğunuz bir kişinin içten içe pişmanlık duyduğunun göstergesidir. (Bkz. Düşman)

Rüyada Kediyle Konuşmak

Rüyada kediyle konuşmak, sinsi bir düşman tarafından haber alacağınıza ve bir anlık gafletle hataya yöneleceğinize delalet eden hayırlı görülmeyen rüyalardandır. Ve bu hatanın düzeltilmesi için çaba sarf edeceğiniz anlamına gelir.  

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak

Rüyada sevdiğinle konuşmak, eğer evliyseniz ailenizin hep birlik ve beraberlik içinde olacağına, bekarsanız da sevdiğiniz kişiyle yapacağınız evliliğe işaret eder. Genel anlamda olumlu yorumlanan rüyalardandır.  

Rüyada Doktorla Konuşmak

Rüyada doktorla konuşmak, uzun zamandır dertleşmek istediğiniz kişilerle bir araya geleceğinize işarettir. Sizi anlayan ve hoşgörüyle yaklaşan bir dostunuzla uzun saatler boyunca sohbet edeceğinize ve keyfinizin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada Kuşla Konuşmak

Rüyada kuşla konuşmak, kısa zaman sonra büyük bir mutluluk yakalayacağınıza alamet eder. Hanenizde güzel zamanların ve duyguların hakimiyet kuracağının habercisidir. Olumlu tabir edilen rüyalardandır. 

Rüyada Polisle Konuşmak

Rüyada polisle konuşmak, devlet dairesinde bir işinizin olacağına ve bu iş neticesinde çalışma hayatınızın güzelleşeceğine alamettir. İş hayatınızda çalıştığınız yerde uzun süre kalacağınız manasına da gelir. 

Rüyada Patronla Konuşmak

Rüyada patronla konuşmak, önümüzdeki haftalarda yapacağınız işlerden büyük kâr sahibi olacağınızın ve yeni yatırımların müjdeleyicisidir. Aynı zamanda yeni planlamaların yolda olduğuna işaret eder. Küçük çaplı değişikliklere gidileceği anlamına gelen rüyalardandır. 

Rüyada Görüntülü Konuşmak

Rüyada görüntülü konuşmak, hayatınız boyunca gelirinizin hep yüksek olacağının habercisidir. Geçim sıkıntı yaşamayacağınıza ve hane içinde hep bolluk bereketin hakim olacağına alamet eder. Olumsuz olarak da yakın dostlarınızdan birinin maddi sıkıntılarının olacağı bir döneme delalet eder. 

Rüyada Cinle Konuşmak

Rüyada cinle konuşmak, mal varlığınızdan kayıplar yaşayacağınıza ve üzüntü duyacağınıza işaret eder. Genel olarak olumsuz tabir edilen bu rüya, sizi kandırmak isteyen hilekar birinin çevrenizde dolaştığı konusunda uyarıcı olarak tabir edilir. (Bkz. Cin)

Rüyada Kızla Konuşmak

Rüyada kızla konuşmak, iş hayatınızda gireceğiniz toplantı ve görüşmelerden hiç olmadığı kadar olumlu sonuçlar alacağınızın habercisi olarak yorumlanır. Sizin için toplanan kalabalık bir ortamda eğlenceli vakitler geçireceğinize yorulur. Güzel günlerinizin olacağı bir dönem anlamına gelir. 

Rüyada Öğretmenle Konuşmak

Rüyada öğretmenle konuşmak, eğitim hayatınızla ilgili fırsatlar yakalayacağınıza ve önünüzün açılacağına haber veren rüyalardandır. Kendinizi çoğu alanda geliştireceğiniz yoğun bir dönemin yolda olduğu anlamına gelir. Bu konuda çevrenizden büyük destek göreceğinize işaret eder. 

Rüyada Atatürkle Konuşmak

Rüyada Atatürkle konuşmak, ailenizden ya da yakın çevrenizdeki bir büyükten öğütler dinleyeceğinizin ve karar vermenizin kolaylaşacağının habercisidir. Verdiğiniz kararların ise doğru yönde ve hayırlı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Konuşmak

Rüyada biriyle konuşmak, özel hayatınızla ilgili bir durumdan dolayı yakın çevrenizden yardım ve fikir alacağınıza alamet eder. Aynı zamanda beklemediğiniz bir kişinin sizden borç talep edeceğinin habercisi olarak yorumlanır. 

Rüyada Allah’la Konuşmak

Rüyada Allah’la konuşmak, dininize olan bağlılığınızı simgeleyen rüyalardandır. Kalbinizin temizliğiyle her kapının hayırlı bir şekilde açılacağına alamet eder. Kısmetli ve bereketli işler ve kazançlarla meşgul olacağınıza yorulur. 

Rüyada Anneyle Konuşmak

Rüyada anneyle konuşmak kulağınızın kapıda olduğu, hevesle beklediğiniz haberin yakın zamanda ulaşacağını müjdeler. Hem sizin hem de annenizin bu haber karşısında büyük mutluluk duyacağının işaretidir. 

Rüyada Babayla Konuşmak

Rüyada babayla konuşmak, son dönemde yaşadığınız yoğunlukların sizi yorduğuna ve güçsüz kaldığınıza alamet eder. Aynı zamanda bu dönemi kısa sürede atlatarak refaha çıkacağınıza ve dinlenmek için bol bol vaktinizin olacağı anlamına gelir. 

Rüyada Şehitle Konuşmak

Rüyada şehitle konuşmak, dünyevi işlerden çok ahirete ağırlık verdiğinize ve kalp gözünüzün açık olduğuna yorulan rüyalardandır. Başta iş hayatı olmak üzere hayatınızda hep iyi işlerle ve insanlarla karşılacağınızı müjdeler. 

Rüyada Askerle Konuşmak

Rüyada askerle konuşmak, olumlu gelişmeleri simgeler. Kötü dönemler geçirdiğinizde yanınızda hep size sadakatle bağlı insanların olacağına ve bu sayede güç alacağınıza yorulur. Kimseye bilerek kötülük yapmayacağınız anlamına gelen hayırlı rüyalardandır. 

Rüyada Hayvanlarla Konuşmak

Rüyada hayvanlarla konuşmak, iyi olduğunuzu düşündüğünüz bir alanda çok büyük başarılar elde edeceğinize işaret eder. Azminiz sayesinde çoğu arzunuza kolaylıkla ulaşacağınıza alamet eden oldukça hayırlı bir rüyadır. 

Rüyada Bakanla Konuşmak

Rüyada bakanla konuşmak, bir amaç uğruna emek sarf ettiğiniz her şeyin karşılığını alacağınıza alamet eder. Devlet dairesinde ya da farklı bir resmi kurumda birtakım işlerinizi kolayca halledeceğinize yorulur. 

Rüyada Atla Konuşmak

Rüyada atla konuşmak, manevi anlamda içinizde biriken kötü hislerden beraat edeceğinize ve feraha çıkacağınıza alamet eder. Olumsuz olarak da çevrenizde dost olarak bildiğiniz bir kişiye aslında güvenmemeniz gerektiği konusunda bir uyarı olarak yorumlanan rüyalardandır. 

Rüyada Bebekle Konuşmak

Rüyada bebekle konuşmak, tamamen iyi hislerle adım attığınız bir işten verimli sonuçlar alacağınıza işarettir. Bu sonuçlar doğrultusunda kendinizi daha güvende ve mutlu hissedeceğinize yorulur. Aynı zamanda bir yakınınıza bir konuda şahitlik yapacağınızın habercisidir. [Bkz. Bebek (Canlı)]

Rüyada Erkekle Konuşmak

Rüyada erkekle konuşmak, herkes tarafından saygın bir kişi olarak görüleceğinizi müjdeler. Baskın karakterinizin özellikle iş hayatınızda oldukça dikkat çekeceğine ve yüksek mevkilere ulaşacağınıza alamettir. Genel anlamda olumlu yorumlanan rüyalardandır. 

Rüyada Kadınla Konuşmak

Rüyada kadınla konuşmak, eğer kadın gençse iyi, yaşlıysa kötü haber alınacağı şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda daha öncesinde olumlu bakmadığınız bazı konular hakkında yakın çevrenizin tavsiyeleri üzerine fikrinizin değişeceğine işaret eder. 

Rüyada Sevgiliyle Konuşmak

Rüyada sevgiliyle konuşmak, ailenizden destek alma ihtiyacı hissedeceğiniz birtakım gelişmelerin yaşanacağına alamettir. Bir anlık şaşkınlıkla yanlış bir karar vermeye yönelirken son anda alacağınız uyarıyla doğru yola geri döneceğiniz anlamına gelen rüyalardandır. (Bkz. Eski Sevgili)

Rüyada Arapça Konuşmak

Rüyada Arapça konuşmak, saygınlığınızla başarılı olacağınız ve kazanç elde edeceğiniz bir projeye işaret eder. İstediğiniz mevkilere yakın zamanda adım atacağınıza ve bunun devamını da getireceğinize alamet eder.

Konuşmak

“Rüyada Konuşmak Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Vefat eden hanımımla rüyamda telefon ile görüştüm. Sesini çok net duydum, kendisini görmedim, sadece sesini duydum. Bana çocuklarımızı sordu “Onlara iyi bak” dedi. Ben de “Tabiki hatunum merak etme” dedim konuştuk.

  2. Gurbette bir erkek arkadaşım var ama ses tellerinden sorunlu sesi çıkmıyor. Rüyamda onun sesini yengesinin sesinden konuşurken duyuyordum. Bana kötü şeyler söylüyordu. Ne anlama gelir ki bu?

  3. Rüyamda koşuyorum ama korkmuyorum. Yüksek bir yerdeyiz sabah olmaya yakın, bir yerde arkamdan birileri sürekli itiyor ve atlıyorum rüyamda. Yakın zamanda arkadaşımı kaybettim ve onun beni çağırması, konuşması, benden bir şey istemesi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir