Rüyada Konuşmak Görmek

Rüyada güzel ve etkili konuştuğunu görmek, benzersiz bir şekilde şeref ve yüceliğe erişmeye ve mülk sahibi olmayan işarettir. Rüyada güzel konuşmak, tüccar için işini yapmaya; sanatkar için yüksek başarı ve üne; yönetici için üst makam ve geniş imkanlara delalet eder.

Rüyada tanımadığı biriyle konuşmak, insanlarla rahat iletişim kurmaya; tanıdık biriyle konuşmak anlaşma ve kaynaşmaya işarettir. 

Rüyada konuşma güçlüğü çektiğini görmek, mahkemesi olanın delil ve şahit bulamamasına, diğerleri için çevresine yük olmayan yorulur. Bütün dillerde yahut birçok dilde konuştuğunu görmek, geniş alanlara yayılan şöhrete ya da geniş boyutlu iş ve imkanlara delalet eder.

Ayrıca Bakınız; Söz / Söz Söylemek, Sohbet.)

Konuşmak

“Rüyada Konuşmak Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Vefat eden hanımımla rüyamda telefon ile görüştüm. Sesini çok net duydum, kendisini görmedim, sadece sesini duydum. Bana çocuklarımızı sordu “Onlara iyi bak” dedi. Ben de “Tabiki hatunum merak etme” dedim konuştuk.

  2. Gurbette bir erkek arkadaşım var ama ses tellerinden sorunlu sesi çıkmıyor. Rüyamda onun sesini yengesinin sesinden konuşurken duyuyordum. Bana kötü şeyler söylüyordu. Ne anlama gelir ki bu?

  3. Rüyamda koşuyorum ama korkmuyorum. Yüksek bir yerdeyiz sabah olmaya yakın, bir yerde arkamdan birileri sürekli itiyor ve atlıyorum rüyamda. Yakın zamanda arkadaşımı kaybettim ve onun beni çağırması, konuşması, benden bir şey istemesi nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir