Rüyada Bakan Görmek

Ayrıca bkz: Başbakanla Konuşmak, Devlet Adamı

Rüyada devletin işlerini yürüten bir bakanı rüyada görmek, işlerde başarıya ulaşmaya delalet eder. Bakanla bir sofrada yemek yediğini görmek, devlette olan bir işin hayırla neticeleneceğine işarettir.

Rüyada kabine üyelerinden birini güler yüzlü görmek, sevinç ve müjdeye delalet eder. Asık çehreli birini görmek, gam ve kedere delalet eder.

Rüyada bir bakan görmek hayatınızda birtakım olumsuz değişikliklerin ve aksiliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyasında bakan, başbakan gibi devlet adamlarını görmek, kişilerin sıkıntılarına çare bulunacağına işaret eder.

Rüyada bir bakanla konuştuğunu görmek, amaçlarınıza kolaylıkla ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada bakanla birlikte yemek yediğinizi ve bu suretle onunla dost olduğunuzu görmek, bugünlerde devlet dairesinde bekleyen bir işinizin sonuca ulaşacağına delalet eder.

Rüyada bakan görmek, bir iş adamının yardımını göreceğinize ve devlet kapısında istediğiniz bir işinizin olacağına işarettir.

Bakan

“Rüyada Bakan Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Arkadaşlar, ben rüyamda ailemle geziyordum. Ben bir şeye bakmaya gittim arkama baktığımda Recep Tayyip Erdoğan’ın ailemi asfalt düzeltme makinesiyle ezdiğini gördüm. Onlar ölmüştü. Ben çok ağladım sonra Başbakanı öldürdüm. Bunların manası nedir?

    1. Rüyamda dışişleri bakanlığına bakan ile görüşmek için bakan tarafından davet edildim. Bakanlık binasının içinde dizi karakteri Polat Alemdarı gördüm. Ellerini ovuşturuyordu ve tedirgindi. Bana bir şey demek istiyordu ama hiç konuşmadı. Ben ona “sen ne geziyon la” dedim, cevap alamadım. Asansöre doğru yöneldim. Bu ne anlama gelmektedir?

  2. Rüyamda çalışma bakanı Faruk Çelik Bey ile yaşadığım şehirde iki tane işsiz arkadaşı gördüm. Bana “Bu iki kişiyle beraber sizi aynı işe yerleştireceğim” diyordu.

  3. Rüyada devletin başında Putin’i görmek onla samimi sohbet etmek durumu yorumlar mısınız?

  4. Rüyamda iç işleri bakanı Süleyman Soylu’yu gördüm. Kendisinden iş istedim ağlıyordum resmen gözyaşı döküyordum. Yok dedi, kabul etmedi daha sonra kabul etti isteğimi ve uyandım rüyadan… Bu neye delalettir hocam hızlı cevap verip dönüş yaparsanız sevinirim.

    1. Rüyada Sn. Süleyman Soylu’yu gördüm iade ile ilgili konuştuk hayırlısı olsun inşallah gerçekleşir.

  5. Bende bugün rüyamda icişler bakanımızı gördüm rüyamda dertlestim onunla içimi döktüm aynı gerçek gibi huzur buldum Allah onu başımızdan eksik etmesin rüyada da olsa gördüm Adam gibi adam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir