Rüyada İçki İçmek Görmek

Rüyada rakı, konyak, viski vs. içmek, haram mala işaret eder.

Rüyada şarap içmek, haylazlığa; güzel bir bahçede şarap içmek, dünyada kuvvet ve iktidara, ahirette kevser şarabı içmeye delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; İçmek, Sarhoşluk Veren Şeyler)

İçki İçmek

“Rüyada İçki İçmek Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Benim rüyalarım çok karmaşık. Bir rüya gördüm içki alemine tövbe ettim ardından bir rüyada Kâbe ye gidip Kâbe’yi öptüm onun arkasından bir camide cemaatle beraber ezan okuyordum sonra bir rüya daha gördüm onu anlatamam size. Ben o rüyanın kimseye nasip olacağını sanmıyorum sonra o rüyam için istihare namazına yatıp Allah’tan elçi istedim bir dağda yolumu kaybediyordum ateş böcekleri bana masmavi ışıklar saçıyordu. Yola belki milyonlarca böcek sonra uyanıp işe gittim. Allahtan istediğim elçi gelmişti işyerime benim haberim yoktu arkasından namaz kıldım ve tövbesini aldım sonra anladım ki menzilmiş. Ben menzile gitmek için çok ağlamıştım ama gidemiyordum. O bana geldi ve ağladığım yerde elini öptüm, tövbesini aldım. Şimdiyse rüyamda içki içiyordum ve pişman oluyordum. Bir bayanla beraber olacaktım ve arkadaşım 2 bayan getirmişti. Bana gelen bayan kabul etmiyordu. Ben de ona diyordum merak etme ben tövbeliyim seninle olamam ama yine pişmanlık olduğu halde içki içiyordum istemeyerek.

  2. Selam ben normal hayatımda içki içen biri değilim, bu tür rüyalar pek görmem. Rüya tabirini okudum. Rüyanın tamamını ele alarak yorumlayınız, diyor fakat ben çok zaman karışık rüya görür, sadece etkisinde kaldığım anı hatırlayabilirim. Hep böyle olur.

  3. Rüyamda bir kızla beraber olmuşum ama o kızı arkadaşımı seviyorum sonra içki içmişim geri tükürdüm çeşmede ağzımı yıkadım sonra yeniden yanlışlıkla içki içtim ve yine yikadim çeşmede. ( kötü Türkçem için özür dilerim )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir