Rüyada İçki Görmek

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.

Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar.

Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.

Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi görmek yeni islerinizde basarili olacağınıza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla açilip israfa girmemeniz gerektigine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada içki görmek, meşakkatsiz meydana gelen haram maldir, içki içtigini gören kimse büyük günah isler ve genis rızka kavusur, içki kadehi ile içki Içtigini gören kimsenin eline haram mal geçer. Bazilari helal mal geçer demistir. içki akan bir nehri görse, o kimseye dünyada bir fitne isabet eder. içki nehrine girdiğini görse, o nehirden nail oldugu miktarca bir fitneye düser. Evlenmeyi ve ortakligi arzu eden kimsenin rüyada içki görmesi, iyi geçinmeye dair olan anlasmadir. Memurun rüyada içki içmesi, isinden alinmasidir. Rüyada su ile kanstinimis içki içmek, bazisi helal, bazisi haram maldir. Bazi tabirciler, bu ortaklik malidir bazilari da, bir kadindan mal alir ve bu mal ile fitneye düser, dediler. Bir kimse içki yapmak için üzüm siktigini görse, devlet hizmetinde büyük islerde bulunur. Meze bulunan içki meclisine davet edildiğini gören kimse, cihada ve sehitlik rütbesini kazanmaya davet edilir. Rüyada görülen içki, fitne, ser, düsmanlik ve kizginliga, bazen dert ve hastalıktan sifa bulmaya, Bazen de, delilik ve kendisini hissetmek ve düsünmekten alikoyan bir üzüntü ve keder sebebiyle aklin gitmesine işaret eder içki içtigini gören kimse issiz ise bir hizmette istihdam edilir. Yahut fakir ise zengin olur. Bekar ise evlenir. Hasta ise hastaligindan kurtulur. içki, yalan, hezeyan, makbul olmayan söz, sim ifsa ve zinaya işaret eder. Bazen de içki, zina eden kadina işaret eder. Rüyada içki görmek anne babaya asi olmaya veya emlaktan bir şey satmaya yahut borçlanmaya yahut mal ve mülkün gitmesine işaret eder. Rüyada içki içmek, içenin ahmaklik ve cehaletine işaret eder. ölmüs salih bir kimsenin rüyada içki içtigi görülse, o ölü ahirette nimet içerisindedir. Ancak, hayatta iken içki içen bir ölünün rüyada içki içmesi hayirli degildir. O ölünün günahkar ve azap içinde bulunduguna işaret eder. içki görmek, evlenmek isteyen kimse için hayra delildir.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. Berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar.

Rüyada şerbet, şurup gibi içkiler daima hayırlı sayılırlar. Berrak ve güzel renkli olmaları koşuluyla iyidir. Buna karşılık içinde alkol olanlar iyiye yorulmazlar.

İçki

“Rüyada İçki Görmek” üzerine 13 yorum

  1. Rüyamda bize birileri geliyormuş, yanlarında da içki getiriyorlarmış. Annem çok kızıyormuş ama bişey diyemiyormuş. Birlikte yemek yiyormuşuz sonra ben şarap ve çok az kalan birayı gizlice içmek istiyormuşum. Şarabı şişesiyle dikiyorum ama içemiyorum bir türlü ağzıma bulaşıyor falan bırakıyorum. Kimse görmesin diye annem geliyor ağzımı falan siliyorum kırmızı olmuş anlamıyor ama yorumlarsanız çok sevinirim bu aralar tuhaf tuhaf rüyalar görüyorum. Hepsi kötü daha mı kötü olacağım kötüyüm zaten.

  2. Ben rüyamda tam olarak içki içmedim. Birisi bana içki veriyordu. Kuzenlerimle masaya oturuyordum. Tam içkiyi içecekken vazgeçiyordum. Bunun anlamı nedir, bir fikriniz var mı?

  3. Rüyamda gezi parkına karşı olduğum halde, gezi parkı eylemlerinin içindeydim. Tanıdığım ünlüler ve yakın arkadaşlarım içki içiyordu, hem de çok fazla. Ben içmedim ama korktum.

  4. Rüyamda efesi ağzıma aldım içiyordum ama ağzıma alıp bana güzel gelmiyordu. Yine ağzımdan atıyordum yani içmiyordum. İlk seferinde ağzıma aldığım zaman içip içmediğimi hatırlamıyorum ama efesi alıyordum. Bana hiç güzel gelmiyordu yine tükürüyordum, atıyordum ağzımdan. Bu rüya tabirini cevaplarsanız çok sevinirim. Saygılar, teşekkürler.

  5. Rüyamda eniştemi ramazan ayında içki içerken gördüm kendisi orucunu hiç bırakmayan birisidir. Cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  6. Ben rüyamda arkadaşımın biri bana sanırsam şarap veriyor rengi koyu sarı bende o şarabı döküyorum sonra da bana içtin mi diye soruyor ben de he içtim diyorum ama bana veren arkadaşımı hiç sevdiğim bir arkadaş değil 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir