Rüyada İçki / İçki İçmek Görmek

Rüyada içki içtiğini görmek, yapılacak olan seyahate ve bu seyahatte insanlarla tanışacağınıza işaret eder.

Rüyada içki görmek

Rüyada içki görmek, ailece çıkacağınız seyahatinizin güzel geçeceğine delalet eder.

İçki şişesi görmek

Rüyada içki şişesi görmek, yolculuğunuzun maddiyatla ilgili olmayacağına, insanları mutlu etmek için bir miktar para harcayacağınıza işaret eder.

İçki satın aldığını görmek

Rüyada içki satın aldığını görmek, dostlarınızın keyifli geçeceğine dair sizi davet edecekleri bir seyahate işarettir.

İçki sattığını görmek

Rüyada içki sattığını görmek, tatile çıkmak istediğinize fakat vaktinizin olmadığına işarettir. Ancak en yakın zamanda bir seyahate çıkacağınıza dair bir işarettir.

İçki şişesi kırdığını görmek

Rüyada içki şişesi kırdığını görmek, yalnız çıkacağınız bir seyahatte umduğunuzdan daha farklı bir yolculuk geçireceğinize yorumlanmaktadır.

İçki sofrası görmek

Rüyada içki sofrası görmek, dostunuz ya da eşinizle eğlenceli bir seyahate çıkacağınıza delalet eder.

İçki içip sarhoş olduğunuzu görmek

Rüyanızda içki içip sarhoş olduğunuzu görmek, birden gelişen bir olay karşısında çıkmış olduğunuz bir seyahat sırasında çokça vaktiniz olacağına ve iyice dinleneceğinize yorumlanır.

İçki içtiğiniz halde sarhoş olmadığınızı görmek

Rüyada içki içtiğiniz halde sarhoş olmadığınızı görmek, çıktığınız seyahat sırasında ansızın bir haber alacağınıza ve seyahatinizi yarıda bırakıp geri dönmeniz gerektiğine delalet eder.

İçki istediğinizi görmek

Rüyada içki istediğinizi görmek, eğitim ile alakalı bir yolculuğa çıkacağınıza ve uzun süre orada kalacağınıza delalet şeklinde tabir edilmektedir.

İçki / İçki İçmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir