Rüyada Adam Görmek

Ayrıca Bakınız; Erkek.

Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşmak, yeni ve iyi bir arkadaşlığı işaret eder. Rüyada bir kadının tanımadığı bir adamın elinden tuttuğunu görmesi, yeni birileri ile tanışacağınız anlamına gelir. 

Rüyada size tanıdık gelen güçlü bir adamın yardımını aldığınızı onun sizi koruduğunu gördüyseniz, gerçek hayatta güçlü kuvvetli bir adamın yardımına ihtiyaç duyacaksınız demektir.

Rüyada bir adamla kavga ettiğinizi görmek, ev içinde bir sıkıntıyı delalet eder. Rüyada bir adam öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Rüyada bir adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğunun, adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığın habercisidir.

Rüyada bir adama iyilik etmek, yakın çevrede yardıma muhtaç ama tanımadığınız birine işaret eder. Rüyada tanınmayan bir adama para vermek, can sıkıcı bir dedikoduyu, bir adamdan para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir. Rüyada daha önce tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığın gelişeceğine gösterir.

Rüyada bir adamı yaraladığını görmek, kişinin günah işleyip birtakım hatalar yapacağına delalet eder. Rüyada kişinin kendi nefsini öldürdüğünü görmesi ise hayra işarettir. Rüyada kasten veya haksız olarak bir adamı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin günahkar olduğuna delalet eder.

Rüyada bir kalabalık bir adam grubunun kavga etmesi mahallede ya da çalışılan yer içinde bir sıkıntıyı işaret eder. Rüyada ölmüş adamların yerde topluca yattığını görmek hayatın uzunca bir kısmında umutsuzluğun ve ekonomik darboğazın hakim olacağına işarettir. 

Rüyada bir adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna; adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığa, birisine iyilik etmek; yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, dedikoduyu, para almak; emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağını belirtir.

Rüyada bir adama hakaret etmek, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işarettir. Yakışıklı bir adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Adam, boylu poslu ise desteğe; temiz pak giyinmiş hoş biri hayırlı habere; üstü-başı pis ise tatsız dedikodu; cılız, solgun bir adam ise umudun boşa çıkmasıdır. Rüyada adam görmek, birçok şekilde yorumlanır.

Rüyada yolda herhangi bir adam ile tartıştığını görmek, evinde eşi ile arasının açılacağına; taksi şoförü bir adamla ile ağız kavgası yaptığını görmek, patronu veya iş ortağı veya amiri ile anlaşamadığına işarettir. Birlikte iş yaptığı ortağına veya emrinde çalışan bir işçiye veya memursa, masa arkadaşı bir adama bir ikramda bulunduğunu veya onlarla birlikte bir yemekhanede yemek yediğini gören, büyük bir nimete ulaşır veya kazancı artar.

Rüyada yakışıklı adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Rüyada serseri bir adam görmek hayatınızın düzeninin bozulacağı ve dışardan hayatınızdaki alım gücüne karşı bir tehdit ile karşılaşacağınıza işaret eder. 

Rüyada bir adamın sokakta perişan bir şekilde uyuduğunu görmek etrafınızda olup biten can sıkıcı olaylar çok sıkılacağınızın ve onlara çözüm getirmek için harekete geçmeniz gerektiğinin göstergesidir.

Adam

“Rüyada Adam Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Aramalarda adam sözcüğünün aramasını yaptım bir insanı boğazlamak, öldürmek gibi çok anlamsız bir açıklama çıktı. Lütfen tabire bakıp inceler misiniz? Eminim rüya tabiri kaynaklarınızı tararken yanlış ekleme yaptınız.

  2. Rüyada adam görmek tabirini düzenlemişsiniz yine aynı rüyayı gördüğümde saçma sapan açıklamalar vardı yani konuyla alakasız şimdi okuduğumda daha anlamlı şeyler var ben de hep aynı rüyayı mı görüyorum ne…

  3. Merhaba, rüyamda arkadaşlarım ve eşimle kahvaltıya gitmiştik ama ben bu kahvaltıya benim tanıdığım ama alakasız birini de davet etmişim. Bu kesinlikle gerçek hayatta yapmayacağım bir şey. Gelen kişi kahvaltıdan sonra hemen ortamdan gidiyor ve bu kahvaltı için çok uzaktan çağırmışım onu. Bunun bir anlamı var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler.

  4. Eski iş yerindeki müdürüm vefat edeli 1 sene oldu. Rüyamda onunla beraber masa da oturmuş sorunlu olan bir makinemin hakkında konuşuyordum. Bana boşver yapma öyle kalsın diyor bende beraber yaptığımız sorunlu makineleri nasıl düzelttiysem bunu da düzelticim dedim ve uyandım. Ne anlamı vardır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir