Rüyada Aile Görmek

Rüyada aile görmek, zenginlik ve saadete işarettir. Rüyada kişinin kendi ailesini görmesi hayra yorumlanır.

Rüyada aile görmek ne demek, zenginliğe, sıhhat içinde yaşamaya; fakir kimseler için de maddi yönden rahatlamaya işarettir.

Ayrıca bkz: Aileyi Görmek, Amca Çocuklarını Görmek

Rüyasında ailesini gören kişi, uzun zamandır görüşmediği aile fertleriyle görüşür veya önemli bir kaybettiği şeyi bulur.

Rüyada kişinin ailesini neşeli görmesi; hayırlı, sevinçli haberler alacağına; kederli görmek ise kötü bir habere işarettir.

Rüyada görülen aile karanlık bir yerde oturuyorsa, iş ve parayla ilgili sorunların halledilmesi için zaman gerekiyor demektir. Aile aydınlık ve ferah bir yerdeyse, güçlü bir destek, başarılı bir girişim için yeterli olacak demektir.

Rüyada aile fertlerini bir arada görmek varlığa ve huzurlu bir hayata delalet eder.

Rüyasında ailesiyle birlikte oturduğunu gören kimse, maddi açıdan çok güçlü duruma gelir.

Aile

“Rüyada Aile Görmek” üzerine 13 yorum

 1. Benim sorum var. Rüyamda ölmüş annemi gördüm. Hiç tanımadığım bir dairede oturuyor. Ben yanına gidiyorum ve annem bana çok kızıyor, aşağılıyor ve yanında ablalarım vardı. Ablam da bana kızıyor ve bir tokat atıyor, beni de evden kovuyorlar. Ben dışarıya çıkıp sarı bir taksiye binmek için kapıyı acarken son bir defa annemin oturduğu daireye yukarı bakıyorum. Pencerede bir aile tablosu görüyorum, iki ablam, annem ve bir çocuk onlar baktığımı görünce perdeyi kapatıyorlar. İçime bir korku düştü. Lütfen bana anlamını yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  1. bende senin gibi bi rüya gördüm ailen sana kızıyosa demeki iyi bi yere gideceksiniz ama sana iyi davranıyosa kötü bişey olacağına işarete eder.

  2. bende senin gibi bi rüya gördüm ailen sana kızıyosa demeki iyi bi yere gideceksiniz ama sana iyi davranıyosa kötü bişey olacağına işarete eder.

 2. Bu ne kardeşim reklamdan okunmuyor ki. O değil, reklam kapanmıyor da nasıl okuyacağız?

  1. Merhabalar,

   İşletim sistemimizden rüya tabiri okurken herhangi bir reklam bozukluğu göremiyoruz.

   Size yardımcı olabilmemiz için hangi tarayıcıyı kullandığınızı söyleyebilir misiniz bize? Örneğin; Chrome, Firefox, İnternet explore, safari gibi. Eğer bunlarla ilgili bir problem olmadığına eminseniz işletim sisteminizde bir sorun olabilir. En yüksek ihtimal ise bilgisayarınıza virüs girmiş olmasıdır. Bu durumda güncel bir antivirüs programıyla genel bir tarama yapmayı deneyiniz.

   Not: Herhangi bir sorun karşısında iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

  1. Eğer aileni bir arada ağladığını görüyorsan hayırlı bir iş olacak düğün gibi aydınlık bir yerdeysen eğer ölüm haberi olacak canım

  2. eğer aileni bi arada ağladığını görüyorsan hayırlı bi iş olacak düğün gibi aydınlık bi yerdeysen eğer ölüm haberi olacak canım

 3. Rüyada ailenden toplu miktarda para yardımı aldığını görmek neye işarettir?(Bu arada ciddi bir ekonomik krizdeyim.)

 4. Merhaba ben bekarım. Bir arkadaşım rüyasında benim ailem olduğunu görmüş. Manası nedir?  Şimdiden teşekkürler.

 5. Merhabalar ben rüyamda bir arkadaşıma gidiyordum arkadaşım erkek neden gittiğimi hatırlamıyorum sonra ailesi geliyor beni görünce seviniyorlar ben de seviniyorum onlara kayınvalide kayınpeder gözüyle bakıyorum birlikte yemek yiyoruz falan ancak bu arkadaşımla gerçek hayatta aşkla ilgili bağımız yok bunun anlamı nedir ne olur cevaplayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir