Rüyada Abiyi Görmek

Rüyada abiyi görmek beklenen bir haberin geleceğinin müjdesidir. Rüyasında abisini gören kişi uzaklardan bir haber alabilir, beklediği bir kısmet ile buluşabilir. Hayırlı işlere imza atabilir.

Rüyasında abisini gören kişi iş yaşamında büyük başarılar elde edebilir. Yeni bir ortaklık kurabilir veya bir yakınına destek olmak amacıyla bir miktar para verebilir.

Rüyasında abisini görmek gören kişi hayata geçirmek istediği projesini hayata geçirebilir. Rüyada abi görmek kişinin hayatında karşısına çıkacağı zorluklara karşı daima dirençli ve kuvvetli olacağını gösterir. Rüyasında abisini gören kişi eğer evliyse bir bebek haberi alabilir. Yeni bir ev veya araba sahibi olabilir. Abisi çok mutlu olacağı bir haber alabilir. Rüyasında abisini gören kişinin abisi evlenebilir.  

Rüyada abisini gülerken görmek gören kişinin karşısına fırsatlar çıkabilir. Yeni bir kısmet ile tanışabilir. Uzun zamandır birlikte olduğu kişi ile nikah masasına oturabilir. Abisinin sağlığı bozuk ise olumlu ilerlemeler olabilir.

Rüyada Abiyi Öpmek

Rüyada abiyi öpmek iş hayatında bazı yeniliklerin yapılacağına işarettir. Rüyasında abisini öpen kişinin kendisi veya abisi yeni bir işe atılabilir. Paraya ihtiyacı olabilir.

Rüyasında abisini öpen kişi abisine maddi anlamda destek olabilir. Ortak iş yapabilir. Abisinin hayırlı ve bol kazançlar elde etmesine neden olabilir. Birlikte şimdi ve daha sonra ortak bir iş yapabilirler. Rüyasında abisini öpen kişi abisinin bir organizasyonuna katılabilir. Abisinin terfi kutlaması, iş yeri açılışı, mezuniyet, düğün, nikah vb bir organizasyonuna gidebilir. Abisi eğer evli ise bir yeğeni doğacak olabilir. Abisinin maddi açıdan rahatlayacağı bir dönem olabilir. Abisine pek çok maddi ve manevi yardımda bulunacak olabilir.

Rüyada Abiyi Hasta Görmek

Rüyada abiyi hasta görmek abinin ciddi sağlık sorunları yaşadığına veya yaşayacağına, kişinin de bu durumdan ötürü yaşadığı üzüntünün büyüklüğüne işarettir. Kişinin abisi ciddi kararlar vermek zorunda kalabilir. Rüyayı gören kişi abisinin vereceği kararı merakla bekliyor olabilir. Abisi yanlış bir karar verecek olabilir. Abisinin yanlış bir evlilik yapacağına, verdiği herhangi bir karardan büyük bir pişmanlık duyacağına işarettir. Abi verdiği kararlardan ötürü bir günah işlemek üzere olabilir.

Rüyada Abiyi Ölmüş Görmek

Rüyada abiyi ölmüş görmek kişinin aile hayatında aile bireyleri ile veya iş hayatında çalışma arkadaşları ile büyük bir sorun yaşayacağına işarettir. Kişi öğrenci ise okul arkadaşları yahut bir öğretmeni ile tartışma yaşayabilir ve bu durum onu normalden daha fazla üzebilir. Kişi bu problemlerin üzerine ailesinden ve yakınlarından uzaklaşabilir. Kendini onlardan soyutlayabilir. Aile bireyleri ile bir süre konuşmak istemeyebilir. İş hayatında yaşadığı  sorunlardan dolayı işinden ayrılabilir. Evli ise eşi ile problemler yaşayabilir ve eşiyle arasında geçen kavga nedeniyle ailesinin evine gelebilir. Ailesi tarafından mutsuz edilmeye işaret olabilir. Aile bireylerinden biri çok büyük bir hata yapmış olabilir ve bu, kişiyi çok fazla üzebilir. Kişi bu zorlukların üstesinden gelmezse uzun bir süre sıkıntı çekip, kendiniz üzebilir.

Rüyada Abiyi Dövmek

Rüyada abiyi dövmek abiye müjdeli bir haber iletileceği anlamına gelir. Bu haberi ileten bir başkası ve rüyayı gören kişinin kendisi olabilir. Abisinin uzun zamandır beklediği bir müjdeyi, terfiyi, evliliği, yeni doğacak olan bebeği ona müjdeleyebilir.

Rüyasında abisini döven kişi abisini herhangi bir yolla çok mutlu edecek demektir. Ona herhangi bir konuda yardım edip destek olabilir. Maddi bir ihtiyacını giderebilir. Rüyada abiyi dövmek abinin iş hayatında veya aile hayatında başarılar elde edeceğine ve bu başarıların sebebi olma anlamına gelir.

Ayrıca bkz: Ablayı Görmek, Aile 

Abiyi

“Rüyada Abiyi Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Birkaç ay önce rüyamda, abimin düğününde tanımadığım bir erkek ile düğün öncesi buluşup beraber düğüne gittik ve orada dans ettik. O oğlanı şimdi tanıyorum.

  2. Ben de 3 gündür abimi rüyamda görüyorum inşallah iyi bir şeydir öyle de çıktı. Benim face de de paylaştım. İyi şeyler dediler.

  3. Ölmüş olan abimi rüyada namaz ‘da saf durmuşken etrafıma bakıldığım anda sağ yanımda durduğunu gördüm. Hiç bir şey konuşmuyordu sadece bakıyordu bunun tabiri nedir?

    1. Rüyada menzili beli olan bir yolda teyzemin hoca oğlu ile yaya yolculuk yapacaktım. Orada ölmüş abim göründü, sen de gelecek misin, diye sorunca; hayır benim işim var, dedi. Ben elime ormandan düşen bir ağaç parçası ile sopa yaptım, yola devam ettim.

  4. Rüyamda büyük yüksek tavanlı bir evdeydim evin içinde abiyim ve ölmüş annemde var birde küçük bir köpek köpek açmış evin mutfağı çok büyük mutfağa köpeğin karnını doyurmak için birşeyler almaya gittiğimde annemi mutfakta görüyorum anneme köpeğin aç olduğunu söylüyorum annem acele etme oğlum diyor fakat ev gördüğüm kadarı ile çok bakımsız ve dışarda yağmur yağıyor ve evin çatısı aşırı bir şekilde akıyor hayırdır inşallah diyelim, değerli yorumlarınızı bekliyorum.Saygılarımla.

  5. Rüya da abimi ve ailesini süslü ve makyajlı lüks giyim tarzıyla gördüm. Yanıtız için şimdiden teşekkür ederim.

  6. Rüyamda abim bana bir video gösteriyordu.Sonra video da uzaylı falan diyordu.O videoyu bana iki kez izletti. Bunun anlamı nedir söylerseniz çok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir