Rüyada Ablayı Görmek

Rüyada ablasını gören kişi ailesi ile birlikte uzun zamandır beklediği müjdeli haber alır. Ailevi problemler, aile ile birlikte yaşanan maddi sıkıntılar bu haber ile birlikte hallolur.

Rüyada ablasını görmek kişinin iş yaşamında, okul yaşamında, evliliğinde yaşadığı problemleri aşacağına işarettir. Kişi yakın zamanda alacağı bir haber ile yaşadığı tüm sorunların üstesinden gelebilir.

Rüyada ablayı görmek alınacak olan çok hayırlı bir habere işarettir. Kişinin ablası ve tüm aile ile birlikte yaşadığı bir üzüntü son bulur ve gelen haber kişi ile ablasını birbirine yakınlaştırır.

Rüyada ablayı görmek tabiri kişinin hayırlı bir haber alacağına ve kendisiyle ailesi hakkında yapılan dedikoduların son bulacağına işarettir. Ayrıca rüyasında ablasını gören kişi bekar ise yakın zamanda ablasının vasıtasıyla hayırlı bir kısmet ile tanışabilir. Eğer kişi evli ise ablasına benzeyen bir bebek sahibi olur.

Ayrıca bkz: Aile, Abi, Teyze, Kardeş

Ablayı

“Rüyada Ablayı Görmek” için bir yorum

  1. Ben rüyamda babamlardayım. Eniştem orda ve yüzü çok tuhaftı, ablamı babama şikayet ediyordu, boşanmak istediğini söylüyordu. Ben de ağlaya ağlaya yalvarıyordum, çocuklara yazık diye. O da “Hayır daha fazlası olamaz” diyordu. Sonra ablama gidiyordum, bakıyordum ki ablam “Olmuyor olmuyor artık” diyordu birde bakıyordum, ayakları ve elleri kangren olmuş gibi. Bana diyordu ki; “Olmuyor, ayak giderse yürümek gider, el giderse iş gider ama benim en büyük ağrım belimde” diyordu. “Bunlar sorun değil, belimde gidince kuvvetim kalmadı, artık gücüm yok” deyip duruyordu. Ne olur çok merak içindeyim. Bana yorumunu gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir