Rüyada Abi Görmek

Bakınız; Kardeş.

Rüyada abi görmek onlarla kavgalı dahi olsanız büyüklerinizin desteğine ihtiyacınız olduğunun göstergesidir.

Rüyada abinizle kavga ettiğinizi görmek size çok önemli bir nasihatte bulunacak şeklinde yorumlanır. Kardeşlerin birbirleriyle oturup sakince konuşup dertleşmeleri gerekmektedir.

Rüyada abi ile iş yaptığını görmek ailecek bir güzel kutlama yapacaksınız veya bir sıkıntınızdan kurtulduğunuz için hep birlikte mutlu olacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada abinin hasta olduğunu görmek son zamanlarda onun için çok fazla endişelendiğinizin veya endişeleneceğinizin işaretidir.

Rüyada abiyi mutlu ve gülerken görmek onun hayatında sizi de ilgilendirecek olumlu gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada abi ile evlenmek, ailede erkeklere daha çok değer verildiğini kızların ikinci planla olduğunu ve sizin de bu durumdan çok rahatsız olduğunuzun işaretidir.

Rüyada vefat eden abi görmek, hayatta onun koruma ve desteğine çok ihtiyacınız olduğunun, onun yokluğunu dolduracak ve size abilik yapacak birinin olmadığının işaretidir. Bu sıralar bu rüyanın görülmüş olması ise başınızda kendi kendinize baş edemediğiniz bir şeyin göstergesidir. Ayrıca gerçekten güvendiğiniz başka insanlardan yardım almanızda fayda vardır.

Rüyada abiye yiyecek ya da içecek bir şey vermek, ona anne gibi yaklaştığınızın göstergesidir. Onun erkek olmasından kaynaklı ailede gördüğü değere olan kıskançlığınız, sizin onunla annesi gibi onu besleyen, yediren bir iletişim içinde görmenize sebep olmuştur.

“Rüyada Abi Görmek” üzerine 14 yorum

  1. Rüyamda abime kırmızı toz biber ve pul biber veriyorum. Onunla konuşmuyorum. Bana tek toz biberle pul biber istediğini söylüyor. Ben de ona veriyorum ve gidiyor. Bu rüyayı ikinci kez görüyorum. Çok merak ediyorum anlamını… Saygılarımla, Neslihan.

  2. Çevrenin etkisi ile abim ile evlenmeye niyetleniyordum. Çok düşünüyor üzülüyordum ama sonra olamayacağına, yapamayacağıma karar verdim. Abimin de niyeti vardı.

  3. Rüyamda beş yıl önce vefat eden abimi, bir kırmızı tırı kullanırken gittiğini gördüm. Bir kaç hafta öncede ona sarılarak sessizce ağlayarak yere düştüm ve ağlamaya sessizce devam ettim.

  4. Kardeşim rüyasında bizim evde benim, onunla farklı bir dille konuştuğumu görmüş. (Dediğine göre konuştuğum dil Arapça olabilir.)

  5. Rüyamda abim benim okuduğum okulda servisçiydi. Biz arabanın gelmesini beklerken bir polis arabası geliyor ve abim hakkında sorular soruyordu. Ben de cevaplıyordum. Sonra arkadaşım arabayla geliyordu mutsuz bir şekilde. Beni arabaya bindiriyordu. Abimi polisler götürüyordu… Yolda asker arabası olarak görüyordum. Abim ve arkadaşları asker arabasındaydı… Ağlayarak uyandım.

  6. Çöpte abimi yara bere içinde kıpırdamaya mecali yok bir halde gördüm. Ben onu aldım taksi ile hastaneye götürdüm.

  7. Uzun yıllardır görmediğim abimi gördüm rüyamda seyyar bir şey satıyordu, üstünde renkli ayakkabı ve kıyafet vardı. Cevaplarsanız.

  8. İki sene önce kanserden kaybettiğim genç kız kardeşimi görüyorum rüyamda aynı rüyayı birçok kez görüyorum.

  9. Abim cezaevinde. Bizim semtte bir cami var ve caminin içinde harabe bir yer var tabutların olduğu abimi orda gördüm. Elleri kelepçeliydi. Kelepçeyi çıkardılar ve abimle ben sarıldık. Yanımızda benim arkadaşlarımla abimin arkadaşları da vardı 😢 lütfen bu rüyayı açıklar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir