Rüyada Yeğen Görmek

Yakın bir gelecekte, işinizle ilgili büyük başarılara imza atacaksınız.

Yeğen

“Rüyada Yeğen Görmek” üzerine 12 yorum

 1. Rüyamda fırtına ve rüzgar çıktı yeğenlerinin dışardaydı, onlara seslendim, anlamadılar beni. Rüzgar sert olmaya başlayınca düşe kalka gitmeye çalışıyorlardı erkek yeğenim çamuru, suya düştü kalktı fakat rüzgardan devamlı düşüyordu. Ben evden çıktım sadece, erkek yeğenimi aldım, eve döndük Teşekkür ediyorum yorumunuz için şimdiden…

 2. Rüyamda (kız) yeğenim dayısıyla benim evime geliyorlar. Kapıda uyuşturucu içtiğini düşünüp, gözlerine bakıyorum. Gözleri kan çanağı şeklinde ve lakayıt bir tavırla bana gülümsüyor. Ben de odaya geç diye sinirleniyorum daha sonra akşam yemeği ailemleyiz. Ablama bakarak “Kuran'da en büyük günah insanın kendine verdiği zarardır” diyorum. Örneğin topuklu ayakkabı giyip ayaklarına zarar vermek ya da jilet atmak gibi diyorum. Sonra hemen Kuran'ı Kerim'i alıp masaya dönüyorum.

 3. Ablamın oğlunu deniz kenarında güneşlenirken gördüm fakat anormal bir büyüklükteydi yeğenim. Hayır olsun inşallah…

 4. Ablam, ben, yeğenim, yolda giderken ben karşıya geçtim. Ablam ve yeğenim arkada kaldı. Ben karşıya geçtiğimde onlara kırmızı bir araba çarptı. Şoförü bayandı.

 5. Rüyada teyzekızı, ben, eşim aynı evdeydik. Akşam olduğundan aynı yerde teyzekızı, ben, eşim beraber aynı yatakta yatıyorduk.

 6. Ürkütücü bir rüya o kadar ki uyandırdı beni uykudan. Ufak yeğenimi tutmaya çalışıyorum bir tekne giderken bir atılmış hem ipi hem yeğenimi tutmaya çalışıyorum sonra bir anda elimden kaydı ve teknenin pervanesi sırtını çok derin kesti kan akmıyordu. Daha sonra hızlı bir geçişle bir cami avlusu veya hastane bahçesinde babasının kucağında gördüm, ölmüştü, yıkıldım resmen. Nedir acaba tabiri? Teşekkürler.

 7. Rüyamda ölmüş yeğenimi gördüm, el çantamı ona veriyorum. Ben müsabakaya gireceğim yere gitmek üzere. O da bana “Eyvah” diyor, hani neden verdin gibisine ama alıyor. Ben de belime mor bir şifon bağlıyorum, bacaklarım görünmesin diye. Teşekkürler.

 8. Rüyamda dayımın iki oğlunu gördüm sanki arabada hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Biri benim kucağıma yatmaya çalışıyor, o arada üstü açık bir arabayla ilerliyoruz.

 9. Rüyamda yeğenim rahmetli dedeme yemek yediriyordu. Elindeki yemeği dedemin ağzına doldurdu yiyemeyeceği şekilde. Bende dedeme niye eziyet ediyorsun diyerek yeğenimi dövdüm.

  Yorumlarsanız sevinirim…

 10. Selam rüyam da ablamı gördüm. Yeğenimin evine gidiyoruz ben balkonu yıkıyorum. Bir ara yatak odasına girdim baktım ki yeğenim hamileydi doğurmuş. Oğluyla  uyuyorlar.  Ablama kızın burada  doğurmuş diyorum. Hayırdır inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir