Rüyada Teyze Görmek

Rüyada teyze görmek , hayırlı bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir.

Rüyada teyzesini gören kişi çok güzel bir rüya görmüştür. Bu rüya beklenmedik bir kişiden size miras olarak çok büyük miktarda para kalacak demektir.

Birçok eleştiri alacaksınız.

Rüyada teyze görmek, hayirli bir rüya olup beklenmedik bir yerden miras ve paraya işarettir.

Birçok eleştiri alacaksınız.

Birçok eleştiri alacaksınız.

Teyze

“Rüyada Teyze Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Rüyada teyzemin evinde ve onunla konuşuyorum. Teyzem ise çorapları katlıyor ondan sonra teyzemin evinde teyze oğluyla konuşuyorum ve teyze oğlu patates kızartıyor.

  2. Teyzemi rüyamda gördüm. Hasta, konuşamaz, akılını mantığını kullanamayacak durumda iken (kendisi Alzheimer hastası) iyileşmiş olarak karşımdaydı. Kendisine sarılarak ağladım. İlginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

  3. Rüyamda teyzemi rahmetli kocasıyla tek katlı bir evin balkonda otuyor gördüm fakat ben, annem, babam biz teyzemlerin kendi evlerinde oturuyormuşuz. Pencereden teyzemlerle karşılıklı bakışıyoruz. Onların gözü hep evlerindeydi, onların gerçek evi bizimmiş.

  4. Rüyada eşimin teyzesinin bahçesi varmış. Çilek koparıyorum önce çilekler elimde küçük, yıkıyorum. Yiyecekken elimde kocaman 3 adet kıpkırmızı güzel çilek, çok lezzetli harika görünüyor. Sonra diğer elime de nektarı soyup veriyor. “Aslında bizim bahçede fazla çilek yok. Ben seneye ekerim daha çok yersiniz” diyor.

  5. Selamünaleyküm. Ben bu çarşamba gününe girmesinde gecesinde velhasıl kelam ben teyzemi rüyamda 3 ila 4 sefer gördüm ama ancak 1 keresinden de eniştemi teyzemle konuştuğunu gördüm. O da sesini duydum ya ama bu teyzem de benim annemin sütkardeşi ve de başka zamanlarda da görüyordum. Onu birkaç sefer daha da görmüştüm yani bu teyzemle rüyamda onu gördüğümde konuşma oluyordu tabi ki ama o da uzun değil yani birkaç kelime yani bazen de tabi ki yine gördüğümde ama konuşma olmuyordu. Tek sadece birbirimiz bakıyorduk. Evet, bunun yorumunu yapar mısınız, bu neye alamet oluyor net olarak?

  6. Rüyamda ölen kız kardeşimin evine heyecanla gidiyorum, salona giriyorum kalabalık, insanlar var. Kına gecesi yapılıyor, benim kına gecem diye düşünüyorum değil. Damatla geline bakıyorum tanımadığım kişiler. Teyzem elimden tutuyor bana, “Gökhan’la senin kına geceni de böyle yapacağız” diyor. Bana yorumlayabilir misiniz ve mail olarak gönderebilir misiniz?

  7. Yaşayan teyzem ölmüş ve gömülmüştü, eniştem de aynı şekilde. Ama ikisi de yaşıyor, ne anlama gelir?

  8. Rüyada kendi evimde ailemle beraber iken teyzem ve bir tanıdığımız bir paşamız ve eşleri var. Oturup sohbet edip konuşup yemek yiyoruz. Rüyada sadece teyzemin ve Paşamın yüzünü net olarak görebiliyorum.

  9. Yeğenim rüyasında beni yani teyzesini ölmüş görmüş. Cenazesinde teyzesinin eşinin hiç ağlamadığını ve iki çocuğunun şimdi bunlar ne yapacak diyerek kendinin üzüldüğünü ve diğerlerinin ağlamadığını görüyor. Yorum yapmanızı rica ederim.

  10. Beyaz büyük bir yatak üzerinde ördüğüm örgüleri rahmetli teyzeme gösteriyorum çok beğeniyor ve elimi öpüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir