Rüyada El Öpmek Görmek

Rüyada el öpmek, huzurlu bir yaşam sürdürmeye delalet eder. Rüyada el öpmek hürmetli, ihtiram ve iyi huy sahibi bir kimse ile tabir edilir.

Anne veya babanın elini öptüğünü görmek

Rüyada annenin veya babanın elini öptüğünü görmek, birbirine çok sadık olan aileye delalet eder.

Eşinin elini öptüğünü görmek

Rüyada eşinizin elini öpmek, mutlu bir yaşam sürdürmeye işaret eder.

Tanımadığı birinin elini öptüğünü görmek

Rüyada tanımadığı birinin elini öptüğünü görmek, etrafındaki insanlar tarafından çok beğenildiğinize delalet eder.

Ölmüş birinin elini öptüğünü görmek

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, etrafınızdaki insanlar tarafından ihtiram göreceğinize delalet eder.

El Öpmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada El Öpmek Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Be mübarek herifler yok şunun eli, yok bunun eli hepsini sıralamışsanız. Birde tanıdığı birinin elini öpmek diye yazsanız.

  2. Selamünaleyküm. Bugün rüyamda bir yaşlı bayanın elini öpüyorum sonra öğreniyorum ki hoşlanmadığım bir arkadaşın büyükannesi. Onlar nenenin sol elini öpüp sonra tükürüyorlar. Biz de iğreniyoruz ve de sonra bayanın sağ elini alıp tükürmeden öpüyorum. Kadın şaşırıyor, ben de diyorum ki, “Bizde adet böyledir” diyorum. Bunun anlamı nedir? Lütfen cevabınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir