Rüyada Öpmek-Öpüşmek Görmek

Rüyada birini öpmek, kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder.

Rüyada öpmek veya öpüşmek, yakınlık olarak yorumlanır. Tanıdığı birisini öpen çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır. Sevgilisini öpen tezde ondan haber alır. Kısa süre sonra da buluşur. 

Ayrıca bakınız: Alnından Öpmek, Sevgiliyi Öpmek

Rüyasında tanımadığı kadını öpen erkek, ani kararla evlenir. Çevresinden birini alır. Değerli bir taşı öpen kişi çok maddidir. Onun hayatında sevgini yeri yoktur.

Öpmek-Öpüşmek

“Rüyada Öpmek-Öpüşmek Görmek” üzerine 29 yorum

 1. Eski sevgilimle otururken, bana çok ilgili davranıyor bir anda başka bir erkek yüzünden küsüyoruz. Sonra ben kaçıp saklanıyorum orda ise sevgilimden de eski bir kız arkadaşım beni buluyor, öpüşüyoruz sonra ben eski sevgilimin yanına dönüyorum. Bunu nasıl yorumlarsınız?

 2. Eski iş arkadaşımla yine iş ortamında hal hatır sorarken yakınlaşıyoruz ve öpüşmeye başlıyoruz ve yürürken bile öpüşüyoruz. Ne anlama geliyor?

 3. İki gündür arkadaşlarımı sevgilileri ile öpüşürken görüyorum. Ne anlama gelir yardım eder misiniz ?

 4. Rüyamda çok sevdiğim bir büyüğüm yanıma gelip beni dudaklarımdan öpmeye çalışıyordu. Bense direniyordum ama kaçamadım. Beni öptü ve uyandım. ( O kişiyi yaklaşık 10 yıldır görmüyorum.)

 5. Rüyamda hoşlandığım ama birleşmemizin imkansız olduğu kişi beni bir yerden geçirmek için kucağına alıyor, kucağındayken öpüşüyoruz. Ama rüyada öpüşmeden önce ona pas vermiyorum, soğuk davranıyorum. Bunu nasıl yorumlarsınız?

 6. Rüyada karşılıksız sevdiğim arkadaşım beni durmadan öpüyordu. Ben engel olmaya çalışıyordum ama o gene öpüyordu, sonunda ben de bir kere öptüm.

  1. Aynen ben de öyle bir rüya gördüm. Beni de Koreli biri aynı şekilde öpüyordu, durması için dudağını ısırmıştım. Öpüştüğümüz odada ablam ve kardeşim de vardı.

 7. Ben rüyamda en yakın arkadaşımın eskiden sevdiği bir çocuğu gördüm onunla birlikte asansörde kalmıştık. Ben bağırıp yardım istiyordum, o da asansörün kapısını yumrukluyordu. Sonra yardım düğmesine bastı. Ben ağlamaya başlayınca o da “Bana güveniyor musun?” diyerek beni öptü ve yardım bekledik.

 8. Rüyamda bir adam, önceden tanıyormuşum sonra onu da bekliyormuşum, geldi öpüştük.

 9. Benim hoşlandığım biri var ama o başkasını sevdiğini söyledi ve rüyamda ona “Üzüldüğüme değecek biri olsun” diyorum ve o da bana “Seni hala düşünüyorum” diyor ve sonra beni öpüyor. Ama bu sırada sınıftayız, sınıfta hoca ve öğrenciler de var. Bu rüyayı nasıl yorumlarsınız? Lütfen yardım edin.

 10. Rüyamda Kenan İmirzalıoğlu ile öpüşüyordum çok iyi tanıdığım biriymiş. Ne alaka, hiç aklımda hayalimde olan biri de değildir.

 11. Merhaba, rüyam çok ilginç geldiği için yazma ihtiyacı duydum… Çalıştığım yerin yetkili sorumlu olan birisi onu rüyamda benim çalıştığım bölüme geldi, yanımda ki çalışan arkadaşa çıkışıyor “İlk önce bendim benim olacak” diye. Ben bu lafları duyunca işime dönüyorum bir bakıyorum ki, buzdolabına yaslamış arkadaşı dudağından öpüyor ama önümde engel vardı tam göremiyorum kendini. Geri çektiğin de bayan arkadaşım değil ünlü bir sanatçı olduğunu görüyorum.

 12. Hayatımda ilk kez aşık oldum ama aşık olduğum kişi beni sevmiyor, neyse onu rüyamda gördüm bir parktaydık ve bana içini döküyordu, onu aniden öptüm.

 13. İlk önce hepinize merhabalar. 15 yaşındayım. Ben anaokulumda sevdiğim kızı aklımdan çıkaramıyorum. Onu arıyorum ama bulamıyorum. Sonra bana bir arkadaşım (benim sevdiğim kişiyi biliyor) onu buldum diyor. Bende nerede buldun diyorum. Sonra bir sitede bulduğunu söylüyor. O siteye giriyorum. Evet, oradaydı ve konuşmaya başladık. Sonra bir yerde buluşalım dedi bende olur dedim sevinçle. Ertesi gün buluşup sohbet etmeye başladık. Sonra benimle bir dakikalığına gelir misin? dedi. Gittim ve bir anda beni öptü. Sonra bende onu öpmeye başladım. 10 dakika gibi öpüştük. Sonra uyandım. Bu ne anlama gelir?

  1. Pardon ama bir mahsuru yoksa hangi ana sınıfına gittiğinizi ya da hangi şehirde olduğunu yazabilir misiniz?

 14. Rüyamda hep öpüşüyordum 3 veya 4 defa gördüm zevkle ve kesintisizdi. Biri ünlü biriydi. Sizce bu nasıl yorumlanır?

 15. 3 yıl oldu eşim vefat etti. Rüya gördüm öpüştük bir de ilişkim oldu bakıyorum sabah yanımda yoktu. Bunu nasıl yorumlarsınız?

 16. Karımı bir şişman bir adamın uzanmış olduğu yatağın kenarında sessizce ağlarken gördüm. Adamın 17-18 yaşlarında bir kızı 13-14 yaşlarında bir oğlu da yatak kenarında dineliyor. Adama yaklaşıp soruyorum sorun nedir neden ağlıyor diye. Adam kulağıma bir şeyler söylüyor fakat ben anlamadım. Sonra karıma yaklaştım teselli etmek için ona sarıldım. Karımda bana sım sıkı sarıldı. Usulca öpmek istedim. Sonra sadece ayakta öpüşmeye başladık. Sizce bu rüyanın nasıl bir açıklaması olabilir.

 17. Rüya gördüm eski arkadaşım öpüştük ne gerçek mi anlamam açıklaması yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir