Rüyada Öpüşmek Görmek

Rüyada öpüştüğünüzü gördüyseniz, para ve itibar sahibi olup, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisini kazanacağınız anlamına gelir.

Öpüşmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Öpüşmek Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda Allah hayırlara getirsin tanımadığım bir erkek beni zorla dudağımdan öpmek istedi ama ben kesinlikle müsaade etmiyorum.

  2. Ben sevdiğim çocukla öpüşüyordum ama rüyamda ben bir yere gidiyordum, akrabalarım hastaydı. Tam 3 kere öpüştük. Ne anlama geliyor?

  3. Ben rüyamda karşı komşularımızın kapıyı hafif aralık bırakarak öpüştüğünü gördüm. Bu ne anlama gelir acaba?

  4. Rüyamda hiç tanımadığım bir çocuk sevgiliyiz ve öpüşüyoruz ve de ayrılmakta zorluk çekiyorum. Ne anlama gelir?

  5. Ben rüyamda tanımadığım biriyle isteyerek öpüşüyordum hem de ben uzanmıştım. Tanımadığım kişi de sevgilimdi, bu ne demek?

  6. Gün içinde gördüğüm tanıdığım bir erkek beni dudağımdan öptü seni bırakmayacağım diyordu yorumlarınızı rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir