Rüyada Sevişmek Görmek

Bir kimseyle Allah için seviştiğini görmek ilahi rahmet ve hoşnutluğa, hesapsız olarak esenlik yurdunu hak etmeye; İnançsız birinin Allah için seviştiğini görmesi hidayet bulmasına; Meşru olmayan her çeşit sevişme sonu ihanetle bitecek olan ortaklığa ya da velisiz ( ailesinin izni olmaksızın) evlenmeye delalet eder. ( Daha geniş tabir için Bakınız; Cinsi Münasebet.)

Rüyada seviştiğinizi görmek, güvendiğiniz bir insanın size tuzak hazırladığına işaret eder.

Rüyada sevişen iki insan görmeniz, yeni bir ask heyecani duymak arzusu ile içinizde kıpırdanmalar olduguna; kendinizi sevisir halde görmeniz, şimdilik bu duygudan uzak bulunduğunuza delildir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada Allah için sevistigini gören kimse, Allah’ın rahmet ve nzasina nail olur ve günahtan kaçinir.Kafirin Allah için seviştiğini görmesi, Müslüman olmasina; eger bu sevisme Allah için olmazsa, neticesi hiyanet olan bir ortaklik akdetmeye ve velisiz evlenmeye işarettir.

Rüyada seviştiğini görmek; kendi eşi ile olursa hayırlı haber ve olaylara, başkası ile olursa kötü bir iş için girilen ortaklıkta büyük zarara uğramaya işarettir.

“Rüyada Sevişmek Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Rüyamda yakışıklı bir erkekle sevişiyordum. Rüya yorumlama sayfanızdan çok memnunum. Harika yorumlarınız var. Başkalarına da tavsiye ediyorum.

    1. Dikkatli ol gamze K. Eşin seni en yakın zamanda çok iyi tanıdığın biriyle aldatacak. Gerçekten bende de oldu. Aynı rüyayı gördüm ve eşimin beni kuzenim ile aldattığını öğrendim. Daha doğrusu gözümle gördüm.

  2. Ben kızım ve kız kuzenimle sevişiyorum. Kapıda da bir adam var ve “Senin de şevval gibi olmanı istemiyoruz. Şevval kuzenimin adı” diyor.

  3. Ben sınıftaki kız arkadaşımla seviştim zorla ama birde sevgilim değil. Bunu açıklar mısınız? Not: Yanlış anlamayın rüyamda bugün gördüm.

  4. Rüyamda seviştiğim kişi çok haz alıyordu ve onu gittim dedem göremesin diye sakladım ama sonra bulamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir