Rüyada İlişki Görmek

Ayrıca bkz: Cinsel İlişki, Sevgiliyle İlişkiye Girmek, Rüyada Zina Görmek,   Rüyada Cinsi Münasebet Görmek, Rüyada Sevişmek Görmek

Rüyada ilişki görmek, rüyayı gören kişinin hayatının yolunda olduğuna, gittiği yolda emin adımlar attığına yorulur. İşle ilgili yaptıklarının meyvesini alacağına, başarı kazanacağına ve bir süre sonra sözü geçen, yetkili biri haline geleceğine yorumlanır. Kişi rüyasında mutlu bir ilişki yaşadığını görüyor ise gelecekte kendisine saygı duyulacağını, itibar elde edeceğinin işaretidir. Aynı zamanda kişinin hayatında hep doğru işlerde yer alacağına tabir edilir. 

Rüyada İlişkiye Girmek Görmek

Rüyada ilişkiye girmek görmek, rüya sahibinin işinde kendini gösterebileceği fırsatları olacağına ve bu sayede iş anlamında ön plana çıkacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi evliyse, eşiyle bazı konularda anlaşamayıp, problemler çıkacağına ve bunun doğrultusunda iki kişi arasında huzursuzlukların olacağının işaretidir. Rüya sahibi bekârsa, ilişkilerinin evlilikle sonuçlanacağına, hayırlı adımlar atılacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine yorumlanır. 

Rüyada Cinsel İlişki Görmek Diyanet

Rüyada cinsel ilişki görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin karşısına iyi insanlar çıkacaktır. Kişinin helal lokma yiyip, harama hiçbir zaman el uzatmayacağına, günahtan uzak duracağına işaret eder.

Rüyada cinsel ilişki görmek, rüya sahibinin hayatında iyi şeylerle karşılaşacağına, mutluluk duyacağına ve hayatının yolunda gideceğine delalet eder. Kişi çalışıyor ise mesleğinde mevki atlayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve başarı elde edeceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişi işsiz/çalışmıyor ise bir iş bulacağına, tanıştığı insanlar aracılığıyla kendisine iş kapıları açılacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Başkalarının yaptığı hatalarla tehdit etmek, kötü niyetli davranmak ve hayattan umudu kesmek gibi anlamlara yorulur.

Rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin kötü niyetli olduğunu ve başkalarına zarar verecek davranışlarda bulunacağına tabir edilir.

Bazı âlimlere göre rüyada başkasının cinsel ilişkiye girdiğini görmek; kişinin inzivaya çekilerek doğru karar almak için düşünmesine ve bunun sonucunda yaptığı kötülüklerin yanlışlığını anlayıp acı çekeceğine tabir edilir. 

Rüyada Eşiyle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada eşiyle ilişkiye girdiğini görmek rüyası, hayırlı bir rüyadır. Dinimizce de uygun olan bu durum, rüya tabirlerine göre şu şekilde yorumlanmıştır: Rüyada eşiyle ilişkiye girmek, rüyayı gören kişinin bol kazanç elde edeceğine, sofrasının bereketi olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi erkekse; kamu kuruluşlarında iyi bir mevkie geleceğine, iş hayatında yaşayacağı terfie yorumlanır. Rüyayı gören kişi kadınsa; ilişkide birkaç problem yaşanacağına ancak karşılıklı emek ve çaba sarf edilerek bu sorunların aşılacağına delalet eder.

Aynı zamanda rüyada eşiyle ilişkiye girmek tabiri, dış çevreden gelebilecek zararların minimuma ineceğinin de habercisidir. Çiftin etrafında kara bulutlar dolaşıyorsa, düzeleceğine, eşiyle sevinç ve neşe dolu günlerin yakın olduğuna tabir olunur. 

Rüyada Ters İlişkiye Girmek Görmek

Rüyada ters ilişkiye girmek, yakın bir arkadaşının rüya sahibine yapacağı bir hainlik olduğunun göstergesidir. Hıyanet peşinde olan bu kişi, yakın çevreden bir kişi olup, rüya sahibinin yüzüne gülüp, arkasından iş çevirmektedir.

Aynı zamanda rüyada ters ilişki görmek tabiri, eskiden yaşanan ilişkilerden biri hakkında çevreden kötü sözler duymak ve bu nedenle sinirlerine hâkim olamamak anlamlarına gelir.

İslam bilginlerine göre rüyada ters ilişkiye girdiğini görmek; rüyayı gören kişinin arkasından konuşan kişilerin var olduğuna, seveni olduğu kadar düşmanı da olduğuna delalet eder. Gerçeklerin gün yüzüne çıkacağına, iftiraların kimin attığının ortaya çıkacağına ve sizin için kötülük yapmak isteyen kişilerin kendilerine kötülük yapılacağına işaret eder. 

Rüyada Arkadan Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada arkadan cinsel ilişkiye girmek, yapılan hatalardan dönmeye, kişinin yaptığı yanlışlardan dolayı üzüntü duyduğuna ve suçluluk hissettiğine yorumlanır.

Rüyada arkadan cinsel ilişkiye girmek tabiri bazı yorumculara göre; çaba sarf edilerek kazanılacak şana, arzu edilen lüks hayata, iyi kazançlara delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin dikkatli davranarak, fedakârlık göstererek maddi ve manevi şekilde yükseleceğine tabir olunur. 

 

İlişki

“Rüyada İlişki Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda bir arkadaşıma selam verirken bir kız tanıdığım önüme geçip tahrik etti ve ilişkiye girdik. Başka kız da yanımıza geldi o da yattı ama onunla ilişki yaşamadım ve bu arkadaşlarım gerçek hayatta birbirlerini tanımıyorlar. Bir de ilişki yaşamadığım kızın vajinası tırtıklı gibiydi bunların anlamı kötü mü? Rüya çok gerçekçiydi anlamını yazar mısınız? Teşekkürler.

  2. Rüyamda ölmüş abimle anal ve normal ilişkiye girdiğimi gördüm. Sizden yorum rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir