Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Ayrıca bkz: İlişki Görmek, Cinsi Münasebet, Çıplak Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, büyük bir rütbeye delalet eder.

Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez.

Bir kimsenin rüyada bir kuşla cima ettiğini görmesi, düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyada hayvanla cima ettiğini görmek, arzusunun üstünde bir hayra nail olacağının alametidir.

Rüyada çıplak bir kadınla cima ettiğini görmek üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini görmek, kişinin yine düşman üzerine galip olmaya delalet eder.

Bir kimsenin rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini görmesi, fevkalade güzel bir rüyadır.

Rüyada küçük bir kızla cima ettiğini görmek, bakire bir hizmetçi ile tabir olunur.

Rüyada cennet kadınlarından birisiyle cima ettiğini görmek, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirlere nailiyete işarettir.

Yine rüyada cennet hurilerinden biriyle cima ettiğini görmek; sevinç, ferahlık ve saadete delalet eder ve o kişi dini bahislerden hayırlı bir şey duyar ve bununla da sevinir.

Rüyayı gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye; kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu ettiği şeye nail olmaya, eşinin de kendinden umduğu şeye kavuşmasına işarettir.

Rüyada bir çocukla münasebette bulunmak bir belaya bulaşmasına; bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya; çirkin ve eski elbiseli bir kadınla cinsi münasebette bulunmak şerre; erkek kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafından aşağılanıp horlanmaya işarettir.

Rüyada yoksul kimsenin oğluyla cinsi münasebette bulunmak, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; zengin ise oğluna mal ve dünyalık bırakmasına; kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görmek kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek cimrilik etmeye; bunu yapan kimse fakir ise hastalanmasına yahut nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya; eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmasına; arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasına işarettir.

Rüyada kadının ölmüş erkekle, erkeğin de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek, vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder.

Cinsel İlişki 

“Rüyada Cinsel İlişki Görmek” üzerine 24 yorum

 1. Her cuma günü güzel bir kadın ile ilişkiye giriyorum. Bunun tabirini öğrenebilir miyim sizden?

 2. Eski sevgilimin, “Bana cinsel anlamda yetersizdin. O yüzden ayrıldık, anlamadın mı?” Yorumunu rüyamda gördüm ve çok üzüldüm. Nedir bu?

 3. Rüyada küçük bir kız ile ilişkiye girip mahrem yerinden çok fazla kan gelmesi ve benim pişman olmam ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür.

  1. rüyada küçük değil ama ergen yaşlarda güzel bir kızla münasebet oldu bakirelik bozuldu kız çok pişmandı ama ben garip bir şekilde ferah ve mutluydum kan görünce ilişki son buldu zaten meni görülmedi

  1. Rüyamda yaşlı bir adamla ilişkiye girdiğimi gördüm ve beyaz meni gördüm. Ayrıca evliyim. Bunun yorumunu açıklayabilir misiniz?

 4. Rüyamda bir çiftin cinsel ilişkiye girdiğini görüyorum fakat cinsel organlarını görmüyorum bu ilişkiden önce de cinsel ilişkiye giren adamın cinsel organını görüyorum. Hayırdır inşallah.

 5. Dini nikahlı eşim 15 aydır beni badoo da ki hanımlarla aldatıyordu. Ve 1 haftadır ilişkimi kestim, ayrıldık. Dün gece onunla sanki yanımdaymış gibi cinsel ilişki yaşıyordum. Bir müddet etkisinde kaldım. Anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

 6. Bugünkü rüyayı yorumlamanızı istiyorum… Rüyamda teyzemin oğlu ile cinsel ilişkide olduğumu görüyorum o benim kardeşim gibidir ve rüyamda karısını boşanıp benim kızımla evlenmek istediğini söylüyor. Karısı da kurt şeklinde gelip bulunduğumuz yerin camından içeri bakıyor ve etrafta daha çok fazla kurt var… Şimdiden teşekkürler.

 7. Rüyamda iş ortağımı gördüm cinsel ilişkiye girdim ve üstümün pislendiğini gördüm. Erkek erkeğe ilişki yani rüyamda. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler.

 8. Ben 54 yaşındayım. Rüyamda annemle cinsel ilişkide bulundum. Annemse 78 yaşında ve yatalak. Devamında 51 yaşındaki kardeşimle cinsel ilişkide bulunduğumu gördüm devamında kardeşime çok kızdım. Bunun anlamı yorumu nedir?

 9. Düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Ben rüyamda amcamın kızı ile ilişkiye girdim o günden sonra hep onu hayal ediyorum.

  1. Anne kız kardeş diğer adıyla nikah düşmeyen biriyle cinsel ilişkiye girmek o evde haram yendiğine veya haram işlerle uğraşıldığına delalettir.

 10. Ben küçük bir çocuğum. Henüz ortaokul a gidiyorum. Rüyamda ailemin yatak odasına tanımadığım ve benden büyük bir genç kız girmiş. Yüzünü ve diğer gizli kalması gereken organlarını görmedim. Cinsel ilişkiye girdim. Sonra babası geldi onunla cinsel ilişkiye girdi. Ben de sessizce kaçmaya başladım. Genç kızın kardeşini de evimin koridorunda gördüm. O kapanmıştı ve hiçbir yeri açık değildi. Kaçmama yardım etti. Sonra uyandım. Söyleseniz ya bu ne anlama geliyor?

 11. Rüyamda kendi cinsel organıma ekmek içinde sosis soktum ve bundan zevk aldım. Ben evli ve bir çocuk annesiyim. Bu rüyamın bir anlamı olabilir mi?

  1. Bence bir anlamı yoktur. Siz o yattığınız gece kocanızla tartışmış olabilirsiniz ondan dolayi olabilir yani.

 12. Rüyamda apartmanımızdaki elli küsur yaşlarındaki yan komşumuzla kendimi cinsel ilişkiye girerken gördüm bunun sebebi ne olabilir?

 13. Rüyada bir ormanda yürüdüğünü ve bir çocuğun sürekli beni takip edip benim yanımdan ayrılmadığını gördüm ve bu çocuğu sırtıma alıp zarar görmesin diye o ormandan çıkardım. Bir sokağa geldikten sonra bu çocuğun yaşlı eski bir tanıdığım nineye dönüştüğünü gördüm ninenin de şeytana dönüştüğünü ve bana saldırdığını gördüm. Bunu bana açıklar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir