Rüyada Cinsel Organlar Görmek

Ayrıca bkz: Cinsel İlişki, Azmak Görmek, Vücutta Değişim, Erkeklik Organı, Kadınlık Organı

Rüyada cinsel organlar görmek, genellikle erkek ya da kadın fark etmeksizin iş hayatı ile yorumlanmaktadır. Kişinin hayatındaki hırsları, başarı kariyerlerini ifade eden bir simge olarak bilinmektedir. Bu kavram kadın cinsel organı görmek ya da erkek cinsel organı görmek üzerinde iki farklı şekilde incelenmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin cinsiyeti de rüyanın yorumlanmasında büyük önem taşımaktadır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek 

Rüyada erkek cinsel organı görmek, rüyayı gören kişinin erkek mi yoksa kadın mı olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Rüya sahibi erkek ise ve rüyasında erkek cinsel organı görüyor ise, birçok konuda tecrübe sahibi olacağına ve iş hayatında kariyer elde edeceğine işarettir.

Rüya sahibi kadın ise ve rüyasında erkek cinsel organı gördüyse, karşısına herhangi bir aşamada sorun çıkacağına ve bu sorunun üstesinden birinden yardım alarak kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek  

Rüyada kadın cinsel organı görmek, ev ve aile hayatı ile yorumlanmaktadır. Kişinin hanesinde mutlu ve huzurlu olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Kadında Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada kadında erkek cinsel organı görmek, rüya sahibinin bir ortaklık kurmasına ve ortaklıktan kaynaklı hayırlı bir iş hayatı başlangıcı yapmasına işaret etmektedir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Yalamak

Rüyada erkek cinsel organı yalamak, rüya sahibi olan kişinin kişisel hayatında lüks içerisinde yaşamak amacı ile yaptığı çalışmaları ifade etmektedir. Gelecek bir para, hediye vb. şekilde rüya sahibinin kısa süre içerisinde maddi açıdan zenginliğe kavuşacağını ve bir anda lüks içerisinde yaşamaya başlayacağını ifade etmektedir.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek 

Rüyada erkek cinsel organı tuttuğunu görmek, mesleki açıdan saygınlığın artmasına delalet etmektedir. Rüya sahibinin gücünün ve kudretinin yerinde olduğunu da göstermektedir. Ayrıca iş yaşamı için değerlendirildiğinde mevki ve makam sahibi olmayı işaret eder. Aşk hayatında cinsel istek ve tatmin olmayı ifade eder. 

Aile hayatında söz sahibi olunan ve fikirlerine önem verilen bir birey olacağını ifade eder. Rüyada erkek cinsel organı tutan, rüya sahibi açısından oldukça olumlu bir rüya yorumu yapılır.

Rüyada Erkeğin Cinsel Uzvunu Görmek 

Rüyada erkeğin cinsel uzvunu görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarı yakalamak ve istediği mevkiye kavuşabilmek için yapmış olduğu çalışmaları göstermektedir. Bu rüyaya göre, rüya sahibi kadın ya da erkek fark etmeksizin çalışmalarının neticesini alacak ve hak ettiği iş hayatındaki değere kavuşacaktır.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Erkek 

Rüyada cinsel organ görmek erkek için yorumlandığı zaman, sürekli olarak bir hedefe odaklanmış olan kişinin, o hedefine ulaşacağını anlatmaktadır. Ayrıca bu rüya tabiri, rüya sahibinin borcu var ise oldukça kısa bir süre içinde bu borçtan kurtulacağına işarettir.

Aile olarak ya da iş hayatında büyük bir sıkıntı yaşamış ise, ferah günlerin geleceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Kadın 

Rüyada cinsel organ görmek kadın yorumuna uygun olarak, kadın cinsel organını görmek hırslar ve hayaller ile yorumlanır. Ayrıca kadının da bu şekilde cinsel organ gördüğü bir rüya var ise, hayallerine kavuşacağını ifade etmektedir. Bir kadının hayali zenginlik, para, lüks içerisinde yaşamak olabilir. Bazen bir kıyafet, yüzük, bilezik gibi maddi değeri bulunan bir eşya da olabilir. İster büyük, ister küçük ne hayali var ise, onu elde etmek için bir adım atacağını ve sonucunda da başarılı olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Diyanet

Rüyada cinsel organ görmek diyanet yorumuna bağlı olarak kişinin hayallerini ifade etmektedir. Rüya sahibi başarılı olmak, zengin olmak, lüks içerisinde yaşamak için hayaller kuruyorsa ve bu şekilde bir rüya görüyor ise, diyanetin ahir zaman kitaplarına bağlı olarak yorum çıkarımlarında başarı için her şeyi yapması olarak ifade edilmektedir. Kişi kazanmak için çok çalışır. Çalışınca emekleri boşa gitmez ve hak ettiği saygıyı, hak ettiği mevkiyi ve layık olduğu zenginliği kısa süre içerisinde kazanır.

 Cinsel Organlar

“Rüyada Cinsel Organlar Görmek” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir