Rüyada Kadının tenasül uzvu Görmek

Rüyada kadinin tenasül uzvunu görmek, sikinti ve mihnet içinde bulunan kimsenin üzüntü ve kederden kurtulmasina. ihtiyaçli kimsenin ihtiyacini gidermesine, bekar için evlenmeye, yola gitmeye, sirket kurmaya, sirlari açiklamaya, madenlere ve gizli seylere muttali olmaya işarettir. Kadinin tenasül uzvu, yönelen mihrap ve kibleye, insanin sir kapisma ve hamama işarettir. Sikinti içinde bulunan bir kimse rüyada bir kadin organi görse, sikintidan kurtarir ve onun ihtiyaci gider. Eger uzak bir yolculuga giderse orada rahatliga kavusur. Bazen de o kimse eger sirket kurmayi arzu ediyorsa. rahatliga erisir. Eger rüyayi gören gizli ve maden gibi seyleri kesfedenlerden olursa. maksadina erisir. Bazen rüya sahibi akrabalarini ziyaret eder. Gördügü kadin organindan faydalanirsa, emanet olan bir malda tasarruf eder. Rüyada erkeklerde kadin organi, kadinlarda da erkek organi görülmesi erkegin kötü haline ve zillete düsmesine; kadinin metanet ve erkek karakterine sahip olduguna işarettir. Bazi tabirciler, rüyada k kendisinin kadinin organi gibi bir organi oldugunu görse, üzüntü, keder ve hapisten kurtulur. Düsmanin uzaklastirilmasini isteyen bir kimse rüyadada kadin organi görse, o kimsenin düsmani zelil ve hakir olur. Kadinin tenenasül uzvu, bal, hurma veya sarab saticisiyla tabir edilir. Rüyada bir kadininin tenasül uzvuna girdiğini gören kimse, ölür. Bazi tabirciler, kadin organi kan dökücü ve hilekar bir kimsedir, dediler. Bir kimse rüyada erkeklîklik organinin kadin organina dönüstügünü görse o kimsenin kuvvet ve yigitlitligi, acizlik ve zayifliga dönüsür. Bir kimse rüyada bir kadinin organini eliyle tuttugunu ve organinin erkek organina dönüstügünüm görse, o kadinin ahlaki bozulur. Eger kadinin organini daima erkek c organi gibi oldugunu görse, o kadin daima diliyle kocasina kahreder, herer sözde ve yapilacak her iste onunla münakasa ve kavga eder. Rüyada hehaniminin organini emdiğini gören kimse, cüz’i bir ferahliga erisir. Haniniiminin tenasül uzvunu arka tarafindan görse, o kimsenin ümit ettigi d dostluk ve sevgisi nefret, kin ve uzun süren bir düsmanliga döner. Bir hr kadin rüyada organina su girdiğini görse, o kadinin bir çocugu olur. Bir kimimsenin rüyada kadin organina sehvetle bakmasi veya dokunmasi kötü bir seyy ile ticaret yapmasina, bilmeyerek çiplak bir kadinin organina bakan kimsenbnin de haten bir is islemesine işarettir.

Kadının tenasül uzvu

“Rüyada Kadının tenasül uzvu Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Ben 24 yaşında bir bayanım. Rüyamda genç bir kadın bizim oturduğumuz eve kiracı olarak geliyor. Sonra babam o kadınla beni yine bizim olan başka bir eve götürüyor. Ama benim valizlerim de var. Sanırım birlikte yaşayacağız, diye düşünüyorum. Sonra kadın üstünü çıkartıp, çırılçıplak yatağa oturarak uzanıp, çok huzurlu bir şekilde uyuyor… Bu ne anlama geliyor?

    1. Ailenizden uzakta bir yatırım yapacaksınız. Maddi bir kaybınız olacak. Evlerden biri satılabilir.

  2. Merhaba ben rüyamda gökyüzüne doğru yükseldiğimi gördüm. Baya hızlı bir şekilde, sema doğru, düz bir şekilde, yüzüm ileriye bakıyordu. Ve olgun çağında bir kadın ya da yaşlıydı galiba. Onu da yeryüzüne yükseldikçe gördüm. Yanına vardım, bir şeyler söyledi ama hatırlamıyorum. Sonra onu geçerek biraz daha devam ettim. Sağımda ve solumda beyaz bir perde gibi güzel şekildeydi ve yeryüzüne inmedim. Ondan sonra kayboldum ve ne olduğunu sonra hatırlamıyorum. Uyandım. Yorumunu yapar mısınız? Şimdiden Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir