Rüyada Şirket Görmek

Rüyada ortaklık görmek, sevince ve dini esaslara uyularak yapılan alışverişe yahut dünyalık menfaate işarettir. Rüyada zengin biriyle ortak olmak; zengin olmaya yahut mirasa ermeye, ortaklık, insaf ve adalete işarettir. Ortaklık, sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder. Kötü giden işleriniz dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir.

Rüyada şirket görmek, toplum ve çevre ile ilgili olayları haber verir.

Rüyada biri ile ortaklık kurduğunuzu veya bir şirkete girdiğinizi veya bir şirketle ayrı bir ortaklık kurduğunuzu görmek; sevince, başarıya ve geçim bolluğuna delalet eder. Eğer kendi sermayesinden daha büyük bir sermayesi olan bir kimse ile ortaklık kurmuş iseniz, iş hayatınızda başkalarının direktifi ile hareket etmekte olduğunuza ve kazancınızı başka birileri eliyle kazandığınıza yorumlanır.

Rüyada büyük bir şirkette sorumlu bir kişi olarak çalıştığını gören kişi, evinde ve semtinde sözü geçen bir kimsedir. Şirket ortakları ev halkı ile de tabir olunur. 

Rüyada şirket ortakları ile aralarında anlaşmazlık çıktığını görmek, evinde eşiyle arasının iyi olmadığına delalet eder. Ortaklıktan ayrılan eşinden boşanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ortaklık, sevinçtir. Bazen ortaklık, Allahu Tealadan ittika ederek yapılan alışverişe veya dünyevî menfaati kendisine ait olacak şeye işarettir. Fakir bir kimse kendisinden servetçe daha yüksek bir adamla ortak olsa zengin olacağına işarettir. Eğer rüya sahibinin bir mirasa kavuşmada ümidi varsa, ona nail ve o mala ortak olur. Bir kimse rüyada kendisinin tanıdık bir kimse ile ortak olduğunu görse, bir iş hakkında insaf ve adaletli olurlar. Ortaklık; sevgide, samimiyete ve sözünde durmaya işarettir.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Hisse, İş Yeri

Şirket

“Rüyada Şirket Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda işyerimdeki eşyaların her şeyin tepeden tırnağa kadar değiştiğini gördüm hatta yanlış şirkette miyim diyorum. Her şey çok şık, kaliteli, duvar boyaları çok güzel. Yemek odası çok şık şaşırıyorum çaycımızı ve temizlik yapan arkadaşları da görüyorum. Her şey değişti diyorlar. Hepsi çok güzel olmuş görüyorum. Hayır olsun, nedir acaba? Yorumlarınızı alabilir miyim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir