Rüyada Ortaklık Görmek

Rüyada ortaklık görmek zengin olmaya yahut mirasa ermeye işâret eder. Ortaklık sevgide ve sözde samimi olmaya da yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyada biriyle or­taklık yaptığını görmek iyi değildir, dünyalık menfaate işâret eder. Ortaklık çoğunlukla ortaklar arasında huzur­suzluk ve geçimsizlik getirir, şeklinde de yorumlanır.

Diyanete göre rüyada ortaklık görmek, insafa delalet eder. Biriyle ortaklık yaptığını gören, onunla iş yapar. Bazı yorumculara göre rüyada şirket görmek iyi değildir. Çünkü ortaklık daima insaf dışında davranış görür.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Ortak, İttifak

Rüyada iş ortaklığı görmek rüyayı gören kişinin başta maddi açıdan çok sıkıntı çekeceğine ancak sonrasında hanesine bolluk ve bereket dolacağına, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına işaret eder.

Rüyada Ortaklık Teklifi Almak

Rüyada ortaklık teklif almak rüyayı gören kişinin yaptığı hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada iş ortaklığı teklifi almak  rüyayı gören kişinin yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, eşi veya sevgilisi ile olan ilişkide huzura kavuşaçağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedeceğine mana gelir. Aynı zamanda yeni bir yola gireceğine, çocukları ve torunları ile güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Ortaklıktan Ayrılmak

Dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve hasretin biteceğine işarettir. (Bkz. Ayrılmak)

Rüyada ortaklığın bitmesi rüyayı gören kişinin hem eğitim hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, konforunu ve rahatını koruyacağına delalettir.

Rüyada Ortaklık Teklif Etmek

Rüyayı gören kişinin kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, kafasını kurcalayan hadiselerin biteceğine; bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder. (Bkz. İş Yeri)

Rüyada Ortaklık Bozulması

Rüyada ortaklık bozulması rüyayı gören kişinin hayat kalitesinin yükseleceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, çok dikkat çekeceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kazancını arttıracağına, içinin huzurla dolacağına delalet eder.

Rüyada Ortak İş Yapmak

Rüyada ortak iş yaptığını görmek rüyayı gören kişinin dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına yorulur. 

Bir başka rivayete göre dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, bir akrabadan ihanet görüleceğine delalettir. (Bkz. Anlaşma)

Rüyada Ortaklık Kurmak

Rüyada ortaklık kurmak rüyayı gören kişinin geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine yorulur. Galibiyetlerinin artacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Birine Ortaklık Teklif Etmek

Rüyayı gören kişinin başta büyük kazanç sağlayacağına ancak sıkıntılardan kurtulmak için yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. (Bkz. Tanımadığın Birini Görmek)

Rüyada İş Ortaklığı Yapmak

Rüya sahibinin tanımadığı biriyle iş ortaklığı yapması, hayalini kurduğu bir projede büyük zararlara uğrayacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine delalet eder. Bu ortaklığın bittiğini görmek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına işarettir.

Ortaklık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir