Rüyada Kadınlar Görmek

Rüyada kadınları görmek, dünyaya işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada kadınların kendi tarafına yönelip geldiğini görmesi, o kimseye dünyanın teveccüh edip yönelmesine işarettir.

Bkz: Hayız (Kadınlarda Adet), Genç Kadın

Rüyada kadınların kendisine sırtlarını dönmüş olarak gittiklerim görmesi, o kimsenin fakirliğine ve dünyanın ondan yüz çevirmiş olmasına işarettir.

Bir kimsenin rüyada kendisini isteyerek kadınlar cemaatiyle oturduğunu görmesi, o kimsenin  tembelliğine ve ise yaramaz bir kimse olduğuna işarettir.

Kadınlar

“Rüyada Kadınlar Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Ben rüyamda iki genç bayan gördüm. Kalabalık bir evdi ama ben kızın birini odaya çağırıp, hemen beraber oldum. İçeri biri girdi. Kapıdan bizi gördü. Çağırdı, beni ve o an uyandım. Bu ne anlama geliyor? Açıklamanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Rüyamda kadınlar gezmeye gidiyordu. Bir kadının başını üstünde Atatürk resimli altın liralar takılıydı. Bende diyorum böyle kart da ilk defa gördüm. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  3. Rüyamda ailemle evimizde oturuyoruz babam midesinden rahatsızlandı. Ona limon suyu sıkmak için mutfağa gittim 3-5 bayan mutfağa geldiler, bana bakıyor ve gülüşüyorlardı. Ben limonu uzun ve dar bir bardağa sıkıp dışarı çıktığımda yağmur yağıyor idi. Yağmurun altında bulgur savurdum ortalık bulgur olmuştu ve o arada ıslanınca koşarak içeriye kaçtım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir