Rüyada Buse (Öpmek) Görmek

Güzel Bir Kadını Öptüğünüzü veya Kucakladığınızı Görmek

Bir kimsenin rüyasında güzel bir bayanı öptüğünü veya kucakladığını görmesi; o kimsenin kocası vefat etmiş bir bayanla evlilik yapacağına, onun malından yararlanacağına, ondan çocukları olacağına ve o yıl hayra nail olacağına delalet eder.

Bir rivayete göre; böyle bir rüya gören kimse ahireti bırakıp dünya hayatına yönelir.

Ölüyü Öptüğünüzü Görmek

Bir kimsenin rüyasında bir ölüyü öptüğünü görmesi, öpen kişinin öptüğü ölünün malından yararlanacağına delalet eder.

Devlet Başkanının Huzurunda Yeri Öptüğünüzü Görmek

Rüyasında bir devlet başkanının karşısında yeri öptüğünü gören kimse  devlet başkanının onun sözünü dinleyeceğine ve onunla fikir alışverişinde bulunacağına, bir yoruma göre de: Büyük hayra ulaşacağına işaret eder.

Bir Kimsenin Elini Öptüğünü Görmek

Kişinin rüyasında bir kimsenin elini öptüğünü görmesi o kimsenin alçak gönüllü, mütevazı bir kimse olduğuna yorumlanmaktadır.

Sevgilinizin Elini Öptüğünüzü Görmek

Rüyanızda sevgilinizin elini öptüğünüzü görmeniz ona karşı itaat edeceğinize ve hor görülüp kötü duruma düşeceğinize delaletle tabir edilir.

Kirmânî’nin yorumuna göre: Bir kimsenin şehvetle bir ölüyü öptüğünü görmesi; o ölüye hayır ve duada bulunması gerektiğine, bir ölünün kendisini öptüğünü görmesi ise; o ölünün malına ortak olacağına delalet eder.

Kişinin rüyasında herhangi bir hayvanı öptüğünü görmesi; karaktersiz, insanlıktan nasibini almamış bir kimseye sevgi ve muhabbet besleyeceğine delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre: Kişinin rüyasında sevdiğini öptüğünü görmesi dört şekilde tabir edilmektedir. Sevinç, sevgi gösterisinde bulunmak, isteğine kavuşma ve zafer anlamına gelmektedir.

Câfer-i Sâdık’ın yorumuna göre: Rüyada öpmek dört şekilde tabir edilir. Bunlar: Hayır ve çıkara, ihtiyaçların giderilmesine, zafere ve müjdeli habere delalet etmektedir.

Ayrıca bkz: Rüyada Boyuna Sarılmak Görmek, Rüyada Ölüye Sarılmak Görmek 

Buse (Öpmek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir