Rüyada Yeşil Görmek

Yeşil kısmet, başarı, mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu, bereketli, güzel bir hayatı simgeler.

Rüyada yesil renkli bir şey görmek veya yesil renkte bir elbise giymek, murada ermekle ve arzularinizin yerine gelmesi ile yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yesil renk, hayir ve berekete işarettir.

Yeşil

“Rüyada Yeşil Görmek” üzerine 10 yorum

  1. Rüyamda yeşil bir araba görüyorum ve o anda da ufak bir çocuğun eli kanıyor. Ben de “Kanı arabaya sür” diyorum. O arada arabanın sahibi geliyor. “Neden benim arabaya sürsün?” diyor. Sonra arabaya binip, geziyoruz. Yolda çocuklar arabaya su şişeleri atıyor. Sonra inip bizde atıyoruz sonra kaçıyoruz. Arabada da bir sürü mavi havlu vardı.

  2. Rüyamda yeşil yeni bir araba alıyorum sıfır ya da sıfır değerinde ama nedense tamire göstermeye götürüyorum. Bunun anlamı ne acaba?

  3. Dağınık duvarları kirlenmiş bir mekandayım. Temizlik yapıyorum ve duvarı siliyorum. Sildiğimde duvarın pırıl pırıl yeşil bir renk olduğunu görüyorum.

  4. Şimdiki yaşadığım 4 katlı binanın etrafı yeşil alan Ankara’da yaşıyorum ama rüyamda arka bahçesi daha yeşil büyük bir alan oluyor rüyamda. Yeşil alanın bittiği yer denize birleşiyor, denizin üstü gün batımı grup kızılı huzur ile o manzaraya bakıyorum. İçimden diyorum “Ne güzel. Uçsuz gibi o alan” derken bahçede yürüyorum. Karşımda 3 tane mezar bahçe ve yeşil içinde düşünüyorum. Yine diyorum, ne işi var bu mezarların arka bahçede, içim ürperiyor, böyle bir saçmalığı niye yapmışlar diye düşünüyorum. İlk işim bu mezarları buradan kaldırsınlar diye düşünüyorum. Mezarlar bir alt komşuma aitmiş, öyle arzu etmişler sonradan öğreniyorum. Sonra bir ağaç görüyorum. Elma dolu kıpkırmızı o yeşil uçsuz bucaksız alanda öyle güzel duruyor ki, tekrar ufka bakıyorum. Engin, uçsuz bucaksız ve grup var.

  5. Rüyamda, annemi balkonda saksıların yerini değiştirirken gördüm. Palmiye ağacı saksıdaydı. Birde yeşil cezve gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir