Rüyada Yeşil renk Görmek

Bu renk ve onun tonları, hangi nesnede yahut durumda görülürse görülsün hayra delalet eder.

Yeşil renk

“Rüyada Yeşil renk Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Siyah karanlığın içinden yeşil ışık gelmesi ve çatı görmek ayrıca 2 tane küçük kaplumbağa biri yeşil, biri sarı üzerine kırmızı benekli zıplıyorlar ve de çiğ yumurta çırpmak ne anlama geliyor?

  2. Rüyada kolej elbisesi yani üst tişört yeşil renkli, alt pantolon da açık sarı idi. Acaba bu rüyanın neticesini neyi delalet eder galiba?

  3. İstanbul rüyamda birden fazla tabutun üzerinde yeşil renler gördüm.  Tabutlar yeşil renklerle örtülüydü, tabutta çok renk dikkatimi çekti. Yeşil ne anlam taşıyor?

  4. Çok sevdiğim bir arkadaşım rüyasında benimle birlikte mezarlıkta dolaşırken görmüş. Elimi tutmak istiyormuş. Fakat benim elimde yeşil yazma varmış. Ben “Elimde yeşil yazmam var” diye, elimden tutturmuyormuşum.

  5. Kız kardeşimin başında haki yeşilden başörtü gördüm ama önden biraz saçı görünüyordu.

  6. Eşim eve iki tane halı almış biri yeşil-siyah diğeri yeşil-kahve renkte. Ben aynı renk ve desen olmadığı için geri iade etmek istiyorum. Evden birisi parasını almışsa değişmez diyor. Bir diğeri de yerine pirinç verirseniz değişir diyor sizce bu ne anlama geliyor?

  7. Ben yaşlı 86 yaşında ki dünürümü gürdüm. Banyoyu kapanmış komple yeşil haliyle ve orda namaz kılmaya oturdu ona sordum. Banyo nerde gösterdi alta kalmış eve geldim gelinim kaz tutmuş oğluna ve nişan yapmışlar ben çok kızdım gelinime bağırdım. Neden beni nişana çağırmadın o sadece gülüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir