Rüyada Yaprak Görmek

Rüyada yaprak görmek kısmet, bolluk ve berekete yorulur. Rüya sahibinin hayatına hayırlı kısmetler gireceğine, bu gelecek olan kısmetlerle birlikte hayatının en güzel aşamalarından birine evrileceğine, hayatını yenileyeceğıne, yaşamına bolluk ve bereketi çekeceğine, kazancının her geçen gün daha da artacağına işaret eder. Ayrıca her bir yaprak nesnesi farklı anlamlara işaret eder.

Ayrıca şu rüya tabiri ve yorumlara bakınız: Üç Yapraklı Yonca, Ağaç Çeşitleri

Rüyada ağaç yaprakları görmek; elbiseye ve gönül ferahlığına işarettir. İncir ağacının yaprakları üzüntüye, kitap yaprağı yemek ilme delalet eder. 

Rüyada yeşil yaprak görmek, murada ermek anlamındadır. Sararmış ve kurumuş bir yaprak, hayal kırıklığı yaşamak demektir. Bir ağacın, dalın yapraklanması, istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder. Rüyada yaş ve yeşil yapraklar görmek, ağaç üzerinde ise iyi ve müjdeli habere, sağlık ve mutluluğa; yerde ve dalından kopmuş ise küçük bir üzüntü ve hastalığa delalet eder.

(Ayrıca Bakınız; Ağaç, Kitap)

Rüyada Yaprak Görmek Ne Demek? 

Bir başka rivayete göre: Rüyada yaprak görmek, rüya sahibinin kazançlı bir işle bol para kazanmasına yorulur. Canlı ve yemyeşil yapraklar iş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız demektir. Eğer kurumuş yapraklar gördüyseniz hayal kırıklığı, işten atılma, hastalık olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Yaprak Sarmak

Rüyada yaprak sarmak, rüya sahibinin çok titiz, düzenli ve mükemmeliyetçi bir insan olduğuna, hayatı boyunca yaptığı her işin en iyisini yapacağına, işlerini yaparken çok fazla dikkat edeceğine ve titizliği yüzünden kendini çok fazla strese sokacağına, kariyerinde yükseleceğine delalet eder. (Bkz. Üzüm Çubuğu / Asma)

Rüyada Yaprak Sarması Görmek

Rüyada yaprak sarması görmek, rüya sahibinin hayatına bolluk ve bereketin gireceğine, hiç beklemediği bir kişiden veya yerden eline yüksek miktarda para geçeceğine, iş hayatında terfi alıp kazancını arttıracağına, onu çok sevindirecek hayırlı haberler alacağına ve hayatını dolu dolu yaşayacağına işaret eder. (Bkz. Lahana)

Rüyada Yaprak Toplamak

Rüyada yaprak toplamak, rüya sahibinin kendisinin veya çevresindeki bir yakınının yaptığı bir yanlışı kimseye fark ettirmeden kapatmaya çalışacağına, çevresinden gizlediği bazı sırları olacağına, yapılmış bir ayıbın üzerini örtmeyi deneyeceğine, sevdiklerinin sorun ve dertlerini üstlenip çözmek için çabalayacağına yorulur.

Rüyada Pişmiş Yaprak Sarması Görmek

Rüyada pişmiş yaprak sarması görmek, rüya sahibinin onu çok sevindirecek hayırlı haberler alacağına, ailesi için çok hayırlı bir evlat olduğunu ve bu nedenle hayatında her şeyin yolunda gideceğine, karşısına çıkacak tüm engelleri ve sıkıntıları ailesinin yardımı ve desteği ile birlikte aşacağına, bekarsa hayatına hayırlı bir kısmet alacağına ve evleneceğine işaret eder.

Rüyada Yaprak Sarması Pişirmek

Rüyada yaprak sarması pişirmek, rüya sahibinin hayatı boyunca maddi bir sıkıntı çekmeyeceğine, elini attığı her işin onun için çok hayırlı olup bereketleneceğine, kazancının her geçen gün daha da artacağına, bekar ise evlilik yolunda bir adım atıp aile kuracağına, sevdikleriyle birlikte gidecekleri bir yerde güzel vakit geçireceklerine delalet eder. (Bkz. Yemek Pişirmek)

Rüyada Üzüm Yaprak Görmek

Rüyada üzüm yaprak görmek, rüya sahibinin yapacağı bir takım projeler ve işler sonrasında çok başarılı olacağına, iş hayatında terfi alıp yükseleceğine, çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olacağına, ilim irfan sahibi olacağına, kendini hayatı boyunca geliştireceğine ve yükselteceğine, kazancını arttırıp zenginleşeceğine işaret eder.

Rüyada Yapraksız Ağaç Görmek

Rüyada yapraksız ağaç görmek, rüya sahibinin veya bir yakınının bir rahatsızlık, hastalık yaşayacağına, alacağı talihsiz bir haber sonrasında gelecek üzüntüye, maddi bir kayıp yaşayacağına, çevresinde dost bildiği fakat onun hakkında kötü düşünüp kuyusunu kazmaya çalışan yakınlarının bulunduğuna ve hayal kırıklıklarına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Yaprak Dolması Görmek

Rüyada yaprak dolması görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, kazancının günbegün artacağına, kariyerinde yükselip iyi yerlere geleceğine, ihtiyaç sahiplerine yardım edip hayır duaları toplayacağına, dert ve sıkıntılarını aşıp geride bırakacağına delalet eder.

Rüyada Yaprak Yemek

Rüyada yaprak yemek, rüya sahibinin uzun zamandır kurduğu hayallerin bir bir gerçekleşmek üzere olduklarına, alacağı sevindirici bir haber ile bütün sıkıntı ve dertlerini geride bırakacağına, hiç beklemediği bir şekilde ve ona imkansızmış gibi görünen isteklerinin gerçekleştiğine ve güzel olaylara şahit olacağına işaret eder.

Rüyada Yaprak Görmek Diyanet

Rüyada yaprak görmek diyanet tabirine göre mevsiminde görülen bir yaprak rüya sahibinin ahlakına yorulur. Ağaçtan yeşil yaprak toplamak veya kendine bir yaprak verildiğini görmek de rüya sahibinin güzel ahlaklı olduğuna işarettir. Ağaçtan taze yaprak toplamak ise rüya sahibinin topladığını gördüğü yaprak kadar hayatına mal ve kazanç geleceğine işaret eder.

Rüyada Yaprak Almak

Rüyada yaprak almak; rüya sahibinin yaşamında yeniliklere imza atacağına, bu yapacağı yeniliklerle birlikte hayatının yeni bir evreye geçeceğine yorulur. Ayrıca iş veya hane değiştireceğine, çevresinde yeni insanlara yer açacağına ve kendisini geliştirip yeni yetenekler kazanacağına işaret eder. (Bkz. Pazar Yeri)

Rüyada Yaprak Sarması Görmek Diyanet

Rüyada yaprak sarması görmek diyanet tabiri, rüya sahibinin hayatı boyunca yaşamından keyif alacağına, psikolojik olarak sağlıklı bir durumda olacağına, ailesini hiç üzmeyeceğine ve hayırlı bir evlat olacağını dile getirir. Kişi bekarsa hayırlı bir kısmet ile tanışıp evlenir, evli ise hayırlı bir evladı olur.

Rüyada Zeytinyağlı Yaprak Sarması Yemek

Rüyada zeytinyağlı yaprak sarması yemek, rüya sahibinin ailesini çok sevip değer verdiğine ve onların sorunlarını kendi sorunları gibi önemseyip titizlendiğine işaret eder. Yediklerini kustuğunu görmesi ailesinin sorunları ile kendi sorunlarından çok ilgilenip kendisini ihmal ettiğine, hayattan beklentilerini ve hayallerini ailesi için ertelediğine ve bunun pişmanlığını yaşayacağına delalet eder. (Bkz. Ispanak)

Yaprak

“Rüyada Yaprak Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Evimde ağaç yaprakları vardı ve ben onları süpürüyordum. Son yapraklar yeşil ve büyüktü ve ıslak, onlar yere yapışmıştı. Onları süpüremeden uyandım. Ve mesai arkadaşım benim evimdeydi.

  2. Çokça dut ağacı var ve ben sadece ağacın yeşil filiz yapraklarını yiyorum, anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir