Rüyada Ağaç çeşitleri Görmek

Rüyada görülen ağaçlar, kadınlara ve ahlakları farklı muhtelif erkeklere işaret eder.
Rüyada ağaç görmek, kavgaya da işaret eder.
Rüyada tanınmayan ağaçları görmek, endişe, şiddet ve huzursuzluğa işaret eder.
Ancak rüyayı görenin sıcaklıktan dolayı ağaçların gölgesinde gölgelenmesi veya yağmur görmesi, yahut hayvan korkusundan dolayı ağaçlara sığınması rızka ve güçlü bir kimseye dayanmaya işaret eder.
Kina, gül ve sorhan ağacı gibi yalnız kokusu olan ağaçları rüyada görmek, iyilik sahiplerine, amelsiz ilme veya bir şeyi yapmaksızın söylemeye işaret eder.
Turunç, limon ve ağaç kavunu gibi hem meyvesi yenen ve hem de koklanan ağaçları görmek dış ve iç güzelliğe, ilimle beraber amelin ve sözle beraber fiilin bulunmasına işaret eder.
Hurma, ceviz ve bunlara benzer, kokusu olmayıp yalnız meyvesi yenen ağaçları görmek, kendilerinden ancak zahmet çekmekle bir şeyin alınması mümkün olan büyük kimselere işaret eder.
Selvi, ilgin, çam yaprakları ile deri tabaklanan meyvesiz ve kokusuz ağaçları görmek, cimriliğe işaret eder.
Yaprağını döken ağaçları görmek, duruma göre fakirliğe, zenginliğe, ezberciliğe, unutkanlığa, üzüntü ve sevince işaret eder.
Yaprağını dökmeyen ağaçları görmek, uzun ömre, rızkın devamına, zenginliğe ve dinde sebat etmeye işaret eder.

Ağaç çeşitleri kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir