Rüyada Ağaç Dalı Görmek

Ayrıca bkz:  Ağaç, Ağaç Sulamak

Rüyada bir ağaç dalı görmek, gerçek hayatta evlat sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada yapraklı bir dal görmek, kişinin yaptığı işlerde başarılı olacağına delalet eder. Yapraklı dal aynı zamanda kişinin evladının hayırlı bir kimse olarak yetişeceğine ve ondan hayır göreceğine işarettir.

Rüyada ağaç dalları ile kendine bir gölgelik yaptığını görmek ise, hayatta evlatları için onları ileride mutlu edecek yatırımlar yaptığına delalet eder.

Ağaç Dalı

“Rüyada Ağaç Dalı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Evimin merdivenleri hep çatlamıştı. Balkonlarım çatlamıştı. Çatının üstünde bir odunun üstünde oturarak, biri beni yavaşça aşağı indirdi.

  2. Öncelikle merhabalar ben 20 yaşında kız öğrenciyim gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım ve yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim rüyamda mutfakta 2 ayrı tava içerisinde birinde soğan birinde patates kavuruyorum ikisine de yumurta kırıp yemek yapacakmışım daha sonra en yakın arkadaşımla bir taksiye bindik okuldan dönüyormuşuz ama en yakın arkadaşım benle konuşmak istedikçe ona bir nedenden dolayı kırılmışım ve konuşmuyorum ve daha sonra taksici bizi boş bir alana getirdi bir iki apartman var ve 2 de ağaç ağaçların birinde yaprak falan yok hiç ve bin anda beni o taksici adam ağacın en tepesine yolladı öyle korktum ki çünkü ağacın dalı çok inceydi kırıldı kırılacak arkadaşımda geldi yanıma ikimiz kaldık tepede ikide bir ağacı sallıyor yapma diye bağırıyorum ve daha sonra ağacın ucuna tutundum yavaş yavaş düşmeden yere indim o dal ile birlikte ama ben indiğim anda ağacın dalı kırıldı. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir