Rüyada Ağaç Kurdu Görmek

Ayrıca bkz: Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kurdu görmek, ilmi tartışma ve çekişmelerin yaşanacağına delalet eder. Kişi üzerinde, evinde yahut bahçesinde ağaç kurdu görürse yakın çevresinden biri vefat edecek demektir.

Rüyada ağaç kurdunun ağacı yediğini görmek, hakkınızda dedikodu yapıldığına fakat sizin buna önem vermediğinize işarettir.

Rüyada ağaç kurdunun defter, kağıt veya kitap gibi şeyleri yediğini görmek aynı zamanda işlerinizin bozulması için aleyhinizde çalışan bazı kimselerin bulunduğuna da delalet eder.

Rüyada ağaç kurdunu üstünüzde görmek, sevmediğiniz kişilerin sizi sıkıntıya sokmak için durmadan çalıştıklarını duyarak üzüleceğinize ve moralinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada ağaç kurtlarının her yeri sardığını görmek işinizde ya da evinizde size artık huzur verilmeyeceğinin ve o ortamı ya iyileştirmek ya da değiştirmek için acil çaba harcamanız gerektiğinin habercisidir.

Rüyada ağaç kurdu gören kimse çevresindekilere dikkat etmeli ve temkinli davranmalıdır.

Ağaç Kurdu

“Rüyada Ağaç Kurdu Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda bir tepeye çıkıyorum. Yerler kuru toprak, tepe de yarısı yeşil, yarısı da kurumuş ama kuru tarafı bilmediğim böceklerce istila edilmiş bu ağaçların. Orada birkaç kişi ve evler de var ama ben bu böcekli yerden hemen uzaklaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir