Rüyada Dal Görmek

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir.

Yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir.

Dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.

Üzerleri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu agaç dallari görmek, biraz sabrettiginiz takdirde bütün ümitlerinizin birer ,birer gerçek olacagi anlamindadir. Rüyada kupkuru, yapraksiz, çiçeksiz, meyvesiz agaç dali görmek, iyiye yorumlanmaz. Yakinda fakir düseceginize isaret sayilir.

Dal kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Dal Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda taze ama yapraksız bir ağacın dalını koparıyorum ve çok üzülüp toprağı eşip ekmek istiyorum. Toprağı eşerken altından beton çıktığını görüp üzülüyorum. Tekrar yorum alabilir miyim lütfen? Teşekkürler.

  2. Merhaba rüyamda reel hayatta aramın çok bozuk olduğu eşimin bana dal verdiğini gördüm. İki dal vardı ve boyları 2 m veya 2,5 m kadardı. Dallar yapraksız ama kırmızı beyaz bahar çiçeği ile doluydu. Kuru dallarda sadece çiçekler vardı. Eşimin dal verdiğini görünce şaşırıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumun için teşekkür ederim.

  3. Çok rüya görüyorum buda gündelik hayatımı etkiliyor, çok inanıyorum. Rüyamda yaprakları çok olan ağaç gördüm ve her dalda ayva, kayısı, hurma yan yana dizilmişti. Henüz yetişmemiştiler baktıkça çok mutlu oldum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir