Rüyada Dal Görmek

Ayrıca bkz: Ağaç Kovuğu, Ağaç Dalı, Çiçek 

Rüyada ağaç dalı görmek kötü haberler anlamına gelir. Rüyada yapraklarla dolu dallara bakmak, sabırlı olursanız muradınıza ereceksiniz demektir.

Rüyada görülen dal yeşil ise kişinin istediğine çalışarak ulaşacağına, vazgeçmemesi gerektiğine işaret eder. Dal kuru ve çıplak ise umulan şeyin olmayacağına işaret eder.

Rüyada üzeri yapraklarla, bahar çiçekleri ile veya meyvelerle dolu ağaç dalları görmek, biraz sabrettiğiniz takdirde bütün ümitlerinizin birer birer gerçek olacağı anlamındadır. 

Rüyada kupkuru, yapraksız, çiçeksiz, meyvesiz ağaç dalı görmek iyiye yorumlanmaz. Yakında fakir düşeceğinize işaret sayılır.

Dal

“Rüyada Dal Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda taze ama yapraksız bir ağacın dalını koparıyorum ve çok üzülüp toprağı eşip ekmek istiyorum. Toprağı eşerken altından beton çıktığını görüp üzülüyorum. Tekrar yorum alabilir miyim lütfen? Teşekkürler.

  2. Merhaba rüyamda reel hayatta aramın çok bozuk olduğu eşimin bana dal verdiğini gördüm. İki dal vardı ve boyları 2 m veya 2,5 m kadardı. Dallar yapraksız ama kırmızı beyaz bahar çiçeği ile doluydu. Kuru dallarda sadece çiçekler vardı. Eşimin dal verdiğini görünce şaşırıyorum. Yorumunuz için teşekkür ederim. Yorumun için teşekkür ederim.

  3. Çok rüya görüyorum buda gündelik hayatımı etkiliyor, çok inanıyorum. Rüyamda yaprakları çok olan ağaç gördüm ve her dalda ayva, kayısı, hurma yan yana dizilmişti. Henüz yetişmemiştiler baktıkça çok mutlu oldum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir