Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek; kaba yaratılışlı, taş kalpli bir kimseye, hoş olmayan şeylere işarettir. Rüyada elinde lahana yaprakları görmek, elde ettiği şeye yumuşak bir yöntemle nail olacağına delalet eder.

Ayrıca bkz: Kapuska

Rüyada lahana görmek, kısmetinizin kat kat açılacağına ve bolluk içinde olacağınıza işaret eder. İş yerinizde satışlarınızın artacağına, bu satışlardan kazandığınız paralar ile sermaye biriktireceğinize ve bu sermaye ile güzel bir iş kuracağınıza delalet eder. Rüyada lahana görmek, genellikle işlerinizin açılması ve maddi sıkıntı çekmemek olarak yorumlanmıştır. 

Rüyada lahana görmek başka bir rüya tefsircisine göre, aşk hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Sevgilinizle bir konuda tartışacağınızı ve bu konu ilişkinizde içinden çıkılamayacak bir alacağını ifade eder. 

Rüyada Lahana Yediğini Görmek 

Rüyada lahana yediğini görmek, bir arkadaşınız sizinle derdini paylaşacağına ve herkesten sakladığı bir sırrını paylaşacağına delalet eder. Arkadaşınızın derdine hep birlikte bir çözüm bulacağınıza, ona manevi anlamda destek olacağınıza alamet eder. 

Rüyada Karalahana Görmek 

Rüyada karalahana görmek, hayatınızı olumlu anlamda değiştirecek yenilikler yaşayacağınızı gösterir. Yeni bir işe girip bol para kazanacağınızı, uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir projenin sonunda biteceğine; hem işinizde hem de hanenizde bolluk ve bereket göreceğinize işaret eder. 

Rüyada Beyaz Lahana Görmek 

Rüyada beyaz lahana görmek; sıkıntılı durumlar yaşayacağınıza, olaylara karşı sert tavrınızın başka kimselerce hoş karşılanmayacağına, takındığınızın iyi niyetli olmayan bu tavrın zamanla size dost kaybettireceğine alamet eder. 

Rüyada Lahana Haşlamak Görmek 

Rüyada lahana haşlamak görmek; düşmanlık beslediğiniz ve küs olduğunuz kişilere karşı ilk adımı atacağınıza, bu kişilerle artık aranızı düzeltmek isteyeceğinize, harekete geçmek için önce plan yapıp sonra barışmak adına doğru adımlar atacağınıza delalet eder. Rüyada lahana haşlamak görmek tabiri; kalbin yumuşaması, kin ve nefretin yok olması şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Lahana Sarması Görmek 

Rüyada lahana sarması görmek; aile ilişkilerinizin güçleneceğine, ailedeki herkesin hem maddi hem de manevi anlamda birbirlerine destek olacaklarına işaret eder. Arkadaşlık ilişkilerinizin de daha kuvvetli bağlarla bağlanacağına, samimiyetsiz kimselerden uzak duracağınıza, sadece gerçek dostluklara önem vereceğinize alamet eder. 

Rüyada lahana sarması görmenin bir başka manası ise ticaret hayatında yaşayacağınız yeni gelişmeler ve değişiklikler olarak tabir edilmiştir. Disiplinli ve özverili davranışlarınızın ticaret hayatınıza da yansıyacağına ve bu tutumunuz size olumlu olarak geri döneceğine delalet eder. 

Rüyada Lahana Satmak Görmek 

Rüyada lahana satmak görmek, meşakkatli bir işe kalkışacağınıza, tek başınıza bu işin bütün sorumluluklarını üstleneceğinize; ancak azminiz ve sabrınız sonunda en sonunda muvaffak olacağınıza delalet eder. 

Rüyada Lahana Almak Görmek 

Rüyada lahana almak görmek; karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendireceğinize, akıllı ve planlı yaklaştığınız için bu fırsatların geleceğinizi olumlu yönde etkileyeceğine işaret eder. Rüyada lahana almak, genellikle bir konuda temkinli ve düşünerek hareket etmek olarak tabir edilir. 

Rüyada Lahana Yapraklarını Ayırmak 

Rüyada lahana yapraklarını ayırmak, sorunlarınızı teker teker yumuşak bir yolla halledeceğinize delalet eder. Sorunlarınızdan kaçmayıp hepsini bir bir mantık kurarak çözeceğinize, bu davranışınızın sorunlarınızı büyütmek yerine başka sorunlara yol açmayacağına, her adımınızı dikkatli atacağınıza işaret eder. 

Rüyada Lahana Turşusu Görmek 

Rüyada lahana turşusu görmek, hasta olanların şifa bulması ve eski sıhhatine kavuşması anlamına gelir. Hasta bir yakınınızdan hastalığının iyileştiğine dair sevindirici bir haber alacağınıza, bu haberle çok mutlu olacağınıza ve en kısa sürede sağlığına kavuşan bu kişiyi görmeye gideceğinize delalet eder. 

Rüyada Lahana Turşusu Yediğini Görmek 

Rüyada lahana turşusu yediğini görmek, daima kısmet olarak tabir edilmiştir. Karşınıza size aradığınız huzuru ve mutluluğu sağlayacak bir kısmet çıkacağına, kısa zaman içinde anlaşıp bu kişiyle evlilik kararı alacağınıza, ömrünüzün sonuna kadar birlikte mutlu bir hayat süreceğinize rivayet eder.

Lahana

“Rüyada Lahana Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Bir yakınımın rüyası, rüyasında beni görmüş. Bana anlattığı şekilde size aktarıyorum. Benim açımdan yorumunu merak ediyorum. Göstereceğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla. Yunus abi hayır olsun bugün rüyamda bir bahçeden lahana topladım. Lahana bahçesi yemyeşil ve tazeydi. O esnada sen geldin, seninmiş bahçe. Bana “Sen bu lahanaları hep topla, çalış benim için” dedin. Ben de “Tamam, ben çalışırım. Severim çalışmayı, korkmam işten, ne olacak” dermişim. Aslında bir tutam toplayıp çıkacaktım, seni görüyorum. Yunus B.

  2. İyi günler. Ben rüyamda bahçede ekili karalahanaları suluyordum ve onlarla tek tek ilgileniyordum. Bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir