Rüyada Mor Görmek

Rüyada mor renk görmek, başarısızlıkların artık son bulacağına işarettir.

Rüyada mor renk itibarı, üstünlüğü, başa geçmeyi, ünü temsil eder. Kişi vücudunun morardığını görürse para alır.

Rüyada mor renk görmek süpheye ve islerin süpheli olmasina işaret eder.

Mor

“Rüyada Mor Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda deniz kıyısındaydım ve denizden mor renkli bir abiye çanta geldi. Ben de o çantayı alıp büyük bir hocaya götürdüm daha sonra o hoca bana tekrar onu hediye edecekmiş. Hoca tanıdığım biriydi ve öğrenci yurdundaydık orda üniversitede arkadaşlarım vardı farklı odalarda genellikle yurtdışında olanlar ve bir öğretmen adayı arkadaşa gidip onun da denizden almasını söylüyorum, hediyesini almasını. Mutluydum, yorumlarsanız çok sevinirim. Allah razı olsun şimdiden.

  2. Mor ışıklı bir merdiven basamakları önümde duruyordu. Bir erkek beni öptü ve elimden tutarak, bu merdivenlerden yukarıya elimden çekerek, beni çıkardı. Yukarı çıkınca ayağımdaki terlikleri çıkardım.  İki tarafa açılan kapıdan içeriye girdim ve divanlardan birine oturdum. İçeride birkaç kadın vardı, sanki harem gibi.

  3. Rüyamda 2,5 sene önce ayrıldığım eşimin yanında oturuyordum. Sol yanımda ise lise çok sevdiğim eski sevgilim vardı ve üzerinde mor giyinmiş elbisesi vardı. O kadar güzeldi ki dönüp ona bakıyordum. Ayrıldığım ama bir türlü barışmayan eşim çenemden tutup kendisine bakmamı istiyordu. “Ama sen benimle barışmıyorsun” dedim. O ise “Olsun bana bak” diyerek birkaç sefer eli ile çenemden yüzümü kendine çevirdi. Derken eski sevgilim bana mor bir havlu verdi. Şaşkınlıkla aldım. Eski sevgilim çok güzel ve hüzünlü duruyordu. Ama eski eşim ısrarla kendisine bakmamı istiyordu. İlginç bir rüya. Yorumlarsanız sevinirim. Eski eşimle gerçekte barışmak için çok çaba sarf ettim ama barışmadı barışmıyor da. Ben pes ettiğimi söyledim anda böyle ilginç rüyalar görüyorum. Hayırlısı diyorum. Yorumlarsanız sevinirim… C.m.e.

  4. Rüyamda birkaç çeşit kıyafetler gördüm ve üzerime giydim. Fakat kıyafetlerde böcek vardı ve beni ısırdı. Daha sonra vücudumun çeşitli yerlerinde kabartılar olduğunu hissettim ve daha sonra baktım ki bacaklarımda ve özellikle arka kısımlarında mor salkım üzümler olduğunu gördüm. Çok korkarak birilerine gösteriyorum mikrop kaptığımı, ne yapabileceğimi soruyorum. Korkarak uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  5. Rüyamda saçlarımı kısa kat kestirip mora boyatıyordum kuaförde. Bu ne anlama gelir? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

  6. Merhabalar, benim için çok önemli rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim. Tabirlerde tam karşılığını bulamadım. Rüyamda pembe-mor arası bir renkte çiçekler etrafta uçuşuyordu. Ne çiçeği olduğunu bilmiyorum ama çiçeklerin büyüklüğü açmış bir gül kadardı. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir